SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Gerflor Senso 20 Lock "1093 Cashew Clear"Image maximise icon
Gerflor Senso 20 Lock "1093 Cashew Clear"Image maximise icon
Gerflor Senso 20 Lock "1093 Cashew Clear"Image maximise icon
Room planner icon
Planer pomieszczeń
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 14 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Room planner icon
Planer pomieszczeń
(5)
  • Całkowicie nadają się do recyklingu
  • Odpowiednie do kuchni i łazienki
  • Wytrzymałe i solidne
  • Różne kolory można łączyć ze sobą
116,00 złza m²
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Minimalna wielkość zamówienia 5 pakiety
Delivery icon
Wysyłka: 

140,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

8-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 14 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Opis produktu
Arrow icon

Nasze rekomendacje dotyczące pokoi

Wszystko o Gerflor Senso 20 Lock "1093 Cashew Clear"

Jeśli szukasz odpowiednich paneli winylowych do swojego mieszkania, kolekcja Gerflor Senso 20 Lock jest idealna dla Ciebie! Panele winylowe click z kolekcji Gerflor Senso 20 Lock z wyszukanym wyborem dekorów oferują nie tylko piękny wygląd, ale również techniczne wyrafinowanie. Dostępnych jest 12 różnych wzorów imitacji drewna i kamienia. Szeroka gama kolorów także nie pozostawia nic do życzenia. Od ciemnej imitacji drewna o silnym usłojeniu po delikatny wzór kamienia o miękkiej strukturze. W ten sposób Gerflor daje Państwu możliwość swobodnego projektowania pomieszczeń zgodnie z Państwa indywidualnymi pomysłami!

Praktyczna podłoga winylowa ma wysokość montażu 3,40 mm. Niska całkowita grubość ma tę zaletę, że w większości przypadków drzwi nie muszą być szlifowane i nie przeszkadza to innym pomieszczeniom. Równomierny wzór dekoru jest chroniony przed zarysowaniami i ścieraniem przez warstwę ścieralną o grubości 0,20 mm. W połączeniu z powłoką powierzchniową PUR, nawet po latach użytkowania, otrzymacie Państwo nowy, atrakcyjny wygląd podłogi, która umiejętnie wytrzyma codzienne wyzwania. Klasa użytkowa 22 wyraźnie wskazuje, że panele winylowe click są szczególnie przeznaczone do montażu w pomieszczeniach mieszkalnych o umiarkowanym obciążeniu. Dzięki temu mogą Państwo korzystać z wielu zalet kolekcji Gerflor Senso 20 Lock, szczególnie w salonie lub sypialni.

Podłoga winylowa jest wyposażona wsystem zatrzaskowy dla szczególnie łatwego montażu. W kilku prostych krokach, elastyczne deski i płytki mogą być układane przez samego majsterkowicza, bez konieczności stosowania kleju lub podkładu izolacyjnego. Producent marki przywiązuje jednak wagę nie tylko do wizualnego i technicznego wykończenia swoich produktów. Panele winylowe click firmy Gerflor przekonuje również swoją wyjątkową przyjaznością dla środowiska. Każda winylowa podłoga winylowa Click z kolekcji Senso 20 Lock jest w pełni przetwarzalna i wolna od szkodliwych składników i środków zmiękczających. Elastyczna wykładzina podłogowa nadaje się więc również do układania w bardziej wrażliwych miejscach i poprawia ogólny klimat wnętrza. Nadaj swoim pokojom nowoczesny wygląd i weź swój projekt renowacji w swoje ręce za pomocą podłogi winylowej firmy Gerflor, w BRICOFLOR!

Dane techniczne
Arrow icon