WALLS BY PATEL 1 – BARDZO DOBREJ JAKOŚCI FOTOTAPETY

Kolekcja fototapet Walls by Patel 1 duetu projektantów inspiruje bogactwem wysokiej jakości nadruków tekstyl…

czytaj więcej
-25%
origin-claim

W kolekcji Walls by Patel 1 można znaleźć wiele nowoczesnych fototapet, które sprawią, że każde pomieszczenie stanie się czymś wyjątkowym. Marka Walls by Patel w unikalny sposób łączy to, co najlepsze w projektowaniu tekstyliów i projektowaniu graficznym, tworząc całkowicie niekonwencjonalną kolekcję tapet dla wnętrz. Projektantka tekstyliów Kathrin Patel i grafik Mark Patel tworzą, pomimo, a może właśnie dzięki swoim kontrastującym charakterom, bardzo nietypowe projekty, które doskonale integrują się z pomieszczeniem, kształtują różnorodność lub akcentują poszczególne części wnętrza.

WALLS BY PATEL 1: INDYWIDUALNA ESTETYKA

Okładziny ścienne z kolekcji Walls by Patel 1 nadają się nie tylko do pomieszczeń prywatnych, ale także idealnie nadają się do dzielenia większych powierzchni lub akcentowania poszczególnych części wnętrza, zwłaszcza w sektorze kontraktowym. Tak więc, z fototapetami Walls by Patel, na przykład w hotelach, barach lub kawiarniach, można osiągnąć znaczącą atmosferę poprzez zaprojektowanie poszczególnych części wnętrza według różnych światów tematycznych. Kolejną cechą szczególną kolekcji Walls by Patel 1 jest zmysłowe wrażenie, jakie wywołują fototapety. W ten sposób w tapetach zostaje przetworzone odpowiednie podziemie i powstaje prawie trójwymiarowe wrażenie. Walls by Patel 1 zawiera wysokiej jakości wydruki cyfrowe w różnych wariantach kolorystycznych i materiałowych. Ponadto, masz możliwość wyboru spośród czterech różnych materiałów, formatów i schematów kolorów, aby stworzyć swoją osobistą sukienkę ścienną.

EGZOTYKA I EKSTRAWAGANCJA MURÓW

W kolekcji Walls by Patel 1 znajdziemy wiele egzotycznych wzorów, czasem odważnych i kolorowych, czasem dyskretnych i nie rzucających się w oczy. Jednak szczególnym okrętem flagowym jest kolorowa i wyrazista fototapeta z kwiatami, ptakami i motylami. Cechą charakterystyczną nowoczesnych fototapet Walls by Patel 1 jest wyjątkowa symbioza grafiki z inspiracją fauną i florą, która nie raz płata figla oczom. We wszystkich możliwych wariantach, gustowna fototapeta o wyglądzie dżungli wyczarowuje egzotyczny klimat z nutką ekstrawagancji. Czasem fototapetę z dżunglą nobilitują jeszcze etniczne wzory czy mandale, czasem nowoczesna pikselowa optyka czy kolorowe ptaki. Paleta kolorów egzotycznych fototapet Walls by Patel 1 rozciąga się od odważnych neonowych kolorów, przez pastelowe odcienie, aż po ziemiste, naturalne tony. Wyprawę w dżunglę doskonale uzupełniają nieco bardziej dyskretne i graficzne dekory w prostej gamie kolorystycznej, które szczególnie pasują do wnętrz skandynawskich. Tymczasem bardzo ciemna fototapeta z wzorami kwiatowymi i palmowymi tworzy bardzo zmysłowy i wyrazisty nastrój, który idealnie sprawdza się w stylu Art Deco oraz w połączeniu ze złotymi dodatkami i aksamitnymi meblami.

WALLS BY PATEL 1: PROJEKT ŚCIANY JAKO KOMPLETNE DZIEŁO SZTUKI

Oprócz egzotycznych wzorów w kolekcji Walls by Patel 1 znajdziemy również nieco historycznie zinterpretowaną fototapetę, która zapewnia bardzo elegancką i niemal majestatyczną atmosferę. Również tutaj gra się kontrastami, dzięki czemu powstają niezwykłe, przyciągające wzrok elementy. W kolekcji Walls by Patel 1 można się więc spodziewać na przykład fototapet, które przypominają martwe natury holenderskich artystów z XVII i XVIII wieku, takich jak Rembrandt, a jednocześnie poruszają nowoczesnymi akcentami spółczesnego świata. Szczególnie fototapeta z bujnymi bukietami kwiatów w bardzo ciemnym i szlachetnym spektrum kolorów: czerni, zieleni mchu, czerwieni Bordeaux i kremu wyczarowuje bardzo zmysłową atmosferę, którą dodatkowo podkreślają złote dodatki, palmy i ciemne drewniane meble. Dzięki nowoczesnemu wpływowi, fototapety Walls by Patel 1 mogą być również interpretowane bardzo współcześnie i z aktualnymi obiektami designerskimi. Dla tych, którzy lubią trochę bardziej niezwykłe wzory, goryle, konie, lwy lub tygrysy są ukryte między kwiatami w bardzo realistycznym wyglądzie. Oprócz elementów florystycznych można znaleźć również romantyczne portrety lub zdjęcia żaglowców, które dodadzą nieco nostalgicznego uroku.

IMPULSYWNY I EKSTRAWERTYCZNY LUB ROZWAŻNY I STRATEGICZNY.

