Close icon

Dzięki złotej fototapecie można nadać szlachetną i elegancką atmosf…

czytaj więcej
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
1 - 20 z 121 Produkty

FOTOTAPETA W KOLORZE ZŁOTYM: LŚNIĄCY WYGLĄD I DOSKONAŁY DESIGN

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo liczne fototapety w kolorze złotym, które zamienią Państwa dom w prawdziwą oazę dobrego samopoczucia. Mieniące się efekty i efektowny wygląd są odzwierciedlone dzięki unikalnemu wzornictwu tej oryginalnej kolekcji. Złota fototapeta nie zawsze musi być jednak okazała i bogata, ponieważ ten szlachetny rodzaj zdobienia ściennego może również podkreślać poszczególne części wnętrza lub służyć jako nieszablonowy element przyciągający wzrok. Szczególną zaletą fototapety lub fototapety 3D jest to, że nadają się nie tylko do projektowania wyglądu Twoich ścian, ale mogą być również stosowane na różnych rodzajach powierzchni, na skośnych dachach, drzwiach lub sufitach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz niezwykle realistyczne ujęcie złotego koloru, ale i również inne modele o naturalnym wyglądzie w błyszczącej lub matowej odsłonie. Bogaty wachlarz wzornictwa w naszej kolekcji oferuje również efekty trójwymiarowe, które dodają nutkę ekstrawagancji i zdumiewającej głębi. Oprócz realistycznie wyglądających fototapet w kolorze złotym, można spodziewać się również innych motywów, począwszy od kwiatów i zwierzęcych nadruków, aż po abstrakcyjne i graficzne wzory.

EKSTRAWAGANCJA I SZLACHETNOŚĆ ZŁOTEJ FOTOTAPETY

Oczywiście, złota tapeta jest przeznaczona do eleganckich wnętrz z bogato zdobionymi meblami i wystawnymi dodatkami. Szczególnie dobrze sprawdzają się tutaj gładkie złote tapety, które sprawiają wrażenie, że cała ściana jest wykonana z litego złota. Dla tych, którzy wolą coś nieco bardziej historycznego, połączenie z barokową tapetą jest idealnym sposobem na dodanie dyskretnie królewskiego akcentu. Różne ornamenty, efekty brokatu i gra cieni tworzą niepowtarzalny wygląd fototapety i złota.

ZŁOTE CHWILE: NOWOCZESNE FOTOTAPETY W KOLORZE ZŁOTA

Obok klasycznych fototapet w kolorze złotym, które zamienią każde pomieszczenie w luksusowe wnętrze, w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również nowoczesne interpretacje fototapet w kolorze złotym, które oznaczają młodzieńczy styl i współczesny design. Do nowoczesnych wnętrz szczególnie nadają się na przykład tapety geometryczne z trójkątnym wzorem przypominającym kopalnie złota i skały. Ale kombinacje motywów zaczerpniętych z natury i wzorów graficznych również wniosą powiew świeżości na Twoje ściany.

FOTOTAPETA W KOLORZE ZŁOTYM: WYSOKIEJ JAKOŚCI WZORNICTWO I WYKONANIE

Fototapeta w kolorze złotym zachwyca nie tylko szlachetnym i wyszukanym wyglądem, ale również wysokiej jakości wykonaniem. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo fototapety wykonane z fizeliny, które są łatwe w aplikacji i posiadają szereg zalet użytkowych. Włókna tekstylne umożliwiają nakładanie pasty do tapetowania prosto na ścianę oraz nakładanie tapet 3D bezpośrednio na ścianę. W naszej ofercie znajdziesz również fototapety papierowe, korzystając tym samym z olśniewającego pokrycia ściany za niską cenę. Tapeta fizelinowa w kolorze złotym jest nie tylko łatwa do naklejenia, ale również jest niezwykle wygodna, jeśli chodzi o pielęgnację. Tapetę z fizeliny można wykorzystać również w łazience lub kuchni, ponieważ jest ona przepuszczalna dla powietrza i pary wodnej, odporna na wodę i stabilna wymiarowo. Oznacza to, że nie będą one odklejać się od ściany w przypadku zwiększonej wilgotności. Niektóre fototapety w kolorze złotym można nawet łatwo wyczyścić wilgotną szmatką. Nie musisz się też martwić o utratę koloru przy wieloletniej ekspozycji na słońce, ponieważ większość fototapet w kolorze złotym ma dobrą odporność na światło i cechuje się intensywnością barw. Jeśli w pewnym momencie zapragniesz kolejnej zmiany i zdecydujesz się na jej nową odsłonę, fototapeta może być w łatwy sposób usunięta i z powodzeniem może być nawet ponownie wykorzystana w innym miejscu. Jeśli chcesz, aby tapetowanie było nieco łatwiejsze, możesz również użyć tapet samoprzylepnych i w krótkim czasie zminić obecny wygląd Twoich enętrz na zupełnie nowy. Wszystko, co musisz zrobić, to usunąć folię ochronną i upewnić się, że powierzchnia jest tak gładka i czysta, jak to tylko możliwe.

