BRICO FRIDAY: Skorzystaj dziś z 5% zniżki na cały asortyment * z kodem 'BRICONOV21'! * z wyjątkiem produktów marki Tretford
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30

Gerflor Senso Click 30 i Virtuo 30 – Podłogi roku 2019

Friday, May 17, 2019

panele winylowe

Gerflor Senso Clic 30 "0950 Pecan Nature"

Wiosna już nadeszła, a wraz z nią początek okresu renowacji. Pasuje to idealnie do najnowszych trendów wzorniczych do wnętrz w 2019 roku. Panele winylowe od Gerflor zostały zaprezentowane na największych targach wykładzin podłogowych Domotex. Dwa najbardziej obiecujące pochodzą z domu producenta Gerflor z Francji, który nadał nowe życie wcześniejszej produkcji.

Gerflor Senso Click 30 "0029 Pecan Nature"

Duża liczba naszych klientów jest już zaznajomiona ze sprawdzonej serii podłóg Gerflor Senso Click 30 i Virtuo Click 30, co jest szczególnie cenione przez ich uniwersalność i trwałość. Jako następcy tej kolekcji Senso Click rzędu 30 i Virtuo Click 30 stale poszerzają zalezy i wciąż wykazują, że winyl na click Gerflor jest odpowiedni dla obecnych trendów podłogowych.

Odpowiedzialne za to są w szczególności wybitne cechy techniczne Gerflor Senso Click 30 Virtuo Click 30, które pozwalają na szerokie zastosowanie i odzwierciedlają europejską klasę użytkową 23/31. W związku z tym, panele winylowe mogą być zastosowane zarówno w obszarze mieszkalnym, jak i obiektowym.

panele winylowe

Gerflor Senso Clic 30 "0950 Pecan Nature"

Podstawa tych produktów wynosi 30 mm grubości górnej warstwy na dwóch warstwach projektowych, które są dodatkowo pokryte powłoką z poliuretanu. Zapewnia to bardzo dużą trwałość wobec czynników zewnętrznych. Te panele winylowe są ognioodporne i odporne na wilgoć, a więc zapewniają dużą odporność na poślizg i przechowują ciepło lepiej niż inne podłogi.

Ponadto te dwie podłogi winylowe charakteryzują się niską wagą wynoszącą tylko 7385 g / m², co sugeruje większą stabilność wymiarową. Błędem jest przekonanie, że większa masa produktu w przypadku podłóg winylowych wiąże się z wyższą jakością produktu, ponieważ cięższe winyle używają tylko większej liczby wypełniaczy, co utrudnia dostosowanie podłogi winylowej do podłoża.

Oprócz potencjalnie szkodliwych plastyfikatorów, które są stosowane jako wypełniacze na cięższych podłożach winylowych, między innymi niska wysokość konstrukcyjna dwóch podłóg Senso Click 30 i Virtuo Click 30 sprawia, że ​​układanie jest bardzo łatwe. Ze względu na niską wysokość konstrukcji, nie trzeba przycinać drzwi podczas renowacji.

Gerflor Virtuo Clic 55 „1000 Lorca Blue”

Układanie wykładzin podłogowych w szczególności z system zatrzasków udowodniło swoją wartość i większość ludzi uważa to teraz za standardowe wyposażenie wykładzin podłogowych. Jednak nowy opatentowany system kliknięć firmy Gerflor ułatwia przenoszenie.

W tym przypadku poszczególne panele winylowe nie muszą już być składane pod stromym kątem 45 °, ale można je po prostu połączyć za pomocą tak zwanego systemu rozwijanego zatrzasku, tak aby pióro i wpust poszczególnych modułów leżały bezpośrednio nad sobą. Całość jest następnie ponownie zestalana przez delikatne stukanie łączeń gumowym młotkiem.

panele winylowe

Gerflor Virtuo Clic 30 "1000 Lorca Blue"

Specyfika tego systemu polega na tym, że w systemie klików są małelewacje, które przypominają dodatkowy system haczyków, a tym samym zapewniają większą stabilność. Ponadto wykładziny podłogowe są łatwiejsze do usunięcia, ponieważ podczas instalacji nie jest wymagany klej, a tylko część uszkodzonej deski musi zostać wycięta podczas demontażu, a panele winylowe można po prostu wyciągnąć. Ponadto Gerflor oferuje 12-letnią gwarancję producenta na Senso Click 30 i Virtuo Click 30.

Gerflor Senso Clic 30 "0045 Noisette"

Gerflor jest znany z wielu różnych dekorów każdej kolekcji podłóg. Dotyczy to również kolekcji nowego Gerflor Senso Click 30 i Virtuo Click 30, które umożliwiają wybór dekorów drewnianych i kamiennych w dowolnym kolorze. Dzięki jasnym, spokojnym, skandynawskim odcieniom drewna lub szarym odcieniom ceramicznym, możesz zadbać o swój lokal w pełnym blasku.

Ale nie tylko różne dekory charakteryzują wygląd podłogi, także różne formaty winylu na click przyczyniają się do efektu Twojego wnętrza. Różne dekory drewniane są dostępne w autentycznej formie deski o wymiarach 123,9 x 21,4 cm, natomiast dostępne są różne dekory kamienne w formacie płytek o wymiarach 72,9 x 39,1 cm.

panele winylowe

Gerflor Senso Clic 30 "0311 Noisette"

Gerflor Senso Click 30 i Virtuo Click 30 - Nowości dostępne w Bricoflor

Odkryj nowe trendy podłóg w 2019 r. Dzięki nowym panelom winylowym Senso Click 30 i Virtuo Click 30 firmy Gerflor. Dostępny od 1 kwietnia 2019 roku projekt, który przekona Cię swoją estetyką i wydajnością. Ale jeśli nie chcesz czekać tak długo, zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem i zapoznania się z naszym blogiem, aby być na bieżąco w świecie wykładzin ściennych i podłogowych.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszych różnorodnych produktów, nasza przyjazna obsługa klienta jest oczywiście zawsze dostępna, do której możesz dotrzeć poprzez nasz formularz kontaktowy!

Do zobaczenia!

Twój zespół z BRICOFLOR, nr 1 w sprzedaży produktów do wykończeń ścian i podłóg!

panele winylowe

Powrót do postów