SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Fototapety relief panel 1 DD113557 Livingwalls Walls by PatelImage maximise icon
Fototapety relief panel 1 DD113557 Livingwalls Walls by PatelImage maximise icon
Fototapety relief panel 1 DD113557 Livingwalls Walls by PatelImage maximise icon
Brand claim
  • Indywidualne wymiary możliwe na życzenie!
  • Wysokiej jakości fototapety 
  • Wyrodukowane w Niemczech
  • Odporne i wytrzymałe
-13 %
29,95 zł za m²
25,95 złza m²
OFERTY
W magazynie pozostało tylko 0 m²
Delivery icon
Wysyłka: 

50,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

7-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Opis produktu
Arrow icon

Wszystko o Fototapety relief panel 1 DD113557 Livingwalls Walls by Patel

Odkryj świat wyrafinowanego designu dzięki wysokiej jakości, drukowanym cyfrowo fototapetom z kolekcji Designwalls marki Livingwalls! Stylowe fototapety Livingwalls Designwalls dzięki bezzapachowym i wolnym od zanieczyszczeń wydrukom idealnie nadają się do wrażliwych środowisk i zachwycają doskonałą jakością obrazu oraz atrakcyjnym wzornictwem. Przyjazne dla środowiska fototapety podzielone są na cztery światy tematyczne, w których obrazach ściennych możesz przedstawić świat w bardzo osobisty sposób w swoich czterech ścianach lub również w przestrzeni komercyjnej lub obiektowej. W kolekcji Designwalls firmy Livingwalls znajdziesz fototapety z kwiatami i roślinami w bogatej wariacji. Nieważne, czy namalowane, czy sfotografowane, w stylu vintage czy nowoczesnym - dzięki tym kwiatowym dekoracjom ściennym wyczarujesz żywy nastrój! Tak samo naturalna, ale nieco bardziej ekspansywna, jest linia "Nature". Można się tu spodziewać wszelkich możliwych do wyobrażenia motywów z natury. Od mniszka lekarskiego, przez górskie krajobrazy, aż po fototapety dla dzieci - tutaj można znaleźć wszystko, co pozwoli stworzyć autentyczny, naturalny klimat. Nieco bardziej nowoczesne i miejskie są cyfrowe wydruki w temacie "Illusion": Struktury materiałowe takie jak metal, drewno, beton, marmur i cegła są idealne do wyposażenia w stylu industrialnym lub shabby chic, a dopełnieniem są niezwykłe tapety 3D, które tworzą niemalże ruchome i plastyczne wrażenie. Kolekcja Designwalls modnej marki Livingwalls i renomowanego producenta tapet A.S. Création zawiera wysokiej jakości, cyfrowo drukowane fototapety, które są idealne również dla sektora kontraktowego. Fototapety włókninowe są bardzo łatwe do tapetowania dzięki celulozowemu materiałowi podkładowemu. Klej podczas montażu można bezpośrednio nakładać na ścianę. Ponadto fototapety są trudnopalne, odporne na światło i zmywanie. Wydruki cyfrowe Livingwalls Designwalls są produkowane w przyjaznych dla środowiska i zrównoważonych warunkach. W ten sposób unika się stosowania rozpuszczalników, wykorzystywane surowce pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, a zmodernizowane procesy produkcyjne dbają o energooszczędną produkcję.

Dane techniczne
Arrow icon