FOTOTAPETA Z KSIĘŻYCEM - NOC O KAŻDEJ PORZE DNIA

Księżyc symbolizuje zmiany i transformację. Fototapeta z motywem księżyca odzwierciedla zmienność człowieka. W różn…

czytaj więcej
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim

Masz ochotę na zmianę i lubisz romantyczną atmosferę? Wtedy fototapeta z księżycem jest właściwym rozwiązaniem. Stwórz zupełnie nową atmosferę dzięki specjalnym tapetom 3D. Z fototapetą z motywem księżyca dostajesz więcej niż tylko prosty strój ścienny w domu, zyskujesz zupełnie nową perspektywę domu. Szczegółowe motywy nie tylko oferują wiele wspaniałych możliwości aranżacyjnych, ale także stanowią prawdziwe atrakcje w mieszkaniu. Tak jak księżyc towarzyszy ziemi, tak samo Twoja nowa fototapeta z motywem księżyca będzie towarzyszyć Twojemu życiu dzięki uważnemu i kojącemu wyglądowi.

FOTOTAPETA Z KSIĘŻYCEM: IDEALNY TOWARZYSZ DLA HARMONIJNEGO NASTROJU

Z fototapetą z księżycem masz pod ręką idealnego towarzysza dla tworzenia uspokajającej atmosfery. Większość wzorów księżyca jest w chłodnych odcieniach, takich jak szary, srebrny i niebieski, co tworzy bardzo uspokajający nastrój. Możesz przyjąć różne perspektywy: skierować swój wzrok na nocne niebo lub podziwiać widok ziemi z księżyca. Teraz możesz cieszyć się wspaniałym widokiem wspaniałej, srebrnej pełni, która wydaje się być niemal na wyciągnięcie ręki.

OGROMNA PRZESTRZEŃ DZIĘKI FOTOTAPECIE Z KSIĘŻYCEM

Fototapeta z niebem, księżycem i gwiazdami przeniesie Cię w miejsca, o których marzyłeś. Po prostu wyłącz się i zrelaksuj przy majestatycznym widoku planety, która wydaje się tajemnicza i zagadkowa, nadając pomieszczeniu to coś. Zdecyduj się na fototapetę z księżycem i zafunduj sobie widok w pochmurną noc, którego inni nie będą mieć. Dzięki specjalnej obróbce fototapety z księżycem dają niezwykły efekt na ścianie. Fototapety wyglądają tak autentycznie, że księżyc wydaje się na tyle blisko, że można go dotknąć.

Z CZEGO ZROBIONY JEST KSIĘŻYC: MATERIAŁY FOTOTAPETY Z MOTYWEM KSIĘŻYCA

Większość fototapet w naszym sklepie internetowym to fototapety włókninowe. Ułatwia to nie tylko zastosowanie, ale także oferuje pewne korzyści w zakresie konserwacji. Dlatego fototapetę z motywem księżyca można wykorzystać również jako tapetę do łazienki lub do kuchni, ponieważ są one odporne na wodę, przepuszczają powietrze i parę wodną oraz są stabilne wymiarowo. Włókna tekstylne i celulozowe sprawiają, że fototapeta jest bardzo wytrzymała i odporna na rozdarcia. Niektóre fototapety można nawet dokładnie wyczyścić. Jeśli w pewnym momencie zdecydujesz się na inną tapetę z naszego sklepu internetowego, tapeta włókninowa jest bardzo łatwa do odklejenia na sucho, a u niektórych producentów nawet do ponownego użycia. Oprócz tapet włókninowych mamy w ofercie również kilka tapet papierowych, które oprócz niskiej ceny charakteryzują się również przyjaznością dla środowiska i oddychalnością. Ponadto fototapetą z księżycem można ozdobić również sufit, połacie dachowe, a nawet drzwi. Kupując nową tapetę 3D, zwróć uwagę na to, w jakim jest formacie.

