FOTOTAPETA Z MARMUREM - ODROBINA LUKSUSU

Od wielu lat trudno sobie wyobrazić świat nowoczesnych wnętrz bez marmurowych akcentów. Od prostych detali w kuchni…

czytaj więcej
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
20 / 34 Produkty

Ekscytującą zmianą w wystroju pomieszczenia jest fototapeta z marmurem, która w jednej chwili wyczarowuje na ścianie wysoką jakość i styl. Oprócz atrakcyjnego wzornictwa tapeta 3D posiada również wiele innych fascynujących zalet, które sprawiają, że ta nowoczesna tapeta ścienna staje się praktycznym, wszechstronnym rozwiązaniem.

SZLACHETNY DESIGN MARMUROWEJ FOTOTAPETY

Fototapeta w optyce marmuru to ucieleśnienie luksusu, designu i estetyki. Możesz wybierać spośród różnych wzorów w szerokiej gamie kolorów, od klasycznych białych dekorów, przez zabawne pastelowe wariacje, po efektowne opcje w ciemniejszych odcieniach. Oznacza to, że nie ma żadnych ograniczeń co do indywidualnego wzornictwa i możliwości kombinacji. Aby uzyskać szczególnie szlachetny efekt, można wzbogacić proste warianty o złote akcenty i skórzane wnętrza. Czy to jako optyczna atrakcja w łazience, czy jako zgodna z trendami podstawa w pokoju młodzieżowym - tapeta 3D z marmuru stanowi podstawę gustownego i nowoczesnego wyposażenia w każdym pomieszczeniu.

FOTOTAPETY: WIĘCEJ NIŻ TYLKO ATRAKCYJNY WYGLĄD

Fototapety są synonimem różnorodności i wysokiej jakości w każdej dziedzinie, dlatego mają kilka zalet, które czynią je idealnym rozwiązaniem dla gustownego i stabilnego wystroju ścian. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo przede wszystkim tapety włókninowe, które są z jednej strony trudnopalne, a z drugiej przepuszczalne dla powietrza i pary wodnej. Ponadto fototapeta z włókniny jest wyjątkowo odporna na wodę i stabilna wymiarowo, dlatego można się nią cieszyć nawet po latach użytkowania i po kontakcie z wodą. Dlatego tapeta z włókniny jest uważana za doskonałą opcję dla ściany w kuchni i łazience. Nakładanie i usuwanie wymaga również niewiele czasu i wysiłku, ponieważ podczas montazu klej nakładamy bezpośrednio na ścianę.

KROK PO KROKU DO NOWEJ, WYMARZONEJ ŚCIANY

Poniżej przedstawiamy kilka kroków, które należy podjąć, aby zapewnić bezpieczną aplikację nowej tapety 3D. Na początek należy zadbać o to, aby podłoże było suche i równe, ale także sprężyste i chłonne. Nierówności należy wypełnić i wygładzić za pomocą wypełniacza. Należy również upewnić się, że ściana ma równomierną barwę, ponieważ nierówności wpływają na wynik. Podczas procesu temperatura w pomieszczeniu powinna wynosić około 20°C, unikając przeciągów. Aby zapewnić dokładne nałożenie fototapety z włókniny, można narysować cienkie, pionowe linie prowadzące, które zaczynają się na środku ściany i są kontunuowane w odpowiednich odstępach po obu stronach. Najlepiej użyć do tego celu poziomicy. Następnie można odciąć nadmiar materiału.. Następnie należy wyrobić klej i nałożyć go za pomocą wałka do tapet. Po tym, możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę unikać przerw i nachodzenia na siebie, a także upewnić się, że linie przewodnie są zachowane. Za pomocą wałka można docisnąć tapetę i wywinąć pęcherzyki powietrza na zewnątrz. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Następnie powtórz ten proces dla pozostałych pasków. Na koniec można pozostawić fototapetę do wyschnięcia, utrzymując temperaturę 20°C i unikając przeciągów. 

WYSOKIEJ JAKOŚCI FOTOTAPETY ZNANYCH PRODUCENTÓW

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo obfity wybór pierwszorzędnych fototapet od różnych renomowanych producentów, między innymi A.S Création i Walls By Patel. W ten sposób można przekształcić swoje pomieszczenia w stylową oazę dobrego samopoczucia.

ZAMÓW LUKSUSOWĄ FOTOTAPETĘ Z MARMUREM W SKLEPIE INTERNETOWYM BRICOFLOR

Przekonały Cię już imponujące właściwości wizualne i funkcjonalne tapety 3D? Wybierz swój ulubiony produkt i skorzystaj z ekskluzywnych zalet naszego sklepu internetowego. Na przykład, dzięki gwarancji najlepszej ceny, nie będziesz przepłacać. W przypadku większych projektów budowlanych zalecamy również złożenie zapytania o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby w ten sposób zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego. Ponadto, jeśli masz jakiekolwiek pytania, sugestie lub inne uwagi, możesz skontaktować się z przyjaznym i kompetentnym pracownikiem naszego sklepu internetowego. Nie zwlekaj i zapewnij sobie szlachetną fototapetę w marmurowym wyglądzie w najlepszej cenie w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Plus icon czytaj więcej