FOTOTAPETA W CZERNI - ZAPROJEKTUJ ŚCIANY EKSPRESYJNIE I CIEKAWIE

Fototapeta w kolorze czarnym wygląda bardzo przejrzyście i dostojnie i nadaje się szczególnie do nowoczesnych i mło…

czytaj więcej
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
1 - 20 z 184 Produkty

FOTOTAPETA W CZERNI: KLASYCZNY SZYK I DOSTOJNA POWŚCIĄGLIWOŚĆ

Czarna ściana lub fototapeta nie musi wyglądać opresyjnie lub ponuro. W połączeniu z innymi kolorami i jasnymi akcentami, fototapeta w kolorze czarnym wygląda bardzo nowocześnie i może być stosowana do każdego możliwego stylu wnętrza. Dlatego czarna okleina ścienna jest idealna do czystych wnętrz z meblami o prostych liniach i błyszczącymi dodatkami wykonanymi ze szkła lub metalu. Ale można też stworzyć bardzo nietypowe wnętrza. Można na przykład nadać wnętrzu historyczny charakter dzięki barokowym ornamentom i meblom vintage lub zagrać kontrastem między twardą czernią a delikatnymi i miękkimi elementami stylu country house lub stylu skandynawskiego.

NOWOCZESNA FOTOTAPETA W KOLORZE CZARNYM

Fototapeta w kolorze czarnym zazwyczaj sprawia wrażenie bardzo nowoczesnej, ale dzięki swojej uniwersalności może być interpretowana indywidualnie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bardzo młodzieżowe interpretacje, takie jak wzory graficzne z napisami, wzory tatuaży czy modne motywy. Białe wzory idealnie prezentują się na czarnym tle, stanowiąc niepowtarzalne akcenty i zapewniając wyraźne struktury i ostre kontury. Ostre kontrasty są również widoczne w tapetach z geometrycznymi lub abstrakcyjnymi wzorami, a niektóre z nich wykorzystują stymulujący wygląd 3D, aby stworzyć niezwykłą atmosferę. Fototapety o naturalnym wyglądzie, takie jak skały, kamienie i marmur również wyglądają bardzo poważnie i elegancko i mogą być łączone zwłaszcza ze złotymi meblami lub używane do stylów przemysłowych lub skandynawskich wnętrz.

CZARNO NA BIAŁYM: CZAR VINTAGE I NOSTALGIA Z FOTOTAPETĄ W CZERNI

Rozległe krajobrazy, nostalgia i odrobina klimatu vintage - to właśnie otrzymasz dzięki fototapecie w czerni i bieli z krajobrazami lub panoramami. Dyskretne dekory działają bardzo uspokajająco, jak na przykład fototapeta z motywem plaży w delikatnych odcieniach szarości, która gra z kontrastem ciepła i zimna. Tapety z motywem lasu wywołują poczucie bezpieczeństwa dzięki gęstym koronom drzew, a jednocześnie sugerują otwartość dzięki chłodnemu spektrum kolorów. Jeśli wolisz bardziej miejski styl, istnieje wiele wzorów panoram w czerni i bieli, które przeniosą Cię w inny czas. Przeżyj inny wiek bezpośrednio na swoich czterech ścianach i emanuj nostalgicznym urokiem dzięki fototapecie w czerni i bieli. Londyn, Nowy Jork czy Paryż - stylowe fototapety symbolizują dostojność i mogą być idealnie zaakcentowane kolorowymi i osobistymi elementami.

MATERIAŁY I PIELĘGNACJA FOTOTAPETY W KOLORZE CZARNYM

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo przede wszystkim tapety włókninowe, które są bardzo łatwe w tapetowaniu i mają pewne zalety funkcjonalne. Tymczasem kilka fototapet wykonanych z papieru przekonuje korzystną ceną. Fototapeta w kolorze czarnym wykonana z włókniny ma tę szczególną zaletę, że można ją przykleić bezpośrednio na ścianę. Ponadto tapetę z włókniny można zastosować również w kuchni lub łazience, ponieważ jest ona odporna na wodę, przepuszcza powietrze i parę wodną oraz jest stabilna wymiarowo. Niektóre fototapety z naszego sklepu internetowego można nawet łatwo wyczyścić wilgotną szmatką. Jeśli w pewnym momencie zdecydujesz się na zakup innej tapety z naszego sklepu internetowego, stara fototapeta może być łatwo usunięta na sucho, a nawet może być ponownie wykorzystana.

PRZYKLEJANIE FOTOTAPETY W KOLORZE CZARNYM DO ŚCIANY

W zależności od wybranego materiału różni się również sposób aplikacji tapety. Należy jednak pamiętać, że w zależności od powierzchni, po przyklejeniu tapety może nie być możliwe jej przesunięcie. W przypadku tapet papierowych należy pozostawić poszczególne paski z pastą do nasiąknięcia na około pięć do dziesięciu minut. Przydatne okazuję się być również narysowanie linii przewodnich na ścianach z ołówkiem i poziomicą. Jeśli masz czarną tapetę z włókniny, możesz nałożyć pastę bezpośrednio na ścianę. Upewnij się wcześniej, że ściany są gładkie i suche oraz zwróć uwagę, czy producent zaleca nakładanie na styk czy na zakładkę. Paski tapety rozprowadzić na ścianie za pomocą szczotki do tapet lub frędzli i szybko zetrzeć nadmiar kleju z tapety za pomocą szmatki. Nadmiar fototapety można starannie przyciąć na krawędzi ściany.

FOTOTAPETY W KOLORZE CZARNYM OD RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór fototapet dla każdego stylu i gustu. Dzięki swojej różnorodności, fototapety w kolorze czarnym są reprezentowane na wiele różnych sposobów. Znajdą Państwo bardzo współczesne i aktualne projekty duetu projektowego Walls by Patel, który w całości poświęca się tworzeniu wyrazistych dekoracji ściennych w wysokiej jakości.

LIVINGWALLS: KLASYCZNY SZYK OD MŁODEJ MARKI

We współpracy z renomowaną firmą A.S. Création, marka Livingwalls tworzy bardzo nowoczesne fototapety z każdym wyobrażalnym motywem. Motywy natury, styl vintage czy graficzne wzory - Livingwalls swoimi fototapetami trafia w sedno czasu i przywiązuje dużą wagę do zrównoważonej produkcji, stosowania najlepszych surowców oraz stałej kontroli jakości.

TRAF W DZIESIĄTKĘ I ZAMÓW SWOJĄ FOTOTAPETĘ W KOLORZE CZARNYM WYGODNIE ONLINE!

Znajdź w naszym bogatym asortymencie fototapetę w kolorze czarnym, która pasuje do Ciebie i Twojego wnętrza i skorzystaj z praktycznych usług w naszym sklepie internetowym. Tanie fototapety i to ze stylowymi motywami i w wysokiej jakości otrzymasz u nas dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny. Jeśli potrzebujesz większej ilości tapet, możesz poprosić o indywidualną ofertę, podając żądaną fototapetę i wymaganą ilość, a my postaramy się zapewnić Ci najlepsze warunki. Czy masz jakieś pytania, prośby lub sugestie? Nasz dział obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego. Chętnie doradzimy Ci w temacie fototapety w kolorze czarnym i czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej