ARCHITECTS PAPER ATELIER 47 - POZNAJ ŚWIAT FOTOTAPET

Kolekcja Atelier 47 firmy Architects Paper i…

czytaj więcej
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
20 / 357 Produkty

ARCHITECTS PAPER ATELIER 47 - PROJEKTOWANIE ŚCIAN JAKO INDYWIDUALNA FORMA SZTUKI

Kolekcja Atelier 47 obiektu i marki premium Architects Paper przekonuje wielowymiarowym asortymentem wysokiej jakości fototapet z cyfrowym nadrukiem. Od naturalnych, abstrakcyjnych, artystycznych i miejskich motywów po historyczne dekory, wzory vintage i futurystyczne nadruki - znajdziesz tu wszystko, co nada ścianom nowe, stylowe życie! W ten sposób producent pokazuje po raz kolejny, że projektowanie ścian za pomocą tapet jest formą sztuki samą w sobie. Ale nie tylko wyrazista optyka jest w centrum uwagi w Architects Paper Atelier 47: wysokiej jakości materiały, indywidualnie ustalane formaty i różnej jakości włókniny odgrywają również rolę w specjalnych fototapetach. Nowoczesne i przyjazne dla środowiska produkowane stroje ścienne są idealne dla sektora kontraktowego i przestrzeni komercyjnych, takich jak hotele, bary, restauracje, kawiarnie i sklepy, ze względu na ich wysoką jakość i niezwykły wygląd.

WARSTWY TEKSTURY LOFT: TAPETY W OPTYCE MATERIAŁU ARCHITEKTÓW PAPER ATELIER 47

Jeśli chcesz stworzyć bardzo miejską i modną atmosferę, współczesne tekstury, struktury i wygląd materiałów z linii "Loft Texture Layers" z kolekcji Atelier 47 są właściwym wyborem. Proste i przyziemne fototapety z kamienia, betonu, metalu lub nawet drewna wchodzą w stymulującą symbiozę z graficznymi i abstrakcyjnymi wzorami i w ten sposób w równym stopniu celebrują miejski styl vintage i artystyczne, wyszukane wzornictwo. Nowoczesne portrety na ceglanej ścianie, trójwymiarowe gwiazdy na betonie czy delikatne geometryczne wzory na drewnianych konstrukcjach to tylko kilka z wielu połączeń materialności z graficznym, artystycznym designem. Efekty trójwymiarowe przyciągają wzrok, a rustykalne struktury fototapet symbolizują naturalność i niekłamane piękno.

ARCHITECTS PAPER ATELIER 47 - DOŚWIADCZ PIĘKNA NATURY NA SWOICH ŚCIANACH

Poznaj naturę od strony artystycznej i stwórz indywidualny nastrój dzięki wysokiej rozdzielczości wydrukom cyfrowym Architects Paper Atelier 47. Fototapety z motywami krajobrazów i przyrody w wielorakich interpretacjach pasują do niemal każdego stylu wnętrza: czasem dukt naturalnych fototapet z kolekcji Atelier 47 pojawia się z nutą vintage, czasem raczej tajemniczo, a innym razem historycznie lub romantycznie. Twoja wyobraźnia nie ma granic!

ANIMAL MODERN: ARCHITECTS PAPER ATELIER 47

Fototapety Architects Paper Atelier 47 przekonują nie tylko nowoczesnymi, graficznymi wzorami lisów, orłów, ryb, niedźwiedzi, tygrysów i ważek, ale także bardzo umiejętnie łączą geometryczną prostotę z nieuporządkowaną, dziką naturą. Naturalność, dynamika oraz cyfrowość i statyka wchodzą tu w znaczącą symbiozę i pokazują, że z pewnością można pogodzić naturę z nowoczesnością. Tak więc artystyczne struktury i naturalne kolory podkreślają naturalny urok fototapet z kolekcji Atelier 47, podczas gdy zwięzła kolorystyka i ludzkie atrybuty nadają fototapetom swobodny, współczesny i humorystyczny wygląd.

FOTOTAPETY Z PRACOWNI ARCHITEKTÓW PAPER ATELIER 47 NADAJĄ OBRAZOM NOWE ŻYCIE

Dukt starych obrazów i rysunków z minionych wieków otrzymuje drugie życie: Fototapety vintage z krajobrazami i roślinami z najróżniejszych miejsc tego świata przeniosą Cię w minione wieki i zapewnią pewną nostalgię i dyskretny romantyczny nastrój. Wypełniające ścianę fototapety z kolekcji Atelier 47 nie dadzą się wcisnąć w ramkę, lecz przyciągają całą uwagę widza, nie sprawiając wrażenia zbyt zagraconych.

