FOTOTAPETA W BARZE - KOMFORTOWA ATMOSFERA SPRZYJAJĄCA DOBREMU SAMOPOCZUCIU

Otwierasz bar i wciąż szukasz odpowiedniej okładziny ściennej? Wtedy fo…

czytaj więcej
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
1 - 20 z 200 Produkty

Dzięki odpowiedniemu wystrojowi wnętrza stworzysz przytulną atmosferę, która zachęci Twoją klientelę do pozostania, dlatego wybór odpowiedniej fototapety do Twojego baru nie powinien być lekceważony. Aby zaoferować Państwu jak największe możliwości aranżacyjne, w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo różnorodne, nowoczesne i wysokiej jakości fototapety w szerokiej gamie wzorów.

FOTOTAPETY W MODNYM STYLU INDUSTRIALNYM

Nie bez powodu styl industrialny jest jednym z najgorętszych obecnie trendów w aranżacji wnętrz. Zwłaszcza w połączeniu z meblami z drewna i skóry, tapety 3D w stylu industrialnym tworzą harmonijną symbiozę elementów vintage i nowoczesnych trendów wnętrzarskich, które łączą się w wyjątkowy komfort.

AUTENTYCZNE FOTOTAPETY W OPTYCE DREWNA LUB KAMIENIA

Naturalne wzory należą do klasyki fototapet. Oprócz modnego wzornictwa, tapety z drewna i kamienia są niedrogą i solidną alternatywą dla oryginału. Możesz wzmocnić rustykalny wygląd fototapety z drewna przytulnymi miejscami do siedzenia, aby stworzyć połączenie komfortu i przyziemności. Fototapety o wyglądzie kamienia szczególnie dobrze prezentują się w połączeniu z blaszanymi szyldami i skórzanymi wnętrzami.

IMPONUJĄCA RÓŻNORODNOŚĆ FOTOTAPETY Z MOTYWEM

Fototapety tworzą niepowtarzalną atmosferę, którą można dopasować do motywu przewodniego Państwa baru. Możesz dać swoim klientom możliwość sączenia koktajli w wakacyjnym nastroju na tle muralu z motywami plażowymi i morskimi lub spędzić ekskluzywny wieczór na tle panoramy Nowego Jorku.

FOTOTAPETY W STYLISTYCE GRAFFITI JAKO WIZUALNA ATRAKCJA

Nadaj swojemu barowi miejski wygląd i wybierz fototapetę z graffiti. W połączeniu z meblami w pasujących kolorach, Twoje ściany rozkwitną i będą przyciągać wzrok.

NOWOCZESNE FOTOTAPETY Z MODNYMI WZORAMI

Geometryczne wzory stały się nieodzowne w świecie fototapet. Od nowoczesnych motywów w paski po zabawne wzory w kropki, wzorzyste tapety 3D stanowią podstawę gustownego i świadomego stylu wyposażenia wnętrz. Na przykład możesz nadać swojemu barowi nostalgiczny charakter w autentycznym stylu retro za pomocą tapety 3D w modny wzór szachownicy lub podkreślić przyciągające wzrok wzory w połączeniu z subtelnymi meblami i minimalistycznym wystrojem wnętrza.

ZALETY FUNKCJONALNE FOTOTAPETY

Większość fototapet to fototapety z włókniny. Mają one pewne indywidualne zalety, które gwarantują Państwu zadowolenie i bezpieczeństwo. Oprócz imponującej odporności na wodę i stabilności wymiarowej, fototapety z włókniny są również przepuszczalne dla powietrza i pary wodnej. Dzięki temu możesz bez problemu cieszyć się swoją fototapetą nawet po kontakcie z wodą. Ponadto okładziny ścienne są odporne na działanie płomieni. Zarówno montaż, jak i demontaż są szybkie i łatwe, ponieważ można pokryć ścianę bezpośrednio pastą.

W MGNIENIU OKA ZAMONTUJ NOWĄ FOTOTAPETĘ

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas montowania nowej tapety 3D, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy bezwzględnie przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe, ale także sprężyste i chłonne. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny, szczególnie te wykonane przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jedną całość, można je teraz przeciąć po narysowanych liniach. Następnie należy wyrobić klej do tapet z włókniny i nałożyć go za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikać przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

WSZECHSTRONNE I NIEDROGIE FOTOTAPETY OD NAJLEPSZYCH PRODUCENTÓW

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu szeroki wybór atrakcyjnych i wysokiej jakości tapet 3D, które sprawią, że Państwa bar rozkwitnie. Oferują je Państwu różni producenci, przede wszystkim A.S Création i Walls By Patel.

NOWOCZESNE FOTOTAPETY DO TWOJEGO BARU W SKLEPIE INTERNETOWYM BRICOFLOR

Do gustownego i świadomego stylu wyposażenia baru idealnie nadają się fototapety, ponieważ oprócz zalet funkcjonalnych posiadają one imponującą różnorodność. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo szybko i tanio zamówić różnorodne fototapety wysokiej jakości z gwarancją najlepszej ceny. Przy większych zamówieniach mają Państwo możliwość, określając wymagane ilości, otrzymać indywidualną ofertę i zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy.  Jeśli pytania pozostaną otwarte, przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego jest do Państwa dyspozycji. Możesz się z nami skontaktować poprzez e-mail, telefonicznie lub za pomocą naszego formularza kontaktowego. Nie zwlekaj i zamów nowoczesną fototapetę do swojego baru w BRICOFLOR!

Plus icon czytaj więcej