Oprócz bardzo wyrazistych dekorów, w kolekcji Walls by Patel 1 znajdziesz również bardzo nowoczesne fototapety do młodych pomieszczeń i współczesnego mieszkania. Również tutaj kontrastujące charaktery obu projektantów doskonale się uzupełniają, dając w efekcie bardzo indywidualne dekoracje ścienne. Tutaj możesz oczekiwać szczególnie klasycznej fototapety w czerni i bieli, która przekonuje bardzo modnymi motywami, takimi jak kotwice, napisy i stylizowane rysunki wielorybów, goryli, ryb i kwiatów. Nowoczesne fototapety często występują z tłem w optyce klinkieru lub kamienia, które idealnie nadają się do realizacji stylu industrialnego lub loftowego.

ŻYJ W TRZECH WYMIARACH DZIĘKI FOTOTAPETOM Z KOLEKCJI WALLS BY PATEL 1

Jeśli lubisz nieco bardziej proste rozwiązania, fototapety o naturalnym wyglądzie Walls by Patel 1 są dla Ciebie odpowiednie. Znajdziemy tu zarówno tkaniny, które symbolizują bardzo ciepłe otoczenie i są idealne dla stylu kolonialnego, jak i proste wzory oraz fantazyjne kamienie i metale. Dlatego szczególnie inspirująca jest fototapeta w marmurowym wzorze we wszystkich możliwych odcieniach kolorystycznych, która przypomina wnętrze agatu. Bardziej prosty i geometryczny jest wzór z trójkątnymi elementami, które przypominają skały i tworzą wrażenie trójwymiarowości lub wzór w kratkę z patyny. Do klasycznych i eleganckich wnętrz dobrym wyborem są fototapety ze sztukaterią, które zamienią każde pomieszczenie w pokój z willi lub zamku. Fototapeta z mapą, pikselowym wyglądem i trójwymiarowym wzorem kostki nadaje ostateczny szlif kolekcji Walls by Patel 1.

PATEL 1: BARDZO STYLOWE I WYSOKIEJ JAKOŚCI

Wyraźnie gustowne wzory to nie jedyna szczególna cecha fototapet Walls by Patel. Kolekcja Walls by Patel 1 zawiera bardzo wysokiej jakości tapety włókninowe, które można otrzymać w formie arkusza lub w jednym kawałku. Ponadto mogą Państwo wybierać spośród włóknin matowych, mikowych, włóknin premium lub włóknin teksturowanych. Ponadto kolekcja Walls by Patel 1 zachwyca nie tylko wszechstronnością motywów i wzorów, ale także zastosowaniem, ponieważ wysokiej jakości fototapety dzięki solidności nadają się do niemal każdego pomieszczenia. Fototapety Walls by Patel 1trudnopalne i dobrze odporne na światło, więc nie musisz się martwić o utratę intensywności kolorów przy zwiększonej ekspozycji na światło. Kolejną zaletą jest to, że tapety z włókniny dzięki swojej oddychalności, wodoodporności i stabilności wymiarowej nadają się również do kuchni lub łazienki. Tapety można w razie potrzeby czyścić wilgotną szmatką. Podczas montażu fototapety można nakładać  pastę bezpośrednio na ścianę i można łatwo ściągnąć tapetę na sucho, jeśli zdecydujesz się w pewnym momencie na inną tapetę z naszego sklepu internetowego.

MOCOWANIE FOTOTAPET OD ŚCIAN - PATEL 1

Tapety z kolekcji Walls by Patel 1 są szybkie i łatwe w aplikacji na ścianę dzięki włókninowemu podkładowi. Jednak na początku należy upewnić się, że ściany są tak suche i gładkie, jak to tylko możliwe. Linie orientacyjne na ścianach najlepiej narysować ołówkiem i poziomicą, ponieważ fototapety z kolekcji Walls by Patel 1 to często duże motywy. Wyznacz miejsce na ścianie, w którym powinien znajdować się środek motywu i od tego miejsca narysuj linie prowadzące. Jeśli ściana jest za mała na wybraną fototapetę, można później odciąć jej nadmiar dokładnie przy krawędzi ściany. Podczas mieszania pasty należy unikać tworzenia się grudek. Nie należy jeszcze malować pasty na całej powierzchni ściany, w przeciwnym razie pasta wyschnie przedwcześnie. Pastę nakładamy gąbką lub szczotką do tapet z góry na dół na ścianie i w razie potrzeby należy szybko zetrzeć nadmiar kleju na tapecie. Jeśli powstaną blizny lub pęcherzyki powietrza, można je wygładzić za pomocą wałka dociskowego lub wałka do blizn.

FOTOTAPETY PATEL 1  KUP JUŻ TERAZ ONLINE!

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo bogaty wybór gustownych i wysokiej jakości fototapet z kolekcji Walls by Patel. Tanie tapety o niezwykłym wyglądzie otrzymasz u nas dzięki gwarancji najlepszej ceny na jak najlepszych warunkach. A jeśli planujesz większy projekt budowlany i potrzebujesz więcej tapet, możesz poprosić o indywidualną ofertę, podając żądaną tapetę i wymaganą ilość. Czy masz jakieś pytania, życzenia lub sugestie? Nasz dział obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego. Chętnie doradzimy Ci w kwestii Walls by Patel 1 by Walls by Patel i czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej