FOTOTAPETA O WYGLĄDZIE BETONU - RUSTYKALNY NASTRÓJ

Trudno sobie wyobrazić nowoczesne wnętrza bez betonu. Chociaż pierwotnie materiał budowlany był wykorzystywany ze względu …

czytaj więcej
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
20 / 71 Produkty

NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE O MODNYM WYGLĄDZIE BETONU

Prosty schemat kolorów betonu pozostawia miejsce na ekscytujące akcenty i intensywny motyw kolorystyczny wystroju wnętrza. Dlatego nie ma żadnych ograniczeń w zakresie możliwości projektowania. Podczas gdy jasne dekory tworzą szczególnie elegancki wygląd w połączeniu z minimalistycznym wyposażeniem, ciemniejsze wzory z grubymi pęknięciami i zużytym wyglądem nadają się szczególnie do aranżacji w stylu industrialnym. W połączeniu z nostalgicznymi blaszanymi szyldami i meblami w stylu vintage tworzysz modny loftowy look. Młodzi trendsetterzy są szczególnie zadowoleni z fototapety w betonowym wyglądzie w pokoju młodzieżowym. Z kolei w biurze nowoczesne okładziny ścienne tworzą podstawę dla produktywnej atmosfery.

FOTOTAPETA: WIĘCEJ NIŻ TYLKO SZYKOWNY WYGLĄD

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo przede wszystkim tapety włókninowe, które oferują Państwu liczne zalety. Z jednej strony fototapeta z włókniny jest trudnopalna, jak również wodoodporna i stabilna wymiarowo. Ponadto fototapeta z włókniny charakteryzuje się imponującą przepuszczalnością powietrza i pary wodnej. Dlatego nawet po wielu latach użytkowania, jak również po kontakcie z wodą można bez problemu cieszyć się tapetą włókninową.

BŁYSKAWICZNA INSTALACJA FOTOTAPETY O WYGLĄDZIE BETONU

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas stosowania nowej tapety 3D, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy bezwzględnie przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe, ale także sprężyste i chłonne. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny i można rozrysować je przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jednym kawałku, można je teraz rozciąć wzdłuż zaznaczonych linii. Następnie należy wyrobić klej do tapet włókninowych i nałożyć go w paski za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz rozpocząć nakładanie pierwszej części fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikać przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę. Pęcherzyki powinny się wywijać na zewnątrz. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20°C bez przeciągów.

RENOMOWANI PRODUCENCI NAJWYŻSZEJ KLASY FOTOTAPET O WYGLĄDZIE BETONU

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości i nowoczesnych fototapet różnych producentów, przede wszystkim Livingwalls i Walls By Patel, które łączą w sobie różnorodne właściwości wizualne i funkcjonalne z pierwszorzędną jakością. Szczególną atrakcją jest fototapeta o wyglądzie betonu, która oferuje nieograniczone możliwości aranżacyjne dla gustownego i nowoczesnego wnętrza.

ZAMÓW ONLINE WYSOKIEJ JAKOŚCI FOTOTAPETY W OPTYCE BETONU

Cenisz sobie plany budowlane i szukasz odpowiedniego rozwiązania dla ścian swojego lokalu? Na pewno znajdziesz idealnego sojusznika w fototapecie. Nie przegap okazji i zamów nowoczesną fototapetę w optyce betonu w sklepie internetowym BRICOFLOR. Skorzystaj z naszych wyjątkowych usług - na przykład z gwarancji najlepszej ceny. W przypadku większych planów budowlanych zalecamy również złożenie wniosku o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby w ten sposób zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz się z nami skontaktować poprzez e-mail, telefonicznie lub za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Plus icon czytaj więcej