ARCHITECTS PAPER ATELIER 47: WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI WYDRUKI CYFROWE W WYSOKIEJ JAKOŚCI

Kolekcja Atelier 47 obejmuje wysokiej rozdzielczości, cyfrowo drukowane fototapety o szczególnie wysokiej jakości i różnych właściwościach włókniny, jak również indywidualnie definiowane formaty. Wypełniające ściany obrazy firmy Architects Paper Atelier 47 są również idealnie dopasowane do potrzeb sektora kontraktowego, bez ograniczeń w zakresie formatu i powtarzalności oraz spełniają obowiązujące w Europie przepisy w zakresie ochrony przeciwpożarowej i ochrony zdrowia. Tym samym zrezygnowano tu z użycia rozpuszczalników i innych szkodliwych substancji. Ponadto fototapety z kolekcji Atelier 47 są odporne na światło, zmywanie i dzięki nośnikowi z włókniny na bazie celulozy można je bardzo łatwo tapetować. Również produkcja fototaptet odbywa się zgodnie z zasadami ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju oraz podlega stałej kontroli jakości.

FOTOTAPETY OD ARCHITEKTÓW PAPIEROWE ATELIER 47 DO PRZYKLEJENIA NA ŚCIANĘ

Ponieważ Architects Paper Atelier 47 to bardzo wysokiej jakości, wielkoformatowe i wypełniające ściany wydruki cyfrowe, przy ich aplikacji wskazana jest pomoc profesjonalisty. Zasadniczo, tapety mogą być montowane bardzo łatwo dzięki nośnikowi z włókniny, ponieważ pasta może być nakładana bezpośrednio na ścianę. Należy pamiętać, że fototapety dostępne są zarówno w jednym kawałku, jak i w formie wstęgi, a motyw powinien idealnie zazębiać się ze wstęgami. Przed tapetowaniem należy upewnić się, że ściany są możliwie gładkie i suche oraz że podczas mieszania masy nie tworzą się grudki. Aby zastosować pastę, potrzebujesz tylko standardowych narzędzi, z których część możesz łatwo dodać do swojego koszyka w naszym sklepie internetowym w kategorii "akcesoria do tapetowania". Rozprowadzić równomiernie na ścianach masę z frędzlami i wygładzić fototapety Architects Paper Atelier 47 za pomocą szczotki do tapet lub gąbki na ścianie. Jeśli powstaną blizny lub pęcherzyki powietrza, można je wygładzić za pomocą wałka do blizn i wałka do odciskania.

ATELIER 47: FOTOTAPETY Z INNOWACYJNEGO ATELIER ARCHITECTS PAPER

Kolekcją Atelier 47 producent tapet A.S. Création z Gummersbach we współpracy z marką kontraktową i premium Architects Paper daje świadectwo pomysłowości i umiejętnościom międzynarodowych projektantów. Wysokiej jakości tapety Architects Paper są nie tylko optymalnie dopasowane do potrzeb sektora budowlanego i komercyjnego, ale także przekonują szczególnie wysoką jakością. Tak więc wysokiej jakości surowce, zmodernizowane procesy produkcyjne i ciągłe kontrole jakości gwarantują fototapety pierwszej klasy. Ponadto, przyjazność dla środowiska i zrównoważony rozwój są również brane pod uwagę podczas produkcji, a wykorzystywane surowce pochodzą z odpowiedzialnych operacji leśnych.

KUP FOTOTAPETY ATELIER 47 ONLINE W NAJLEPSZEJ CENIE!

Poznaj aranżację ścian z ekspresyjnej i ekstrawaganckiej strony i wybierz jedną z fototapet w wysokiej rozdzielczości z kolekcji Atelier 47 firmy Architects Paper. Oszczędź sobie długiej podróży do sklepu z tapetami, gdzie znajdziesz niewielki wybór motywów w gorszej jakości, i stwórz wyrafinowane wnętrze dzięki stylowym nadrukom cyfrowym. Skorzystaj nie tylko z wygody i kompleksowej obsługi w naszym sklepie internetowym, ale także z gwarancji najlepszej ceny! Jeśli planują Państwo większy projekt budowlany i w związku z tym potrzebują dużej ilości tapet, mają Państwo możliwość złożenia zapytania o indywidualną ofertę, a my chętnie postaramy się dostosować do Państwa potrzeb. W przypadku pytań, próśb i sugestii, nasz dział obsługi klienta jest dostępny za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub formularza kontaktowego. Chętnie doradzimy Państwu w kwestii druku cyfrowego z Architects Paper Atelier 47 i cieszymy się na Państwa wiadomość.

Plus icon czytaj więcej