BRICO FRIDAY: Skorzystaj dziś z 5% zniżki na cały asortyment * z kodem 'BRICONOV21'! * z wyjątkiem produktów marki Tretford
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30

Podłoga przemysłowa – Płytki garażowe Fortelock

Friday, July 12, 2019

Płytki garażowe

Płytki garażowe

 

Każdy, kto kiedykolwiek w trakcie remontu miał kontakt z podłogą winylową, doceni tę innowacyjną podłogę i jej liczne zalety. Odporna i wysokiej jakości podłoga z PCV nie tylko doskonale układa się w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również doskonale się sprawdza w obiektach o dużej odporności. Dla tych, którzy chcą więcej jakości za uczciwe pieniądze, praktyczne płytki winylowe z systemem zatrzaskowym od ekspertów Fortelock.

Kolekcja Fortelock Industry Collection - Najwyższej jakości płytki garażowe

Producent Fortemix może zagościć na co dzień w pomieszczeniach, ponieważ dzięki wysokiej jakości płytkom PCV Fortelock i innym pokryciom podłogowym jest jednym z najlepszych producentów. Dobrze znane systemy podłogowe są wykonane z wytrzymałego i jednorodnego 100% PCV i mają efektowny wzór zatrzasku, który ułatwia i przyspiesza układanie DIY.

Najbardziej udanym produktem i figurą firmy jest kolekcja Fortelock Industry, która jest zgodna z europejską normą EN 14014 i została zaprojektowana z klasami obciążenia 42, 43 specjalnie do zastosowania w zastosowaniach przemysłowych i magazynowania. Płytki winylowe o wymiarach 51 x 51 cm mają grubość 7 mm i mogą wytrzymać obciążenia do 1,5 tony, nie tracąc kształtu.

Pozatym, jednolita podłoga przemysłowa płytek jest sprawdzona jako środek zmniejszający palność (Bfl -s1), izolujący dźwięk i wibracje oraz antypoślizgowy (R10). Ta podłoga jest naprawdę imponującym produktem uniwersalnym. Firma jest dumna z faktu, że ich płytki Fortelock zostały nagrodzone licznymi certyfikatami, dzięki czemu udzielamy gwarancji producenta na okres do 12 lat. Przy odpowiedniej konserwacji okres eksploatacji może wynosić nawet 25 lat.

Płytki garażowe

Płytki garażowe

Fortelock ma również inne kolekcje płytek PCV do każdego zastosowania!

Zakres produkcji marki Fortelock wyróżnia praktyczne podłoga przemysłowa na click i bezpieczne podłogi garażowe Fortelock Invisible. W zależności od obszaru zastosowania opłaca się używać płytek o różnych cechach i klasach użytkowania. Na szczęście Fortemix, dzięki ogromnemu portfolio produktów, zaspokaja wszystkie potrzeby związane z użytkowaniem!

Fortelock Business Decor / Fortelock Solid Decor - Podłoga przemysłowa

A do tego, płytki winylowe PCV z kolekcji Fortelock Business Decor i Fortelock Solid Decor, dzięki klasom użytkowym 34 i 43, pozwalają na instalację każdym pomieszczeniu: halach, centrach handlowych, szpitalach, a nawet targach! Dostępne są płytki o wymiarach 47,2 x 47,2 cm i wysokiej jakości powierzchni podłogi o wyjątkowym wyglądzie kamienia. Ciemne wzory z większą ilością plamek mogą poradzić sobie z każdym rodzajem zabrudzeń, dzięki czemu podłoga robi wrażenie przez całą dobę.

Płytki garażowe Fortelock Home Decor

Nie mniej solidny, ale z eleganckim, ciepłym wyglądem drewna, podłoga kolekcji Home Decor. W klasie 22 te płytki winylowe z klapką PVC nadają się szczególnie do użytku prywatnego w domu - w salonie lub w kuchni. Wymiary 47,2 x 47,2 cm idealnie pasują do małych pomieszczeń, a autentyczny wygląd drewna zapewnia niezbędne ciepło i przytulność.

