Unsere Vorteile
  • Ponad 30.000 produktów
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • Darmowe próbki
  • Darmowe próbki
  • Największy wybór online

Jesteśmy największym w Europie internetowym sprzedawcą podłóg, tapet i paneli ściennych. Od 2007 roku jesteśmy dumni, że zawsze oferujemy najlepsze ceny i usługi najwyższej jakości.
Przejdź do sklepu BRICOFLOR
Przestrzeń mieszkalna & trendy

FOTOTAPETY ARTYSTYCZNE - ARTYSTYCZNE PROJEKTOWANIE ŚCIAN STAJE SIĘ PROSTE!

Masz w sobie żyłkę kreatywności i chcesz mieć coś zupełnie innego na swojej ścianie? Czy masz zamiłowanie do sztuki, które chciałbyś odzwierciedlić w swoim wystroju wnętrza? Czy po prostu chcesz nadać swoim czterem ścianom bardzo indywidualny charakter? W takim razie fototapety z motywami artystycznymi są zdecydowanie dla Ciebie!

FOTOTAPETY SZTUKA: PRZEKSZTAŁĆ SWOJE MIESZKANIE W MUZEUM SZTUKI

Tapeta Leonardo DD115889 A.S. Création XXL 5

Dzięki fototapecie artystycznej można nadać pomieszczeniu mieszkalnemu ciekawy charakter i w ten sposób stworzyć podwaliny pod gustowny i indywidualny wystrój wnętrza o szlachetnym charakterze. Artystyczne fototapety są dostępne w wielu wariantach. Możesz na przykład wybrać fototapetę z motywem obrazu i w ten sposób uzyskać ekspresyjne portrety na swojej ścianie.

NATURALNY WYGLĄD ŚCIAN DZIĘKI FOTOTAPECIE Z KRAJOBRAZEM

Jeśli chcą Państwo nadać swoim własnym czterem ścianom naturalny urok, szczególnie odpowiednie będą ekscytujące zdjęcia krajobrazów i zabawne tapety z motywami roślinnymi. Bardziej nowoczesne warianty można znaleźć przede wszystkim w fototapetach z motywami abstrakcyjnymi, które nadają każdemu wnętrzu indywidualny charakter.

Kolekcja A.S. Création  oferuje różnorodność stylowych wzorów, które nadadzą Twojemu wnętrzu indywidualności, kreatywności i artystycznego uroku.

FOTOTAPETY ARTYSTYCZNE W MALARSKIM STYLU: SYMBIOZA KREATYWNOŚCI I ELEGANCJI

Jeśli chcesz przekształcić swoje własne cztery ściany w artystyczny raj , nasze piękne fototapety, które wyglądają jak obrazy, są najlepszym wyborem. W ten sposób możesz zamienić swoją przestrzeń życiową w indywidualne muzeum sztuki.

Możesz wybierać spośród różnych motywów, w tym statków, które nadadzą Twojej ścianie żeglarskiego charakteru, a także zwierząt i lasów, dzięki którym nadasz wnętrzu naturalny urok. Przede wszystkim fototapety z kolekcji Walls by Patel oferują szeroki wachlarz możliwości nadania ścianom artystycznego wyglądu.

PORTRETY - PODSTAWY DO INDYWIDUALNEJ ARANŻACJI WNĘTRZ


FOTOTAPETY LADYORNAMENT3 DD118325 A.S. CRÉATION ATELIER 47

Wśród fototapet o wyglądzie malarskim można znaleźć również różne wersje, które są ozdobione portretem. Mogą one nadać Twoim własnym czterem ścianom coś specyficznego i stworzyć podstawę dla indywidualnego i kreatywnego wystroju wnętrz.

W szczególności fototapety te zyskują na wartości w połączeniu z tapetami gładkimi w pasujących kolorach, ponieważ w ten sposób efektowny wygląd artystycznej tapety ściennej zostaje zrównoważony, a motyw wysuwa się na pierwszy plan.

ARTYSTYCZNE SPOJRZENIE NA NATURĘ JAKO MOTYW NA ŚCIANĘ

FOTOTAPETY POLYGONAL 1 DD110936 LIVINGWALLS WALLS BY PATEL

Chcesz dodać swoim ścianom naturalnego uroku i przygotować się na cieplejsze pory roku dzięki dopasowanym meblom? W takim razie fototapety z motywami przyrody są z pewnością właśnie dla Ciebie. W szczególności idylliczne obrazy krajobrazowe dodają harmonii i tworzą w ten sposób podstawę do stworzenia domowej oazy, idealnej do relaksu.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na leśne wzory, które emanują spokojem i komfortem, czy też wolisz fototapetę z motywem górskiego krajobrazu, która budzi ducha przygody i emanuje wolnością. Dzięki fototapecie z motywem krajobrazu możesz przekształcić swoją przestrzeń życiową w inspirowany naturą raj komfortu i stworzyć podstawę stylowego wystroju wnętrza.

NADAJ SWOJEJ ŚCIANIE WIOSENNY UROK
FOTOTAPETY FLOWERMEADOW1 DD118598 A.S. CRÉATION DESIGNWALLS

Naturalny urok odnajdziesz również w artystycznej fototapecie w kwiaty. Dzięki fototapecie z motywem kwiatowym możesz pozwolić, aby wiosna zagościła w Twoim domu i wizualnie ociepliła Twoją przestrzeń życiową.

Możesz również wybierać spośród szerokiej gamy fototapet. Możesz wybierać pomiędzy wspaniałymi dekorami, które wyglądają szczególnie luksusowo, zabawnymi wzorami w delikatnych kolorach, a także romantycznymi motywami kwiatowymi, które emanują stylem i elegancją. W ten sposób możesz przekształcić swoją przestrzeń życiową w łąkę kwiatową.

ABSTRAKCJA JAKO DOTYK NOWOCZESNOŚCI

Jaskrawe kolory, proste linie, efektowne wzory - dzięki abstrakcyjnym wzorom możesz stworzyć swój nowoczesny raj komfortu, który ma indywidualny urok. Dlatego w naszym sklepie internetowym można znaleźć różne fototapety artystyczne z abstrakcyjnymi wzorami, które są dostępne w wielu kolorach, stylach i wzorach.

Najlepiej prezentują się gdy tylko jedna ściana jest ozdobiona uderzającą wzorzystą tapetą. Kiedy inne ściany są ozdobione zwykłą tapetą stworzysz harmonię i równowagę we wnętrzu.

FOTOTAPETY PATTERN PLAY 1 DD113442 LIVINGWALLS WALLS BY PATEL

Do zobaczenia następnym razem. Twój zespół z BRICOFLOR, numer jeden dla ścian i podłóg!

Dodaj komentarz