FOTOTAPETA Z PODWODNYM WZOREM - ODKRYJ MORSKIE GŁĘBINY

Zanurz się i poznaj głębiny oceanów z bliska w swoich własnych czterech ścianach dzięki fototapecie z podwodnym wzo…

czytaj więcej
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-20%
origin-claim
-20%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
20 / 39 Produkty

FOTOTAPETA Z PODWODNYM WZOREM: ZANURZ SIĘ W WYJĄTKOWYCH WZORACH

Poznaj głębiny oceanów dzięki fototapecie z podwodnym krajobrazem. Skorzystaj z okazji i wprowadź zapierający dech w piersiach świat do swojego domu i ciesz się paletą barw kolorowych ryb i pięknych raf koralowych. Jeśli jesteś przyjacielem akwariów, to pokochasz tę tapetę 3D. Stwórz podwodny świat i ciesz się spokojem, który panuje pod powierzchnią morza. Możesz wybierać spośród różnych odcieni niebieskiego i szerokiej gamy motywów.

POZNAJ GŁĘBIĘ GUSTOWNEGO WZORNICTWA ŚCIENNEGO

Nieważne, czy wolisz spokojne i harmonijne, czy nieco bardziej dynamiczne i pełne wrażeń wnętrza. Znajdź fototapetę z podwodnym motywem, która odpowiada Twoim indywidualnym życzeniom w zakresie aranżacji wnętrz i w prosty sposób stwórz środowisko, jakiego jeszcze nie widziałeś. Możesz wybierać spośród różnych motywów, z których każdy wnosi do ścian swój własny urok i nadaje pomieszczeniu nową atmosferę. Zamień cały pokój w podwodny świat lub zaprojektuj tylko poszczególne elementy wnętrza z motywem marynistycznym - daj się ponieść kreatywności.

POZNAJ SIEDEM MÓRZ DZIĘKI FOTOTAPECIE W PODWODNYM STYLU

Jeśli wolisz coś prostszego, dobrym wyborem będzie fototapeta, która pokazuje tylko wodę, załamania światła i dno morskie. W kolorze turkusowym, akwamarynowym lub lazurowym, możesz wybierać spośród różnych odcieni niebieskiego, aby stworzyć własne akcenty. Ponadto, fototapeta w kolorze niebieskim może mieć bardzo wyraźny efekt i sprawić, że pokój będzie wydawał się większy i głębszy, dzięki czemu można stworzyć otwartą atmosferę. Jeśli lubisz nieco bardziej przykuwające uwagę elementy, możesz stworzyć niezwykłe atrakcje z ławicami kolorowych ryb, żółwiami, rekinami i delfinami. Stare łodzie podwodne lub zatopione miasta dodają subtelnej tajemniczości.

PACYFIK ZY ATLANTYK: Z CZEGO WYKONANA JEST TWOJA FOTOTAPETA Z PODWODNYM MOTYWEM

Większość fototapet i tapet 3D w naszym sklepie internetowym to fototapety włókninowe. To nie tylko ułatwia aplikację, ponieważ można zastosować pastę bezpośrednio na ścianie, ale także przynosi pewne korzyści funkcjonalne. Fototapetę z podwodnym motywem z włókniny można więc zastosować nawet w kuchni lub łazience, ponieważ jest ona przepuszczalna dla powietrza i pary wodnej oraz - mimo podwodnego motywu - wodoodporna. Większość fototapet jest również odporna na zmywanie i światło. Ponadto tapeta z włókniny charakteryzuje się idealną stabilnością kształtu. Oznacza to, że nie wypacza się, dobrze zachowuje kształt i jest bardzo wytrzymałe. Ponadto fototapety włókninowe są trudnopalne i można je łatwo usunąć na sucho, jeśli w pewnym momencie zdecydowaliby się Państwo na inną fototapetę z naszego sklepu internetowego. Jeśli chcesz nieco zaoszczędzić, możesz również znaleźć kilka tapet papierowych, które charakteryzują się dobrą oddychalnością i przyjaznością dla środowiska. Również fototapety na drzwi lub fototapety na sufit, sufity skośne lub pomieszczenia komercyjne można znaleźć w naszym sklepie internetowym.

ZEJDŹ POD WODĘ: UMIEŚĆ NA ŚCIANIE FOTOTAPETĘ Z PODWODNYM MOTYWEM

Już przed zamówieniem w naszym sklepie internetowym zwróć uwagę na odpowiedni format Twojej ulubionej fototapety lub tapety 3D i zmierz swoje ściany. Czasami żeby złożyć swoją nową fototapetę w podwodnym wyglądzie trzeba przyciąć ją na wymiar. W tym celu na tapecie często znajdują się linie prowadzące. Należy również dowiedzieć się, czy producent zaleca stosowanie spoiny czołowej czy zakładkowej. Aby osiągnąć doskonały wynik, zaleca się narysować linie prowadzące na ścianach. Jeśli ściana jest za mała na tapetę, można dokładnie przyciąć wystające elementy przy krawędzi ściany. Do aplikacji potrzebujesz tylko zwykłych przyborów, których kilka znajdziesz w naszym sklepie internetowym pod pozycją "akcesoria do tapetowania". Ponieważ większość fototapet w naszym sklepie internetowym to fototapety włókninowe, aplikacja jest bardzo nieskomplikowana. Tutaj nie tył tapety, ale ściana jest smarowana pastą. Jeśli wybrałeś tapetę papierową, pasta musi być nałożona na tył tapety i powinna nasiąkać przez około pięć do dziesięciu minut. W ten sposób przeniesiesz fototapetę z podwodnym motywem z włókniny na ścianę:

