SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

FOTOTAPETA Z LWEM - KRÓL DŻUNGLI STAJE SIĘ KRÓLEM DESIGNU ŚCIENNEGO.

Lew symbolizuje moc, siłę i mądrość. I właśnie to odzwierciedla fototapeta z lwem. Dzięki autentycznie zaprojektowanym dek…

czytaj więcej
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
OFERTY
origin-claim
1 - 7 z 7 Produkty

FOTOTAPETA Z LWEM: ŻYĆ MAJESTATYCZNIE

Majestatyczny i niebezpieczny zarazem. Lew jest uważany za króla dżungli i jest jednym z największych drapieżników na świecie. Wdzięczny i pełen gracji wygląd drapieżnych kotów wykorzystywany jest do w wielu wnętrzach. Dzięki fototapecie masz teraz możliwość przeniesienia majestatycznej i pewnej siebie aury lwa do swoich własnych czterech ścian, a kto wie - może trochę siły i mocy się z nich wyciśnie. W każdym razie fototapeta z lwem oznacza ekspresyjny, żywy, a jednocześnie spokojny wystrój ściany.

ZAPROJEKTUJ PRZESTRZEŃ ŻYCIOWĄ Z LWEM

Lwy mają ogromne zdolności adaptacyjne i dlatego mogą występować w różnych siedliskach. Preferując sawannę, lew nadal pojawia się w suchych lasach i na półpustyniach. Dzięki fototapecie z lwem masz teraz okazję przenieść to majestatyczne stworzenie na swoją ścianę w jego naturalnym środowisku. Indywidualne akcenty wyznaczają romantyczne zachody słońca, trawy czy drzewa poruszane przez wiatr. Rodzinną harmonię tworzy fototapeta z lwami. A także bardziej abstrakcyjne i graficzne dekory z fantazyjnymi portretami wyjątkowych zwierząt świadczą o sile, mocy i żywiołowości. Różnorodne realistyczne fototapety dają Ci możliwość poznania króla dżungli w różnych sytuacjach i sprowadzenia do swojego domu albo milutkiego kota, albo groźnego drapieżnika.

EFEKT SPECJALNY FOTOTAPETY Z LWEM

Cechą szczególną fototapety z lwem jest niesamowity efekt, jaki można osiągnąć. Jest to fotorealistyczny efekt 3D, który niemalże ożywia motywy. Dzięki starannej obróbce i wysokiej rozdzielczości zdjęć fototapety z lwem, rzeczywiście ma się wrażenie, że motywy wychodzą ze ściany. Ponieważ fototapety z lwem również zazwyczaj urzekają szerokimi ujęciami krajobrazu, można dodatkowo stworzyć specjalny efekt głębi.

FOTOTAPETA Z LWEM: SIŁA POD KAŻDYM WZGLĘDEM

Większość fototapet w naszym sklepie internetowym to fototapety włókninowe. Ułatwia to nie tylko nakładanie tapety, ponieważ można nakładać klej bezpośrednio na ścianę, ale ma również pewne zalety funkcjonalne. Za pomocą fototapety z lwem można na przykład stworzyć mocne efekty w łazience lub kuchni, ponieważ fototapeta z włókniny jest bardzo stabilna wymiarowo, odporna na wodę i przepuszczalna dla powietrza i pary wodnej. Większość fototapet w naszym sklepie internetowym można również bez problemu czyścić wilgotną szmatką. Ponadto tapeta z włókniny jest trudnopalna i można ją łatwo usunąć na sucho.

ADAPTOWALNY I ZMIENNY: FOTOTAPETA Z LWEM DO KAŻDEGO POMIESZCZENIA

Oprócz wysokiej jakości fototapet z włókniny mamy w ofercie również kilka fototapet papierowych, które charakteryzują się nie tylko korzystną ceną, ale również oddychalnością i trwałością. W naszej ofercie mamy również odpowiednie fototapety z lwem do pomieszczeń komercyjnych i sektora kontraktowego, na przykład w formie paneli.

FOTOTAPETA Z LWEM: ŁATWA DO ZAMONTOWANIA NA ŚCIANIE

Do przyklejenia nowej fototapety z lwem potrzebne są tylko zwykłe przybory, których część znajdziesz w pozycji "akcesoria do tapetowania". Zanim zamówisz swoją nową tapetę w naszym sklepie internetowym, powinieneś dokładnie zmierzyć swoje ściany. Ponieważ fototapeta 3D jest często motywem wielkoformatowym, pomocne może być narysowanie linii prowadzących na ścianach za pomocą ołówka i poziomicy, zwłaszcza że fototapety są dostępne w różnych formatach i czasami wymagają jeszcze montażu lub przycięcia na wymiar. Najlepiej jest również dowiedzieć się, czy producent fototapety z lwem zaleca aplikację na styk lub na zakładkę. Jeśli wybrałeś tapetę papierową, tył tapety musi być smarowany  pastą i moczyć przez około pięć do dziesięciu minut. Jeśli wybierzesz fototapetę z włókniną z lwem, możesz rozprowadzić pastę bezpośrednio na ścianie. Aby przykleić tapetę z włókniny w kształcie lwa na ścianę, należy wykonać następujące czynności:

1. Wymieszaj pastę z odpowiednią ilością wody zgodnie z instrukcją podaną na opakowaniu. Upewnij się, że nie tworzą się grudki.

2. Teraz należy równomiernie posmarować powierzchnię przeznaczoną do tapetowania odpowiednią ilością pasty za pomocą frędzli.

3. Teraz weź pierwszy pas tapety i połóż go na krawędzi ściany i sufitu w obszarze, który został poddany działaniu pasty i wygładź go na ścianie za pomocą szczotki do tapet lub gąbki. Upewnij się, że tapeta jest prosta i dokładnie wyrównana, ponieważ ma to kluczowe znaczenie dla kolejnych pasów.

4. Postępuj w ten sam sposób z kolejnymi paskami, ale zwróć uwagę, aby motyw zawsze idealnie pasował.

5. Blizny i pęcherzyki powietrza można wygładzić za pomocą wałka do blizn i szpachelki dociskowej, a zwisy na krawędziach ściany można starannie przyciąć.

TWOJA FOTOTAPETA Z LWEM OD MARKOWYCH PRODUCENTÓW W KORZYSTNEJ CENIE

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo duży wybór renomowanych producentów, którzy oferują Państwu gustowne fototapety w wysokiej jakości. Znajdź swoją indywidualną fototapetę z lwem i odkryj wielką różnorodność, jaką producenci wprowadzają do dekorów. Wysoka jakość za uczciwą cenę. Możesz wybierać spośród wysokiej jakości fototapet firmy A.S Création, jak również modnych wzorów marki Walls by Patel. Duet projektantów przekonuje niezwykłymi motywami do wyrazistych wnętrz. 

ZAMÓW SWOJĄ FOTOTAPETĘ Z LWEM WYGODNIE ONLINE!

Zaoszczędź sobie czasu, który wcześniej poświęcałeś na zmianę tapety i skorzystaj z naszej wiedzy. Z kompetentnym partnerem zdobywasz nowe doświadczenia i właśnie po to tu jesteśmy. Wygodnie wybierz fototapetę z lwem, która odpowiada Twoim wyobrażeniom, z asortymentu, którego nie znajdziesz w żadnym innym sklepie specjalistycznym, i poświęć jej tyle czasu, ile potrzebujesz. Dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny zaoszczędzisz nie tylko czas i nerwy, ale także pieniądze. Jeśli potrzebujesz większej ilości fototapet, możesz również poprosić o indywidualną ofertę. W razie jakichkolwiek pytań, próśb lub sugestii, nasz zespół serwisowy chętnie odpowie na Państwa pytania dotyczące aranżacji ścian za pomocą fototapety z lwem. Wystarczy skorzystać z naszego formularza kontaktowego i opowiedzieć nam o swojej prośbie. Odezwiemy się do Ciebie w krótkim czasie. Można również wysłać do nas e-mail lub po prostu zadzwonić w godzinach pracy. Chętnie pomożemy Ci przy zmianie tapety i chętnie doradzimy w temacie fototapety z lwem.

Plus icon czytaj więcej