A.S. CRÉATION XXL WORLD TRIP - ODKRYJ ŚWIAT W DOMU DZIĘKI FOTOTAPETOM!

Dzięki wysokiej jakości, drukowanym cyfrowo fototapetom z kolekcji …

czytaj więcej
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
1 - 20 z 142 Produkty

A.S. CRÉATION XXL WORLD TRIP - REALISTYCZNY PROJEKT ŚCIANY DZIĘKI WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI DRUKU CYFROWEGO

Fototapety z kolekcji XXL World Trip firmy A.S. Création to wysokiej rozdzielczości zdjęcia francuskiego fotografa Roberta Putiniera, które przedstawiają obrazy dzikich zwierząt, egzotycznych kwiatów i najpiękniejszych krajobrazów na ziemi. Fototapety A.S. Création XXL World Trip zachwycają nie tylko atrakcyjnymi motywami, ale również doskonałym odwzorowaniem kolorów i wyglądem w wysokiej rozdzielczości. Oprócz konwencjonalnych materiałów podkładowych 150g "Nonwoven Basic" i 200g "Nonwoven Premium" oraz "włókniny strukturalnej plus", kolekcja XXL World Trip obejmuje również 130g "Nonwoven matt", kolejną włókninę strukturalną "plus No 2" oraz 200g "Mica", która nadaje wszystkim motywom szczególny blask dzięki szlachetnej błyszczącej powierzchni. Ponadto motywy są dostępne z powierzchnią odbijającą światło, jako fototapeta w czerni i bieli lub w sepii, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć indywidualny projekt ściany!

PRZEŻYJ SPOTKANIE Z NATURĄ W DOMU NA ŚCIANACH Z A.S. CRÉATION XXL WORLD TRIP

Dzięki fototapetom z kolekcji XXL World Trip możesz teraz w prosty sposób przenieść najpiękniejsze krajobrazy do swojego domu o realistycznym wyglądzie. Zdjęcia francuskiego fotografa Roberta Puntiniera przedstawiają zapierające dech w piersiach spektakle przyrody i spektakularne krajobrazy. Kolekcja XXL World Trip urzeka więc licznymi fototapetami z motywem plaży: błękitne niebo, bujne liście palmowe, biały piasek, krystalicznie czysta woda, a także kolorowe laguny i domki plażowe sprawiają, że można poczuć się jak na wakacjach, podczas gdy fototapeta z zachodem słońca, pomarańczowo-różowymi chmurami, łódkami i drewnem dryfującym sprawia raczej senne i relaksujące wrażenie. Jeśli jesteś mniej plażowym typem i wolisz raczej road trip lub safari również znajdziesz to, czego szukasz w A.S. Création XXL World Trip. Fototapety z motywami przyrody z USA lub Afryki przekonują krajobrazami z kaktusami, zapierającymi dech w piersiach kanionami, formacjami skalnymi, egzotycznymi kwiatami i wreszcie licznymi dzikimi zwierzętami. Rozległe krajobrazy w wyrazistych kolorach tworzą szczególne poczucie głębi i bardzo szczególny, charakterystyczny nastrój dla niemal każdego stylu aranżacji wnętrz.

WYBIERZ SIĘ NA SAFARI W DOMU DZIĘKI FOTOTAPETOM Z A.S. CRÉATION XXL WORLD TRIP!

Poznaj aranżację wnętrza od dzikiej strony i zapewnij odrobinę naturalności i egzotyki za pomocą fototapety z motywem zwierzęcym. Niezwykłe motywy zwierzęce w kolekcji XXL World Trip sięgają od mauretańskich legwanów i żółwi z Seszeli po żyrafy, słonie, lwy, tygrysy, zebry, jaszczurki, lamparty, krokodyle, nosorożce i hipopotamy. Fotograf Robert Putinier był w stanie uchwycić dzikie zwierząta w ich swobodnym biegu i uwiecznić je na zdjęciach, które teraz są prawdziwymi atrakcjami w Twoim domu.

ZDJĘCIA Z BLISKA Z PODRÓŻY ŚWIATOWEJ A.S. CRÉATION XXL

Dzięki fototapetom z kolekcji XXL World Trip można nie tylko podziwiać rozległe stepy Tanzanii czy rozległe piaszczyste plaże Tahiti, ale także przyjrzeć się naturze z bliska i przekonać się, że czasem trzeba spojrzeć na nią z drugiej strony. Dzięki temu A.S. Création XXL World Trip przekonuje również wysokiej jakości zbliżeniami żyłek liści i kwiatów, które są prezentowane w całej okazałości. A ujęcia refleksów i płytkich fal w wodzie również urzekają spokojną estetyką i impresjonistycznymi refleksami świetlnymi. Dzięki prostemu, ale zapierającemu dech w piersiach motywowi, zbliżenia idealnie pasują do bardzo relaksujących i wyciszających wnętrz.

A.S. CRÉATION XXL WORLD TRIP: NATURALNIE PIĘKNE FOTOTAPETY W NATURALNIE WYSOKIEJ JAKOŚCI

Kolekcja XXL World Trip obejmuje wysokiej jakości fototapety w sześciu różnych gatunkach włóknin, które dzięki standardowej szerokości jednego metra i celulozowemu materiałowi nośnemu są bardzo łatwe do tapetowania. Gustowne obrazy natury są dostarczane w czterech częściach i rozciągają się na łącznej szerokości czterech metrów. Na życzenie możliwe są również wymiary indywidualne. Ponadto fototapety A.S. Création przekonują nie tylko wysoką rozdzielczością i atrakcyjnym wyglądem, ale również wysokiej jakości materiałami. Fototapety są nie tylko trudnopalne i bardzo odporne na światło, ale również zmywalne i po wyschnięciu można je łatwo usunąć ze ściany.

NATURALNE MOTYWY Z A.S. CRÉATION XXL WORLD TRIP NATURALNE ŁATWE DO ZASTOSOWANIA NA ŚCIANIE

Ponieważ fototapety A.S. Création XXL 5 World Trip są fototapetami włókninowymi, a pasy mają tylko jeden metr szerokości, aplikacja jest bardzo nieskomplikowana. Należy jednak zwrócić uwagę, aby motyw zawsze idealnie łączył się z poszczególnymi paskami. Jeśli ściana jest zbyt mała dla motywu, należy rozważyć, gdzie środek tapety obrazu powinien być umieszczony wtedy będzie można odciąć nadmiar fototapety. Upewnij się, że ściany są tak gładkie i suche, jak to możliwe, a także unikaj grudek tworzących się podczas mieszania pasty, ponieważ wszelkie nierówności mogą pokazać się nieestetycznie na fototapecie. Rozprowadzić równomiernie klej na ścianie za pomocą frędzli i wygładzić pasy tapety na ścianie za pomocą szczotki do tapet lub gąbki. Pęcherzyki powietrza lub blizny można później wygładzić za pomocą wałka dociskowego i wałka do blizn.

A.S. CRÉATION XXL WORLD TRIP: EGZOTYCZNE FOTOTAPETY PRODUKOWANE W NIEMCZECH

Renomowany producent tapet A.S. Création z Gummersbach tworzy rocznie ponad 6.000 tapet, dzięki którym ściany zyskują nowe życie także poza granicami kraju. W celu zapewnienia szczególnie zróżnicowanej i wszechstronnej oferty, producent stawia między innymi na współpracę ze znanymi projektantami i markami lifestylowymi, a w przypadku fototapet w szczególności na współpracę ze znanymi fotografami. Fototapety z kolekcji XXL World Trip przekonują również przyjazną dla środowiska i zrównoważoną produkcją: stosowane surowce pochodzą z odpowiedzialnych upraw leśnych, zmodernizowane procesy produkcyjne zapewniają energooszczędną produkcję, a stałe kontrole jakości gwarantują, że tylko najlepsze fototapety A.S. Création XXL World Trip ozdobią Państwa ściany.

KUPUJ FOTOTAPETY A.S. CRÉATION XXL WORLD TRIP Z MOTYWAMI Z CAŁEGO ŚWIATA ONLINE W ZACISZU WŁASNEGO DOMU!

Przenieś dziką i nieokiełznaną przyrodę Afryki do swojego domu lub stwórz relaksującą atmosferę dzięki licznym fototapetom z motywami plażowymi z kolekcji XXL World Trip firmy A.S. Création. Aby kupić wysokiej jakości tapety, nie musisz wyruszać w podróż dookoła świata ani do sklepu dla majsterkowiczów, ale możesz przeglądać bogatą kolekcję z wygodnej kanapy. Dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny oszczędzasz nie tylko czas i nerwy, ale nawet pieniądze! A jeśli planują Państwo obszerny projekt budowlany i potrzebują większej ilości fototapet, mogą Państwo poprosić o indywidualną ofertę, a my zapewnimy Państwu najlepsze warunki. Czy macie Państwo pytania, życzenia lub sugestie? Z naszym działem obsługi klienta można skontaktować się telefonicznie w godzinach pracy. Możesz również napisać do nas e-mail lub wypełnić nasz formularz kontaktowy, a po chwili skontaktuje się z Tobą nasz pracownik. Chętnie doradzimy Państwu we wszystkich kwestiach związanych z XXL World Trip by A.S. Création i czekamy na Państwa kontakt!

Plus icon czytaj więcej