- Wymieszaj pastę zgodnie z instrukcją na opakowaniu i upewnij się, że nie powstały żadne grudki, ponieważ mogą one później pojawić się na fototapecie.

- Teraz rozprowadź pastę jak najbardziej równomiernie na ścianie. Nie należy jeszcze pracować na całej ścianie, w przeciwnym razie poszczególne obszary będą schnąć przedwcześnie.

- Teraz weź pierwszy pasek tapety i umieść go w górnym, lewym rogu ściany, dokładnie do krawędzi ściany i sufitu.

- Wygładź fototapetę pędzlem do tapet lub gąbką z góry na dół gładko na ścianie.

- Postępuj w ten sam sposób z kolejnymi paskami i upewnij się, że motyw idealnie się zazębia.

- Jeśli pomiędzy poszczególnymi elementami powstaną blizny, można je usunąć za pomocą wałka do usuwania blizn.

FOTOTAPETY Z MOTYWEM PODWODNYM OD RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

Wybierz w naszym sklepie z oferty renomowanych producentów ten wzór, który spełni Twoje indywidualne wyobrażenia. Jakość jest zawsze na pierwszym planie wśród producentów w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz tutaj takie marki jak A.S Création i jej markę Livingwalls. Również duet projektantów Walls by Patel inspiruje niezwykłymi dekoracjami ścienny i w wysokiej jakości.

LIVINGWALLS: FOTOTAPETA W PODWODNYM STYLU DLA INNOWACYJNEGO PROJEKTU ŚCIAN

Producent Livingwalls, znany z modnych i nowoczesnych tapet, wnosi powiew świeżości również do Twoich czterech ścian za pomocą fototapety z podwodnym motywem. Młoda marka jest nie tylko zorientowana na nowoczesne trendy i modę, ale także opiera się na inspiracji kulturą, sztuką i naturą. W ten sposób tapeta Livingwalls charakteryzuje się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale również przyjazną dla środowiska produkcją. Ponieważ tapety z certyfikatem FSC są produkowane z surowców pochodzących z odpowiedzialnej gospodarki leśnej oraz w energooszczędnych procesach produkcyjnych.

WALLS BY PATEL: ARTYSTYCZNY PROJEKT ŚCIANY Z FOTOTAPETĄ W PODWODNYM STYLU

Duet projektantów Walls by Patel składa się z projektantki tekstyliów Kathrin Patel i grafika Marka Patela. Walls by Patel tworzy ekspresyjne okładziny ścienne, które wydają się opowiadać własną historię. W ten sposób wyjątkowe tapety nadają się również do sektora kontraktowego, aby oddzielić poszczególne części wnętrza według różnych tematów. Z już bardzo wytrzymałych i wysokiej jakości tapet włókninowych mają Państwo do wyboru włókninę matową, mikę, włókninę premium i włókninę strukturalną. Wysokiej jakości druki cyfrowe w różnych wariantach kolorystycznych i materiałowych są trudnopalne, odporne na ścieranie i dostępne w różnych, indywidualnie definiowanych formatach.

CZYSTE JAK WODA: ODKRYJ SWOJĄ FOTOTAPETĘ Z PODWODNYM MOTYWEM ONLINE!

Zapomnij o całym stresie, który do tej pory towarzyszył Ci przy zakupie nowej tapety. Wybierz z nami w zaciszu swojego domu fototapetę w podwodnym stylu, który odpowiada Twoim wyobrażeniom. Oferujemy Państwu wybór, którego nie znajdą Państwo w żadnym innym sklepie specjalistycznym. Kupując w naszym sklepie internetowym oszczędzasz nie tylko czas i nerwy, ale dzięki gwarancji najlepszej ceny również pieniądze. Jeśli potrzebujesz większej ilości fototapet z podwodnym motywem, możesz również poprosić o indywidualną ofertę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prośby lub sugestie, możesz po prostu skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. W godzinach pracy nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu pomocy telefonicznej, aby szybko i skutecznie wyjaśnić Państwa zapytanie. Alternatywnie możesz wysłać do nas e-mail lub wypełnić nasz formularz kontaktowy, za pomocą którego skontaktujesz się z naszym zespołem serwisowym. Chętnie doradzimy Ci w temacie fototapety z podwodnym motywem i czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej