BRICO FRIDAY: Skorzystaj dziś z 5% zniżki na cały asortyment * z kodem 'BRICONOV21'! * z wyjątkiem produktów marki Tretford
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30

Płytki dywanowe – Odkryj w sobie duszę projektanta

Friday, February 1, 2019

Płytki dywanowe

Nudne, obskurne podłogi już Cię denerwują? Jesteś zmęczony chodzeniem po szorstkim, twardym podłożu? Nie martw się, jest nadzieja! Płytki dywanowe są coraz bardziej znane ze swoich ciekawych właściwości, które przeciwdziałają problemom z dotychczasowymi podłogami. Dostępne są one w każdym kolorze, stylu i wzorze pozwalając na dopasowanie do praktycznie każdego typu wnętrza.

Montaż wykładziny dywanowej najczęściej wymaga pomocy specjalisty, co zwiększa koszty, które każdy chciałby uniknąć. W przypadku płytek dywanowych ten problem znika, a instalację możesz przeprowadzić samemu, nawet, jeśli nie masz wcześniejszego doświadczenia w tej dziedzinie! One są po prosu odpowiednia rzeczą do użycia w Twoim samodzielnym projekcie domowej renowacji.

Zawdzięczając innowacyjnej metodzie montażu loose-lay (luźno leżące), wszystko, co musisz zrobić to ułożyć płytki na podłodze, bez potrzeby użycia kleju, ani mocowania do podłoża w inny sposób. Jest to możliwe, dzięki wysokiej wadze, co powoduje, że mogą one być przesunięte tylko wtedy, kiedy będziesz tego chciał!

Płytki dywanowe z tych samych kolekcji są takich samych rozmiarów, co otwiera zakres szerokich możliwości projektowania. Odkryj swoje wnętrze artysty i stwórz podłogę, która będzie przyciągać spojrzenia Twoich sąsiadów! Mieszaj i łącz różne kolory tworząc ciekawe wzory jak paski czy szachownice. Możliwości są nieograniczone!

Jeśli będziesz znudzony swoim wzorem, wystarczy, że podniesiesz płytki i zamontujesz w innych miejscach. Jesteś najemcą lub planujesz przeprowadzkę? Możesz wziąć płytki dywanowe ze sobą i zamontować w swoim nowym mieszkaniu. W przypadku, gdy zdarzy się, że jedna z płytek zostanie zniszczona, możesz je bez problemu wymienić! Płytki nie są w żaden sposób przymocowane do podłoża, dzięki czemu jest to proste.

Płytki dywanowe Heuga 530

Heuga 530 "5072 Sycamore"

Słynne płytki Heuga są od lat uwielbiane przez domowych, a także komercyjnych użytkowników. Możesz je wygodnie zamówić z dostawą do domu w sklepie internetowym BRICOFLOR.

Łączenie płytek w kreatywne wzory jest naprawdę proste. Baw się z kolorami, mieszając neutralne odcienie ze sobą lub stwórz kolorowy i żywy wygląd!

Schatex Traffic Plus

Schatex Traffic Plus

Schatex jest kolejnym producentem płytek dywanowych, którego płytki można zamówić w naszym sklepie. Jesteśmy zaskoczeni ich kolekcją Traffic Plus, która nie tylko posiada niesamowite i zaskakujące wzory, ale także jest wysoce odporna pozwalając na wysoką częstotliwość ruchu. Jest ona dowodem na to że płytki dywanowe mogą być użyte też komercyjnie. Pozwala to na tworzenie ciekawych wzorów w pomieszczeniach biznesowych, biurach, a nawet sklepach.

Niezależnie od tego, gdzie używasz płytki, komfort użytkowania jest zapewniony dzięki odporności, absorpcji dźwięku i wysokiej klasie ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1.

Powrót do postów