Płytki garażowe Fortelock

Płytki garażowe Fortelock

Podłoga przemysłowa - Fortelock Invisible

Kolekcja Fortelock Invisible spełnia podobne cele, jak kolekcja Fortelock Industry, a dzięki wysokiej ładowności oferuje idealną podłogę w obszarach przemysłowych i komercyjnych. Płytki garażowedostępne w siedmiu różnych kolorach: od klasycznych obrazów w kolorze czarnym, szarym lub grafitowym po wesołe i żywe kolory, które mają żywy i motywujący efekt.

Moduły łączą się z innowacyjnym systemem zamka, który skrywa złącza, zapewniając równomierny obraz. Ponadto płytki są solidne, antypoślizgowe zgodnie z kategorią R10 i trudnopalne. Wszystko to sprawia, że ​​jest to zalecana podłoga dla Twojego garażu.

System przepływu powietrza jako bezpieczna profilaktyka formy

A za tem, każda płytka Fortelock ma unikalny system kanałów przepływu powietrza na spodzie, który zapewnia drenaż na dnie i sprzyja odparowaniu nawet większych ilości wody. Podłoga przemysłowa oddycha więc i przyczynia się do zdrowego klimatu wewnątrz. Nawet jeśli nie przykleisz płytek PCV ta powierzchnia chroni podłoże przed pleśnią, a także zapobiega tworzeniu się wilgoci. Jest to szczególnie opłacalne w budynkach komercyjnych, w których kontakt gleby z substancjami chemicznymi jest częsty. Dzięki płytkom podłogowym Fortelock możesz „oddychać” swobodnie.

Szybka instalacja oszczędza pieniądze i czas

Inne zalety systemów podłogowych to prosta i nieskomplikowana instalacja. Płytki winylowe Fortelock Click posiadają mechanizm blokujący, który łączy moduły ze sobą jako idealny system dopasowania. Dzięki takiej strukturze wadliwe uchwyty montażowe są wyeliminowane, a fugi nie są widoczne. Możesz położyć płytki PCV luźno na ziemi lub przykleić - ta opcja zależy wyłącznie od Ciebie. W obu przypadkach podłoga jest bezpieczna i wytrzymuje wiele i długo Ci służy.

Nawet moduły podłóg garażowych Fortelock można połączyć ze sobą za pomocą zintegrowanego systemu blokady  i nie trzeba ich dodatkowo przyklejać. Oprócz zalet szybkiej instalacji, oszczędzasz także na drogich klejach, a w razie potrzeby możesz wymienić poszczególne elementy. Aby instalacja przebiegła pomyślnie, zaleca się, aby podłoga garażowa z PCV była wentylowana przed 24 godziny przed użyciem i nabrała temperaturę pokojową.

Płytki garażowe Fortelock

Płytki garażowe Fortelock

Łatwa w pielęgnacji podłoga przemysłowa firmy Fortelock

Ogromną zaletą płytek PCV Fortelock jest brak widocznych złączy, co zapobiega łamaniu się podłóg. Pokrycie podłogi powinno być zmiecione w zależności od stopnia zanieczyszczenia, a następnie wytarte wilgotną szmatką. Jeśli chcesz skorzystać ze specjalnych środków czyszczących, zalecamy neutralne i środki czyszczące, aby uniknąć pozostałości na powierzchni.

Podłoga przemysłowa - alkaliczne środki czyszczące mogą być stosowane do rozpuszczania tłustych substancji w celu uzyskania dobrego wyniku ogólnego.

W tym artykule dotyczącym przemysłowych płytek PCV firmy Fortelock chcieliśmy przedstawić Państwu alternatywę dla tradycyjnych pokryć. Liczne zalety optyki, funkcjonalności, technologii i użytkowania są oczywiste. Płytki winylowe PVC są bardzo trwałe i łatwe w montażu bez kleju.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat płytek garażowych, skontaktuj się z nami! Nasz zespół serwisowy jest do Państwa dyspozycji za pośrednictwem formularza kontaktowego i chętnie doradzi Państwu we wszystkich tematach związanych z tematem podłóg of Fortemix.

Płytki garażowe

Do zobaczenia następnym razem!

Wasz zespół Bricoflor, dużego sklepu internetowego do wykładzin podłogowych!

Powrót do postów