Promocja jesienna: 10% na farbę ścienną - do 31 października. Odkryj teraz!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

FOTOTAPETA Z PANORAMĄ MIASTA - NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI PROJEKTOWANIA

Od miejskiego akcentu w postaci panoramy Nowego Jorku, Szanghaju czy Tokio, po romantyczny urok paryskiego horyzontu i arc…

czytaj więcej
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
1 - 20 z 74 Produkty

Od wielu lat motyw panoramy miasta jest nowoczesną i modną opcją na unowocześnienie wnętrza. Wspaniałe drapacze chmur najpiękniejszych metropolii zdobią detale takie jak plakaty czy tatuaże ścienne, ale teraz można je znaleźć również jako motyw całych tapet 3D. W ten sposób możesz przekształcić swoją ścianę w ekscytujący element przyciągający wzrok, którym będziesz się cieszyć przez lata.

ŚWIAT U TWYCH STÓP

Kiedy na myśl przychodzi słowo kluczowe panorama, od razu przychodzi na myśl legendarny widok na budynki Manhattanu. Z doskonałym widokiem na miasto, możesz podziwiać imponujące drapacze chmur miasta, które nigdy nie śpi dzięki fototapecie z motywem Nowego Jorku. Ale również inne metropolie oferują piękne panoramy - czy to widok na Big Bena i London Eye, czy też marzycielska panorama miasta miłości, gdzie można cieszyć się romantyczną atmosferą Wieży Eiffla. Szczególnie w pokoju młodzieżowym i dziennym fototapeta z panoramą miasta nadaje się jako opcja nowoczesnego wystroju ścian.

FOTOTAPETA TO NIE TYLKO SZYKOWNY DESIGN

Fototapety symbolizują różnorodność i wysoką jakość, dlatego oferują kilka praktycznych zalet, które czynią je idealną opcją dla gustownego i stabilnego wystroju ścian. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo przede wszystkim fototapety włókninowe, które są z jednej strony trudnopalne, a z drugiej przepuszczają powietrze i parę wodną. Ponadto fototapeta z włókniny jest wyjątkowo odporna na wodę i stabilna wymiarowo, dlatego można się nią cieszyć nawet po latach użytkowania i po kontakcie z wodą. Tapeta z włókniny jest uważana za doskonałą opcję dla ściany w kuchni i łazience. Nakładanie nie wymaga również wiele czasu i wysiłku, ponieważ pastę podczas montażu nakładamy bezpośrednio na ścianę.

MONTAŻ FOTOTAPETY NA ŚCIANIE – PROSTO I SZYBKO

Poniżej przedstawiamy kilka kroków, które powinieneś podjąć, aby bezpiecznie przykleić swoją nową fototapetę. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe. W przypadku nierówności należy je wypełnić wypełniaczem, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny, szczególnie wykonane przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odstępach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jednym kawałku, można je teraz rozciąć wzdłuż zaznaczonych linii. Następnie należy wykończyć masę włókninową i nałożyć ją pasmowo za pomocą wałka do tapet. Następnie możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę unikać przerw i nachodzenia na siebie, a także upewnić się, że linie przewodnie są zachowane. Za pomocą wałka można docisnąć tapetę od środka i wywinąć pęcherzyki powietrza na zewnątrz. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Następnie powtórz ten proces dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić tapetę do wyschnięcia w temperaturze 20°C, unikając przeciągów.

PRODUKTY W NAJLEPSZEJ CENIE

Fototapety posiadają liczne właściwości optyczne i funkcjonalne i dlatego są idealnym rozwiązaniem dla trwałego, atrakcyjnego i wysokiej jakości wzornictwa ściennego. Dlatego też oferujemy Państwu szeroki asortyment najwyższej jakości fototapet, które są udostępniane przez różnych renomowanych producentów, przede wszystkim A.S Création czy Walls by Patel.

ZAMÓW FOTOTAPETĘ Z PANORAMĄ MIASTA W SKLEPIE INTERNETOWYM BRICOFLOR

Wszechstronne zalety fototapety przekonały Cię? Wybierz swoją ulubioną i skorzystaj z naszych wyjątkowych korzyści przy zakupie fototapety - na przykład z gwarancji najlepszej ceny. W przypadku większych planów zachęcamy do złożenia zapytania o indywidualną ofertę, z podaniem wymaganych ilości, aby zaoszczędzić w ten sposób jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz się z nami skontaktować poprzez e-mail, telefonicznie lub za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Plus icon czytaj więcej