FOTOTAPETY W POKOJU DZIECIĘCYM DLA POZYTYWNEJ ATMOSFERY NAUKI

Zabawa, sen, nauka: własny pokój dla dziecka jest szczególnie ważnym miejscem i dlatego powinien być atrakcy…

czytaj więcej
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
20 / 159 Produkty

KREATYWNE DEKORY NA KAŻDY GUST

Fototapety  są dostępne w wielu różnych wzorach, dzięki czemu możesz spersonalizować pokój swojego dziecka, tworząc przytulne i motywujące środowisko. Liczne dekory pomogą Twoim dzieciom wyrazić siebie i nadać indywidualny charakter każdemu pomieszczeniu. W ten sposób indywidualne hobby i pasje mogą być otwarcie prezentowane i przyczyniać się do stymulującej atmosfery.

ZWIERZĘTA Z ODPOWIEDNIĄ FOTOTAPETĄ

Zapoznaj swoje dzieci z niesamowitą różnorodnością królestwa zwierząt, aby stworzyć żywą atmosferę, która zachęca do nauki i twórczej ekspresji. Nie bez powodu fototapeta ze zwierzętami jest tak popularną opcją dekoracji pokoju dziecięcego. Ekscytujące fototapety z motywem lwa czy zabawna fototapeta z koniem tworzy zachęcające otoczenie w pokoju dziecięcym.

PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ POKÓJ DZIECIĘCY W BAJKOWY RAJ

Mali książęta i księżniczki będą zachwyceni licznymi bajkowymi fototapetami z jednorożcami, wróżkami i zamkami, które pobudzają wyobraźnię i tworzą czarującą atmosferę. W połączeniu z meblami w delikatnych odcieniach różu, można przekształcić pokój dziecięcy w zabawny zamek księżniczki. W naszym bogatym asortymencie znajdziecie Państwo oczywiście różnorodne fototapety dla dziewczynek, a także dla chłopców.

FOTOTAPETY NADAJĄCE INDYWIDUALNY CHARAKTER

Możesz dodać osobisty akcent do pokoju dziecka za pomocą fototapety z różnymi motywami sportowymi lub fabularnymi. Początkujący profesjonalni piłkarze będą zachwyceni fototapetą z motywem piłki nożnej, podczas gdy inni wybiorą fototapetę z motywem samochodowym. Niezwykle popularne okazują się również tapety 3D z fikcyjnymi wzorami, w tym motywami z filmów Cars, Star Wars czy licznych kreskówek. Wśród nich znajduje się szeroki wybór fototapet z motywami Disneya.

BEZPIECZEŃSTWO I FUNKCJONALNOŚĆ JAKO NAJWAŻNIEJSZE PRIORYTETY

Większość fototapet to fototapety włókninowe. Posiadają one kilka indywidualnych zalet, które gwarantują Państwu zadowolenie i bezpieczeństwo. Oprócz imponującej odporności na wodę i stabilności wymiarowej, fototapety z włókniny są również przepuszczalne dla powietrza i pary wodnej. Dzięki temu możesz cieszyć się fototapetą bez żadnych problemów nawet po kontakcie z wodą. Ponadto okładziny ścienne są odporne na działanie płomieni. Zarówno montaż, jak i demontaż są szybkie i łatwe, ponieważ pastę można nakładać bezpośrednio na ścianę.

JAK SZYBKO I BEZPIECZNIE PRZYKLEIĆ FOTOTAPETĘ

Zanim zaczniesz cieszyć się nową tapetą 3D w kuchni, powinieneś wykonać kilka kroków. Przede wszystkim należy zadbać o to, aby podłoże było suche, równe, sprężyste i chłonne. Ewentualne nierówności należy wypełnić wypełniaczem, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Przed nałożeniem tapety zalecamy narysowanie cienkich, pionowych linii prowadzących, które powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odstępach po obu stronach. Bardzo pomocna jest tutaj poziomica. Następnie można odciąć ewentualny nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jedną całość, można je teraz rozciąć wzdłuż narysowanych linii. Następnie należy worobić klej do tapet włókninowych i nałożyć go za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz rozpocząć nakładanie pierwszej części fototapety. Upewnij się, że postępujesz zgodnie z liniami przewodnimi, unikając przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociśnij tapetę od środka. Podczas tej czynności należy wywijać pęcherzyki powietrza na zewnątrz. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Następnie ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić tapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

NAJWYŻSZEJ KLASY FOTOTAPETY OD NAJLEPSZYCH PRODUCENTÓW

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu szeroki wybór atrakcyjnych i wysokiej jakości fototapet, dzięki którym mogą Państwo przekształcić pokój swojego malucha w motywujący do działania raj. Są one oferowane przez różnych producentów, w tym A.S Création i Livingwalls.

KREATYWNOŚĆ SPOTYKA SIĘ Z JAKOŚCIĄ - FOTOTAPETY LIVINGWALLS

W asortymencie firmy z Kolonii znajdą Państwo różnorodny wybór jakościowych tapet 3D w różnych kreatywnych i atrakcyjnych dekorach. Priorytetem jest użycie wysokiej jakości surowców, aby zapewnić jakość fototapet.

UNIWERSALNE FOTOTAPETY  DO POKOJU DZIECIĘCEGO - W SKLEPIE INTERNETOWYM BRICOFLOR

Dla początkujących budowniczych i planujących przebudowę pokoju dziecięcego sklep internetowy Bricoflor jest idealnym rozwiązaniem dzięki różnym usługom dodatkowym. Masz do dyspozycji szeroki wybór atrakcyjnych fototapet 3D, które możesz zamówić szybko i tanio z gwarancją najlepszej ceny. W przypadku większych zamówień istnieje możliwość otrzymania indywidualnej oferty i zaoszczędzenia jeszcze więcej pieniędzy poprzez określenie wymaganych ilości. W razie jakichkolwiek pytań, przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością udzieli pomocy. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego. Nie przegap okazji i zamów atrakcyjne fototapety w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Plus icon czytaj więcej