UMIEŚCIĆ NA ŚCIANIE ZŁOTĄ FOTOTAPETĘ

Aplikacja złotej tapety fizelinowej różni się tylko nieznacznie od aplikacji zwykłej tapety fizelinowej. Jeśli wybrałeś tapetę papierową, powinieneś namoczyć poszczególne pasy pastą i poczekać około pięć do dziesięciu minut zanim zaczniesz ją naklejać. W przypadku tapet samoprzylepnych wystarczy tylko odkleić folię ochronną tapety i można nakładać tapetę bezpośrednio na ścianę, należy jednak zwrócić uwagę na wskazówki producenta dotyczące odpowiednich wymagań względem podłoża.

TAPETOWANIE FOTOTAPETĄ Z FIZELINY

Do nakładania większości fototapet w naszym sklepie internetowym, tj. fototapet fizelinowych, wystarczy zwykłe i powszechnie dostępne narzędzia. Najlepiej jest jednak narysować na ścianach linie pomocnicze za pomocą ołówka i poziomicy, szczególnie przy wyborze motywów wielkopowierzchniowych, aby jak najdokładniej nakleić tapetę. Zwróć uwagę na instrukcje producenta, czy Twoja nowa fototapeta w kolorze złotym powinna być łączona na zakładkę czy na styk. Jeśli tapeta jest zbyt duża dla Twoich ścian, możesz później odciąć jej nadmiar przy krawędzi ściany. Wymieszaj pastę do tapetowania zgodnie z instrukcją podaną na opakowaniu, unikając tworzenia się grudek. Ponadto, ściany powinny być tak gładkie i suche, jak to tylko możliwe. Aby uzyskać doskonały efekt, utrzymuj temperaturę pokojową w pomieszczeniu na poziomie około 20° C. Rozprowadź pastę na ścianie za pomocą wałka i nanieś fototapetę na ścianę od góry do dołu za pomocą wałka lub specjalnej szczotki do tapet. Szybko wytrzyj nadmiar kleju na tapecie. Wszelkie nierówności lub pęcherzyki powietrza można wygładzić za pomocą wałka do nierównych powierzchni czy wałka dociskowego.

CZYSTE ZŁOTO: FOTOTAPETY W KOLORZE ZŁOTA OD RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo znaleźć liczne złote fototapety od wielu producentów. Młode i dynamicznie rozwijające się marki jak Walls by Patel czy Livingwalls inspirują bardzo modnymi i aktualnymi wzorami, podczas gdy tradycyjne firmy jak Komar czy innowacyjni producenci jak ennKii skupiają się na ekspresyjnym wzornictwie ściennym. Producenci złotych fototapet poświęcili się całkowicie produkcji ekstrawaganckich wzorów w najwyszej jakości, aby zapewnić odrobinę blasku i splendoru w Państwa czterech ścianach.

WALLS BY PATEL: ZŁOTO NA ŚCIANACH

Duet projektantów Walls by Patel może poszczycić się osiągnięciami w dziedzinie produkcji szczególnie innowacyjnych i wyrazistych tapet 3D w swoich dwóch obszernych kolekcjach fototapet. Kolekcje obejmują również bogaty wybór fototapet w kolorze złotym we wszystkich możliwych do wyobrażenia wzorach i dekorach. Obok wspaniałych barokowych akcentów i niezwykłych złotych niuansów rodem z popkultury znajdziemy więc geometryczne i miejskie elementy. Wyjątkowo wysokiej jakości okładziny ścienne nadają się nie tylko do indywidualnego projektowania pomieszczeń mieszkalnych, ale także do dzielenia powierzchni obiektów.

KUP ZŁOTE TAPETY ONLINE I SKORZYSTAJ Z DODATKOWYCH USŁUG JUŻ TERAZ!

Wybierz swoją wymarzoną fototapetę w kolorze złotym i skorzystaj z dodatkowych usług dostępnych w naszym sklepie internetowym. Dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny możesz nabyć u nas olśniewające dekoracje ścienne w niskiej cenie. Jeśli planujesz większy projekt budowlany, możesz poprosić o przygotowanie indywidualnej oferty. Wystarczy przygotować wymaganą ilość, jaka Cię interesuje. Masz jakiekolwiek pytania, prośby lub sugestie? Możesz skontaktować się z naszym przyjaznym działem obsługi klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub formularza kontaktowego. Chętnie doradzimy Państwu w temacie fototapety w kolorze złotym i czekamy na kontakt z Państwem!

Plus icon czytaj więcej