INSTALACJA FOTOTAPETY Z MOTYWEM KSIĘŻYCA

Fototapeta może nadal być montowana i przycinana na wymiar. Częściowo na tapetach są do tego linie pomocnicze. Zmierz swoje ściany jak najdokładniej i zastanów się, gdzie powinien być centralny motyw, ponieważ jest to fototapeta z księżycem zazwyczaj motyw o dużej powierzchni. Do aplikacji potrzebne są tylko zwykłe przybory: stół do tapetowania, drabina, klej, wiadro i kij do mieszania kleju, szczotka do tapetowania lub gąbka, ołówek i poziomica, jak również reguła składania, wałek do ziarna i łopatka do dociskania. Zanim zaczniesz, powinieneś upewnić się, że ściany są suche i gładkie. Najlepiej jest narysować linie prowadzące na ścianach, aby jak najdokładniej umieścić fototapetę z księżycem. Należy również dowiedzieć się, czy producent zaleca stosowanie spoiny czołowej czy zakładkowej. Tapety włókninowe mają tę zaletę, że można je nakładać bezpośrednio na ścianę, podczas gdy tapety papierowe muszą moczyć się przez około pięć do dziesięciu minut. W ten sposób możesz przykleić swoją nową fototapetę na ścianę:

- Wymieszaj pastę zgodnie z instrukcją podaną w opakowaniu. Upewnij się, że nie powstały żadne grudki, ponieważ mogą się one później ujawnić.

- Następnie rozprowadzić pastę jak najbardziej równomiernie na ścianie.

- Weź pierwszy pas tapety i umieść go na krawędzi sufitu.

- Tapetę wygładzić na ścianie za pomocą szczotki do tapet lub gąbki.

- Upewnij się, że wzór dokładnie pokrywa się z kolejnymi paskami, aby nie było nieestetycznych przesunięć. Powinieneś szybko zetrzeć nadmiar pasty na fototapecie.

- Ostateczne poprawki można nanosić za pomocą wałka do ziarna i dociskanej szpachelki.

NAJLEPSZA JAKOŚĆ: FOTOTAPETA Z MOTYWEM KSIĘŻYCA OD RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo duży wybór renomowanych producentów, którzy prezentują poszczególne fototapety w licznych kolekcjach. Znane firmy zwracają uwagę nie tylko na szykowne wzory i modne dekory, ale także na wysoką jakość i uniwersalność. W naszym portfolio znajdą Państwo również fototapety z księżycem takich producentów jak A.S Création, którzy przywiązują wagę do wysokiej jakości wydruku i wyrazistego wyglądu ściany. Walls by Patel wyróżniają się wysokiej jakości fototapetami i tapetami 3D, które nadają się do każdego stylu i każdego pomieszczenia.

LIVINGWALLS: FOTOTAPETA Z MOTYWEM KSIĘŻYCA

Marka Livingwalls od A.S. Création inspiruje bardzo modnymi tapetami do młodych i współczesnych wnętrz. Livingwalls oferuje również elementy przyciągające wzrok do pomieszczeń komercyjnych i obiektów. A także w kwestii fototapet Livingwalls stawia na aktualność. W wielorakich kolekcjach znajdziesz szczegółowe fototapety, które obiecują Ci nieporównywalne doświadczenie w aranżacji wnętrz. Ponadto Twoja nowa fototapeta z księżycem jest produkowana z surowców pochodzących z odpowiedzialnej gospodarki leśnej i w warunkach przyjaznych dla środowiska.

KUP NOWĄ TAPETĘ Z KSIĘŻYCEM ONLINE W BRICOFLOR

Jeśli do tej pory kupowanie tapet kojarzyło Ci się ze stresem i dużą inwestycją czasu, teraz możesz przeżyć to zupełnie inaczej. Kupując swoją nową fototapetę z księżycem w naszym sklepie internetowym, oszczędzisz nie tylko czas i nerwy, ale także gotówkę dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny. W naszej kategorii "Akcesoria" znajdziesz materiały, które ułatwią Ci zmianę tapety, dzięki czemu możesz wygodnie kupić wszystko z jednego źródła. Jeśli planujesz większy projekt budowlany, możesz poprosić o indywidualną ofertę, określając żądaną tapetę i wymaganą ilość. Nasz zespół serwisowy z przyjemnością odpowie na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo w godzinach pracy. Alternatywnie można skorzystać z naszego formularza kontaktowego, a jeden z naszych wykwalifikowanych pracowników skontaktuje się z Państwem wkrótce po tym, aby udzielić dalszej pomocy. Chętnie doradzimy Ci w temacie fototapety z motywem księżyca i czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej