GERFLOR SENSO CLIC 30 : PODŁOGI WINYLOWE DLA CAŁEGO DOMU

Odkryj nową kolekcję płyt winylowych od producenta czytaj więcej

GEFLOR SENSO CLIC 30: FRANCUSKA JAKOŚĆ WZORNICTWA

Dzięki warstwie użytkowej o grubości 0,30 mm i całkowitej grubości 4,2 mm, ta podłoga winylowa oferuje niezwykłą odporność na zużycie, zarysowania i wstrząsy, które mogą wystąpić na co dzień w środowisku domowym. Wodoodporna, odporna na wilgoć i antypoślizgowa (R10), ta wyprodukowana we Francji deska winylowa obiecuje trwałość, stabilność i łatwość utrzymania. Powłoka ta jest również odpowiednia do montowania w biurach gdzie na przykład używamy krzeseł obrotowych i nie musimy martwić się o uszkodzenia (Typ W). Spełnia kryteria Bfl-s1, co czyni ją trudną do zapalenia. Nadaje się do recyklingu a produkcja jest ekologiczna i bezpieczna dla środowiska, ponieważ nie zawiera formaldehydu, rozpuszczalników, szkodliwych plastyfikatorów i emituje bardzo mało lotnych związków organicznych.

WODOODPORNA PODŁOGA DO ŁAZIENKI I KUCHNI

Luksusowe panele winylowe Gerflor Senso Clic 30 posiadają dużą ilość powłoki ochronnej, idealnej do intensywnego użytkowania w pomieszczeniach mieszkalnych (23/31), i mogą być instalowane w całym domu: salonie, sypialni, przedpokoju, biurze - nawet w wilgotnych pomieszczeniach! Nie ma ryzyka przedostania się wody pod deski lub tworzenia się pleśni: łazienka i kuchnia mogą również cieszyć się wzornictwem i wydajnością tej powłoki Gerflor, w 100% wodoodpornej! Ta podłoga jest również objęta 12-letnią gwarancją na użytkowanie w warunkach domowych. Instalacja Gerflor Senso Clic 30, w klasie użytkowania 23/31, jest również możliwa w mało wymagających przestrzeniach komercyjnych i profesjonalnych, takich jak małe biura lub pokoje hotelowe.

Z GERFLOR SENSO CLIC 30 INSTALACJA JEST ZAWSZE PROSTA

Zaprojektowana idealnie dla klientów DIY gdyż montaż kolekcji jest niezwykle. Instalacja pływająca jest bardzo prosta i szybka, bez użycia kleju, co zachwyci wszystkich początkujących majsterkowiczów. Dzięki temu pomysłowemu montażowi, instalacja jest również bardzo łatwa w narożnikach, przy ścianach i filarach. W przypadku uszkodzenia pojedynczej płytki, można po prostu wymienić płytkę zamiast całej podłogi, dzięki czemu naprawa jest prosta i niedroga. Z Gerflor Senso Clic 30, nie musisz być profesjonalistą w majsterkowaniu, aby zdziałać cuda; ważne jest tylko czyste, suche, gładkie i płaskie podłoże. Jest on instalowany na wielu powierzchniach i oferuje Państwu bezpośrednią instalację na płytkach. Cięcie płytek winylowych jest również bardzo łatwe przy użyciu noża. Ponadto, ta podłoga winylowa nadaje się do systemów ogrzewania podłogowego z ciepłą wodą (max 28 ° C).

KILKA WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH BEZPROBLEMOWEGO MONTAŻU

- Pozwól płytom i płytkom zaaklimatyzować się w remontowanym pomieszczeniu na 24 godziny przed      ułożeniem, w temperaturze pokojowej (około 20 ° C).
- Zaleca się klejenie płyt i desek w pobliżu wszelkich źródeł ciepła (komin, okna ...).
- Jeśli chcesz samodzielnie ułożyć swoją podłogę Gerflor, rozważ wyposażenie się w niezbędne materiały: rękawice ochronne, taśmę mierniczą, młotek, przecinak, linijkę i ołówek.

AUTENTYCZNE WZORY I DOSKONAŁA JAKOŚĆ

Francuski producent Gerflor nieustannie dąży do tworzenia dla Państwa nowoczesnych wzorów, będących w czołówce trendów. Proponowana w formacie deski (123,9 x 21,4 cm) lub płyty (72,9 x 39,1 cm) w zależności od modelu, Gerflor Senso Clic 30 proponuje 9 imitacji parkietu drewnianego w różnych odcieniach (biały, beżowy, orzechowy, złoty, szary), jak również 4 efekty betonu i metalu (biały, szary, czarny). Gama podłóg winylowych click podkreśla naturalny i miękki wygląd parkietu drewnianego, tutaj odtworzonego z uderzającym realizmem: aby dopasować się bez umiaru do stylu skandynawskiego, rustykalnego, nadmorskiego lub szyku bohemy! Nasz ulubiony? Gerflor Senso Clic 30 "Columbia Taupe" to deska, która doskonale oddaje autentyczny styl drewna, ani zbyt rustykalny, ani zbyt jednolity, wystarczająco jasny, aby tworzyć przytulną atmosferę, ale wystarczająco złoty, aby zaoferować wrażenie towarzyskości. Dekoracje industrialne i miejskie również nie pozostaną niezauważone dzięki dekoracjom surowego betonu. To zaspokoi wszystkie Twoje dekoratorskie pragnienia!

ŁATWA KONSERWACJA I PIELĘGNACJA

Dzięki kompozycji winylowej i specjalnej obróbce powierzchni PUR +, produkty Gerflor Senso Clic 30 zapewniają bardzo łatwą i szybką konserwację. Do rutynowego czyszczenia wystarczy odkurzacz lub miotła do kurzu. Aby usunąć uporczywe plamy, należy czyścić powierzchnię wilgotnym mopem, wodą z mydłem lub łagodnym detergentem.

BRICOFLOR, EKSPERT OD PODŁÓG I ŚCIAN

W BRICOFLOR wybraliśmy kilka najlepszych europejskich marek podłóg, które chcemy Państwu zaprezentować. Od szykownych projektów francuskich producentów Gerflor i Tarkett, przez niemiecki kunszt Ter Hurne i wiele innych. Mając do wyboru tak wiele renomowanych marek, z pewnością znajdziesz coś, co odpowiada Twojemu stylowi życia i upodobaniom wnętrzarskim. W celu zapewnienia Państwu jak największej satysfakcji, oferujemy usługę darmowej próbki, która pozwala doświadczyć produktu w zaciszu własnego domu. W ten sposób możesz poznać fakturę, strukturę i prawdziwe kolory podłogi, zanim zdecydujesz się na zakup. Nie musisz się martwić o znalezienie najlepszych cen dzięki naszej Gwarancji Najlepszej Ceny, która zapewnia, że otrzymasz najlepszą możliwą cenę. Nie jesteś pewien, do którego pomieszczenia nadaje się dana podłoga lub potrzebujesz wskazówek dotyczących instalacji lub palety kolorów? Po prostu skontaktuj się z nami, a nasz przyjazny zespół ekspertów pomoże Ci z ich techniczną i projektową wiedzą.

Plus icon czytaj więcej