Close icon

FOTOTAPETA NA SKOŚNĄ ŚCIANĘ JAKO WIZUALNE WYRÓŻNIENIE

Zaprojektowanie mieszkania na poddaszu często okazuje się trudne ze względu na uciążliwe połacie dachowe - jednak nie musi…

czytaj więcej
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
1 - 20 z 33 Produkty

Charakterystyczna dla fototapet  jest ich imponująca różnorodność. Dlatego też, aby atrakcyjnie zaprojektować skosy i podkreślić ich walory estetyczne, mają Państwo do dyspozycji szeroki wybór ciekawych dekorów w różnych wymiarach.

TAPETA 3D Z KRAJOBRAZEM - PRZYCIĄGACZ WZROKU

Spadzisty dach idealnie nadaje się do stawiania akcentów za pomocą tapet z obrazami oraz do unowocześniania zwykłego wystroju pomieszczenia. Zaletą jest to, że przyciągająca wzrok fototapeta na połaci dachowej działa bardziej dyskretnie niż na całej ścianie. Szczególnie fototapeta z motywem natury nadaje pomieszczeniu osobisty ton. Uspokajające efekty ma tapeta z motywem lasu, szczególnie w połączeniu z prostymi meblami w kolorach ziemi do korzyści, podczas gdy zachód słońca tworzy romantyczną atmosferę. Fototapeta z morskim nadrukiem tworzy długotrwałe wakacyjne uczucie, a ekscytująca fototapeta 3D z podwodnym światem tworzy marzycielską atmosferę.

AUTENTYCZNE DEKORY DLA NATURALNEGO UROKU

Nie bez powodu dekory z naturalnego drewna i kamienia należą do klasyki wśród fototapet. Otwierają one nieograniczone perspektywy aranżacyjne zgodne z licznymi trendami wnętrzarskimi, w tym skandynawskim minimalizmem czy modnym shabby chic. Dlatego też projektowanie dachu skośnego za pomocą fototapety w optyce drewna lub kamienia jest szczególnie odpowiednie, ponieważ układane są tylko nierzucające się w oczy akcenty, co tworzy zdecydowanie szlachetny wygląd. W ten sposób, na przykład, zwykła ściana może zostać wzbogacona o rustykalny dekor drewniany, który tworzy niezwykle jakościowy efekt, zwłaszcza w połączeniu z pasującym wnętrzem. Fototapeta o wyglądzie kamienia jest również idealna do pochyłych sufitów, ponieważ wnętrze zyskuje modny charakter. 

SZTUCZKI OPTYCZNE DZIĘKI PROSTEJ KONSTRUKCJI

Subtelne dekory optycznie powiększają pomieszczenie, tworząc wyraźne struktury. Mogą to być na przykład fototapety w ulubionym kolorze lub modne wzory marmurowe. Minimalistyczny design prostej tapety 3D wygląda również niezwykle jakościowo i stylowo.

FOTOTAPETA - FUNKCJONALNY BOHATER DNIA CODZIENNEGO

Większość fototapet stanowią fototapety z włókniny. Mają one pewne indywidualne zalety, które gwarantują Państwu zadowolenie i bezpieczeństwo. Oprócz imponującej odporności na wodę i stabilności wymiarowej, fototapeta z włókniny jest również przepuszczalna dla powietrza i pary wodnej. Dzięki temu można bez problemu cieszyć się fototapetą nawet po kontakcie z wodą - jest to szczególnie korzystne zarówno w kuchni, jak i w łazience. Ponadto okładziny ścienne są odporne na działanie płomieni. Zarówno montaż, jak i demontaż są szybkie i proste, ponieważ można pokryć ścianę bezpośrednio klejem podczas montażu.

INSTALACJA FOTOTAPETY

Zanim będziesz mógł cieszyć się swoją tapetą 3D, powinieneś wykonać pewne kroki, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo. Po pierwsze, należy zapewnić suche i równe podłoże, które jest jednocześnie sprężyste i chłonne. Ewentualne nierówności należy wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Przed nałożeniem tapety zalecamy narysowanie cienkich, pionowych linii prowadzących, które powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odstępach po obu stronach. Niezwykle pomocna okazuje się być poziomica. Następnie można odciąć ewentualny nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jednym kawałku, można je teraz rozciąć wzdłuż zaznaczonych linii. Następnie należy wyrobić klej do tapet włókninowych i nałożyć go w paski za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz rozpocząć nakładanie pierwszej części fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikać przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę. Pęcherzyki powinny się wywijać na zewnątrz. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Następnie ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

RENOMOWANI PRODUCENCI DLA PIERWSZORZĘDNEJ JAKOŚCI

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu szerokie portfolio produktów, w którym znajdą Państwo bogaty wybór nowoczesnych i wysokiej jakości fototapet od najlepszych producentów, przede wszystkim firm A.S Création i Walls By Patel. W ten sposób można przekształcić zwykły dach skośny w wizualną atrakcję, która nada indywidualny charakter Państwa budynkowi.

TAPETY 3D SZYBKIE I TANIE ZAMAWIANIE - W BRICOFLOR

Oprócz licznych zalet funkcjonalnych, fototapety cechuje imponująca różnorodność, dlatego oferujemy Państwu szeroki wybór atrakcyjnych fototapet 3D, które z gwarancją najlepszej ceny mogą Państwo szybko i tanio zamówić w naszym sklepie internetowym. Przy większych zamówieniach mają Państwo możliwość, określając wymagane ilości, otrzymać indywidualną ofertę i zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. W razie jakichkolwiek pytań, przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego będzie do Państwa dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego. Nie przegap okazji i zaprojektuj swój dach skośny z nowoczesną fototapetą dzięki bogatemu wyborowi w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Plus icon czytaj więcej