Promocja jesienna: 10% na farbę ścienną - do 31 października. Odkryj teraz!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

FOTOTAPETA W NAROŻNIKACH - WYPOSAŻENIE WNĘTRZ Z NAROŻNIKAMI I KRAWĘDZIAMI

Narożniki z pewnością mogą okazać się uciążliwe podczas projektowania ściany - ale nie w przypadku czytaj więcej

-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
1 - 20 z 46 Produkty

RÓŻNORODNE MOŻLIWOŚCI ARANŻACJI DZIĘKI EKSCYTUJĄCYM DEKOROM

Planujecie Państwo budowę domu i szukacie odpowiedniego rozwiązania dla ścian narożnych? Wtedy fototapeta jest idealnym sprzymierzeńcem, ponieważ nadaje się nie tylko do tapetowania ciągłej ściany. Wszechstronne dekory otwierają nieograniczone możliwości aranżacyjne, dzięki którym można wizualnie wzbogacić również powierzchnie narożne.

INDYWIDUALNY AKCENT DZIĘKI FOTOTAPETOM

Fototapeta z motywem doda Twojemu wnętrzu osobistego charakteru. W ten sposób możesz wytapetować swoje zainteresowania i pasje na ścianie i otwarcie je wyeksponować. Szczególnie nowoczesną opcją jest fototapeta z panoramą miasta, gdzie tapetowanie w poprzek narożników tworzy ekscytujący efekt.

KOMFORTOWE SAMOPOCZUCIE Z NAROŻNIKIEM: FOTOTAPETA Z KRAJOBRAZEM

Nie bez powodu fototapety z krajobrazem należą do klasyki wzornictwa ściennego. Liczne naturalne dekory tworzą harmonijną atmosferę sprzyjającą dobremu samopoczuciu i marzeniom, a jednocześnie ściana rozkwita i przyciąga wzrok. Narożniki nie są przeszkodą, ale raczej szansą, ponieważ tworzą optyczny efekt głębi. W ten sposób można się zrelaksować i znaleźć spokój przed fototapetą z lasem, cieszyć się idyllą romantycznego zachodu słońca lub zainspirować się górskim krajobrazem.

DREWNO, BETON I KAMIEŃ DLA HARMONIJNEJ ARANŻACJI ŚCIAN

Inspirowane naturą dekory o prostym wzornictwie nadają się również do tapetowania narożników. Drewniana fototapeta wygląda rustykalnie i naturalnie, podczas gdy fototapeta o wyglądzie betonu jest szczególnie nowoczesną opcją. Fototapeta o wyglądzie kamienia pozwala urządzić pomieszczenie w modnym stylu industrialnym.

PRAKTYCZNE ZALETY FOTOTAPETY

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo w szczególności tapety włókninowe, które okazują się niezwykle korzystną opcją. Po pierwsze, fototapety z włókniny są trudnopalne, a także przepuszczają powietrze i parę wodną. Posiada również imponującą wodoodporność i stabilność wymiarową, dzięki czemu możesz cieszyć się swoją fototapetą bez żadnych problemów nawet po latach użytkowania i kontaktu z wodą. Dlatego też fototapety włókninowe nadają się szczególnie do aranżacji kuchni i łazienek. Tapety włókninowe są szybkie, bezpieczne i łatwe do nakładania i usuwania, ponieważ ściana może być pokryta bezpośrednio pastą podczas montażu.

JAK PRZYKLEIĆ FOTOTAPETĘ DO NAROŻNIKA

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas stosowania nowej tapety 3D, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny, szczególnie kiedy wykonane są przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jedną całość, można je teraz przeciąć po narysowanych liniach. Następnie należy wyrobić klej do tapet z włókniny i nałożyć go w paski za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi. Należy unikać przerw i nachodzenia na siebie pasów. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

FOTOTAPETY OD RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW - JAKOŚĆ W NAJLEPSZYCH CENACH

Aby otworzyć jak najwięcej możliwości aranżacji ścian w pomieszczeniach narożnych, w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo bogaty wybór atrakcyjnych i wysokiej jakości tapet 3D renomowanych producentów, przede wszystkim A.S Création i Walls By Patel.

NOWOCZESNE FOTOTAPETY DO ARANŻACJI ŚCIAN NAROŻNYCH W BRICOFLOR

Jeśli szukają Państwo odpowiedniego rozwiązania do aranżacji ścian w obszarze narożnym, to w ofercie sklepu internetowego BRICOFLOR na pewno znajdą Państwo to, czego szukają. Aby wesprzeć Cię jak najlepiej, oferujemy Ci kilka korzyści - na przykład naszą gwarancję najlepszej ceny. W przypadku większych planów budowlanych zalecamy również złożenie wniosku o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby w ten sposób zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego. Nie przegap okazji i zapewnij sobie wysokiej jakości fototapetę do aranżacji ścian, w tym narożników w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Plus icon czytaj więcej