Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Fortelock Decor - Atrakcyjne płytki PCV

Naturalność przede wszystkim. Właśnie to obiecuje nowy asortyment Fortelock Decor! W zależności od wyboru produktu, otrzymasz praktyczne płytki PCV, które wprowadzą wygląd naturalnych materiałów do Twoich pomieszczeń. Pod względem ekscytujących zastosowań dekoracyjnych, Fortelock jest ukierunkowany przede wszystkim na lekki przemysł lub ciężki biznes. Mimo to firma nie wahała się zaprojektować wariantu specjalnie dla Twojego domu!

Dowiedz się więcej

Fortelock

Dostępne filtry:

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Nigdy więcej nie rezygnuj z doskonałych właściwości materiału PCV i ozdabiaj swoje mieszkanie, a także hale, korytarze, biura, a nawet budynki publiczne, w tym szpitale, hotele lub lokale biznesowe. Nie wahaj się więc dłużej i dowiedz się więcej o wytrzymałych dekorach!

Płytki winylowe we wszystkich wzorach - Kolekcja w szczegółach

W zależności od obszaru zastosowania, dbamy o dostarczenie Państwu poszczególnych produktów o różnych obszarach użytkowych, które różnią się nie tylko wyglądem, ale także pewnymi cechami. Główny nacisk położony jest na klasę użytkową, która pokazuje, czy Twoja podłoga jest rzeczywiście odpowiednia dla projektu, którego szukasz. Jednak typowe właściwości płytek PCV jednoczą wszystko!

Fortelock Biznes Decor – Elegancki biznes

Jak sama nazwa wskazuje, Business Decor jest idealny dla bardziej uczęszczanych miejsc. Klasa użytkowa 34 i 43 zgodnie z normą DIN EN 658 pozwala na układanie tej eleganckiej podłogi niemal wszędzie. Użyj wytrzymałego materiału do hal, korytarzy, biur i hoteli, a także do przestrzeni publicznych, takich jak sklep, restauracje, szkoły, szpitale, a nawet targi!

Dzięki wymiarom 472 x 472 mm otrzymasz poręczne płytki winylowe które nadają wysoką jakość powierzchni podłogi w kolorze kamienia. Beżowy wzór przypomina marmurowy kamień i ma ogromną zaletę, że zanieczyszczenia nie są tak łatwo zauważalne między ciemnymi i lekkimi niuansami. Nieoceniona zaleta, jeśli chcesz stworzyć dobrze utrzymane wrażenie przez każdego dnia!

Najbardziej wytrzymały dekor

Dekor Solid posiada również klasy użytkowe 34 i 43 i dlatego może być mocno obciążony. Ta podłoga winylowa nadaje się szczególnie do hal, przestrzeni publicznych, biur, hoteli, restauracji, a nawet sklepów.

Tutaj również firma opiera się na poręcznych rozmiarach 472 x 472 mm, ale stworzyła znacznie grubszą warstwę ścieralną, dostosowaną do wysokich obciążeń roboczych. W rezultacie pierwsze oznaki zużycia nie są zauważalne, a podłoga zachowuje swój estetyczny wygląd! Te płytki winylowe są dostępne w kolorze jasnoszarym, który jest wyposażony we wzory o różnych odcieniach szarości. Dzięki różnym kolorom lekkie zabrudzenia łatwo wchłaniają się w strukturę produktu i można je łatwiej usunąć pod koniec dnia.

Fortelock Home Decor - ciepłe wzory drewniane

Oprócz produktów przeznaczonych przede wszystkim do użytku w sektorze komercyjnym, wystrój wnętrz podłogi powinien znaleźć się szczególnie w Twoim domu, jak sugeruje użycie klasy użytkowej 22. Tutaj idealnie nadaje się do pomieszczeń roboczych lub kuchni, ale według producenta może być również stosowany w holach, korytarzach lub biurach. Powierzchnia użytkowa jest idealna dla zwierząt domowych, które pozostawiają rysy na materiale.

Te płytki winylowe są dostępne w klasycznym drewnie, dzięki czemu podłoga daje wrażenie parkietu. Oczywiście wersja dla domu ma klasyczny rozmiar 472 x 472 mm, co sprawia, że nawet małe pokoje mogą się doskonale prezentować. Powierzchnia użytkowa ma typową strukturę dla produktów z drewna i zapewnia domowe ciepło.

Właściwości pierwszej klasy – Płytki PCV

Jednak poszczególne dekory mają wiele wspólnego, takie jak ich doskonałe właściwości. Oznacza to, że produkty o grubości 6,5 mm mogą być mocno obciążone i łatwo konserwowane. Dzięki ich dobrej odporności chemicznej nie musisz być zbyt ostrożny przy wyborze komercyjnych środków czyszczących. Ponadto wszystkie produkty mają wysoką klasę ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1, która wytwarza niewielką ilość dymu w przypadku pożaru. Podłoga winylowa zapewnia również doskonałą izolację termiczną, a nawet pochłania wibracje, co ma pozytywny wpływ na akustykę pomieszczenia.

Aby zapewnić bezpieczne poruszanie się po gładkiej powierzchni, powierzchnia użytkowa ma właściwości antypoślizgowe, które zapobiegają poślizgnięciu się i zranieniu. Produkty Home i Business Decor mają wartość antypoślizgowości R10, co obiecuje przyczepność dla Twoich urządzeń. Jednak współczynnik tarcia występuje tylko tak długo, jak układasz podłogę winylową pod kątem mniejszym niż 10-19 °. Z drugiej strony, wariant Solid obiecuje wartość R9, która daje tylko niski współczynnik tarcia pod kątem mniejszym niż 6-9 °. Jeśli jednak zostanie zachowany kąt montażu, oba warianty zapewniają wystarczające podparcie!

Złóż sam swoją nową podłogę

Jednym z najbardziej innowacyjnych aspektów produktów Fortelock jest praktyczny system blokady, dzięki któremu można układać płytki PCV w krótkim czasie! Jest to system dopasowania, dzięki któremu można łatwo połączyć poszczególne moduły ze sobą. Połączenia nie sprawiają trudności przy montażu i nie są już widoczne po zakończeniu instalacji! Żeby ta podłoga winylowa dobrze się trzymała, nie potrzebujesz kleju! Zaoszczędź na drogich akcesoriach i ciesz się luksusem, jakim jest możliwość łatwej wymiany poszczególnych elementów! Możesz również łatwo zmienić tę podłogę, odrywając ją.

Najpierw po otrzymaniu podłogi winylowej, rozpakuj ją i dostosuj do temperatury pokojowej. Upewnij się również, że podłoże jest równe, suche i czyste, jak to możliwe. Uwolnij je od kurzu i starych wykładzin podłogowych, aby nowe płytki PCV bardzo dobrze przylegały!

Płytki PCV dla wszystkich pomieszczeń już w Bricoflor!

Chcesz mieć jeden z produktów Fortelock Decor w swoim domu lub biurze? Zamów już dziś i zabezpiecz swoją powierzchnię w najlepsze warunki! Ponieważ składając u nas zamówienie, możesz zaoszczędzić pieniądze! Skorzystaj na przykład z naszej gwarancji najlepszej ceny, dzięki której oferujemy nasze produkty w najlepszej cenie! Skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi próbkowania, której możesz użyć, aby wcześniej zamówić próbkę pożądanego wystroju. Przekonaj się o jakości i wyglądzie swojego wyboru. Jeśli chcesz bezpośrednio zamówić większe ilości zamówień, nasz dział ofert może być w stanie stworzyć indywidualną ofertę. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszych produktów lub zamówienia, możesz skontaktować się z nami telefonicznie w naszej infolinii, wysłać do nas e-mail online lub skorzystać z praktycznego formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Czekamy na Ciebie!