FOTOTAPETY W STYLU WELLNESS - WYSTRÓJ, W KTÓRYM POCZUJESZ SIĘ NAJLEPIEJ

Własny dom powinien być doskonałym miejscem relaksu. Miejsce, do którego lubi się wracać po długim i męczącym dniu,…

czytaj więcej

Górne kategorie

-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
20 / 62 Produkty

Masz w głowie plan renowacji Twoich wnętrz, jednak wciąż szukasz odpowiedniego rozwiązania względem wyglądu Twoich ścian? W takiej sytuacji fototapeta jest właściwym sprzymierzeńcem w aranżacji unikalnych wnętrz. Szereg praktycznych zalet spotyka się z estetycznym i nowoczesnym wzornictwem. Szczególną atrakcją jest fototapeta w stylu wellness, która zamieni Twój dom w rajski zakątek relaksu.

WYMARZONE TAPETY 3D W ATRAKCYJNYCH WZORACH

Kwiatowe wzory, uspokajające krzewy bambusowe czy wizerunek medytującego Buddy - podczas projektowania Twojej przestrzeni oferujemy Ci szeroką gamę relaksujących wzorów w stylu wellness. Nie bez powodu fototapeta przedstawiająca kwiaty jest jednym z klasyków odnośnie sposobu aranżowania ścian. Niezależnie od tego czy jest to kwiecisty raj, romantyczny sen o różach czy delikatne dekory lilii - kwiatowe wzory stanowią podstawę dla zabawnego i stylowego wnętrza. Fototapeta z orchideami również wyczaruje na ścianach fascynujące wrażenie dobrego samopoczucia i zamieni Twój dom w oazę spokoju w stylu wellness. Z drugiej strony, możesz stworzyć azjatycki klimat dzięki fototapecie z motywem bambusa. Krzewy z Dalekiego Wschodu oczarują Twoje pomieszczenie naturalnym urokiem i będą stanowić idealną bazę przy wprawianiu się w doskonały nastrój dzięki niebiańskim wnętrzom.  Fototapeta z Buddą tworzy indywidualny akcent, ochoczo zachęcając do medytacji i relaksu. W połączeniu z meblami w odcieniach ziemi i złotymi detalami, tapeta 3D staje się niezwykle klimatyczna i rzeczywista.

FOTOTAPETA: SYMBIOZA DESIGNU I FUNKCJONALNOŚCI

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się przede wszystkim tapety fizelinowe, które są niezwykle korzystną i funkcjonalną opcją. Tapety fizelinowe są jednocześnie trudnopalne, ale i wysoce przepuszczalne dla powietrza i pary wodnej. Ponadto tapety flizelinowe odznaczają się wysoką odpornością na wodę i stabilnością wymiarową. Dzięki temu możesz cieszyć się fototapetą nawet po latach użytkowania a kontakt z wodą nie wpływa na jej wygląd. Naciąganie i zdejmowanie tapety fizelinowej jest szybkie, bezpieczne i proste, ponieważ ścianę można pokryć bezpośrednio pastą do tapet.

UCZUCIE SPOKOJU I PEŁEN RELAKS, NAWET PODCZAS NACIĄGANIA FOTOTAPETY

Aby zapewnić bezpieczeństwo osobiste podczas naciągania nowej tapety 3D, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe, ale także odporne i chłonne. Ewentualne nierówności należy wypełnić szpachlą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie oczekiwany efekt może już nie być taki sam. Podczas tapetowania należy utrzymywać jednakową temperaturę pokojową wynoszącą ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie pomocnicze mogą okazać się również niezwykle pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety fizelinowej, szczególnie przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odstępach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jednym kawałku, można je teraz przeciąć wzdłuż zaznaczonych linii. Następnie należy nałożyć klej do tapet flizelinowych i nakładać go pasmowo za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz przystąpić do aplikacji pierwszej części fototapety. Upewnij się, że postępujesz zgodnie z wytycznymi, unikając przerw i nachodzenia na siebie poszczególnych pasm. Za pomocą wałka możesz docisnąć tapetę od środka. Podczas tej czynności należy usuwać powstałe pęcherzyki powietrza poprzez kierowanie wałka w zewnętrzne strony. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować względem pozostałych pasm tapety. Na koniec należy pozostawić tapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C, również unikając przeciągów.

JAKOŚĆ ZA NAJWYŻSZĄ CENĘ - FOTOTAPETY RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

Dzięki fototapecie w stylu wellness możesz przekształcić swój dom i stworzyć własny, unikalny raj, w którym możesz uciec od codzienności i skutecznie się zrelaksować. Aby umożliwić Ci stworzenie gustownego i świadomego stylu wnętrza, oferujemy szeroką gamę produktów funkcjonalnych i estetycznych fototapet od różnych renomowanych producentów, przede wszystkim A.S Création i Walls By Patel.

ZAMÓW FOTOTAPETĘ W STYLU WELLNESS W ATRAKCYJNEJ CENIE JUŻ TERAZ W BRICOFLOR

Fototapeta 3D charakteryzuje się wieloma praktycznymi zaletami oraz niesamowitą estetyką wykonania, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla atrakcyjnego wyglądu ścian. Możesz wybierać spośród wielu wzorów, aby zamienić swój dom w raj w stylu wellness. Aby wesprzeć Cię jak najlepiej, oferujemy kilka fantastycznych korzyści płynących z zakupu w naszym sklepie - na przykład dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny. W przypadku większych projektów renowacji Twoich wnętrz, istnieje również możliwość przygotowania indywidualną oferty poprzez uwzględnie wymaganej ilości, aby móc skorzystać z jeszcze atrakcyjniejszej ceny.  Nasz przyjazny i niezwykle pomocny zespół pracowników naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na Twoje pytania. Możesz się z nami skontaktować poprzez e-mail, telefonicznie lub za pomocą naszego formularza kontaktowego. Nie przegap okazji i zamów wyjątkową fototapetę w stylu wellness w sklepie internetowym BRICOFLOR już teraz!

Plus icon czytaj więcej