SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Panele ścienne do kuchni - Długotrwały wybór

Jeśli wszędzie szukasz alternatywy dla winylowych tapet i zwykłych płytek, zarówno łatwych w montażu, jak i solidny…

czytaj więcej
1 - 20 z 55 Produkty

Kuchenne panele ścienne - Optyka płytek, zwiększona wytrzymałość.

Jeżeli panele na ścianę naśladują czysty i klasyczny wygląd płytek, nie oznacza to, że są tylko tanimi kafelkami. W rzeczywistości są one klasą samą w sobie, zarówno jeśli chodzi o trwałość wzoru, jak i odporność. Możesz zapomnieć o plamach po gotowanej wodzie lub latającym oleju, możesz po prostu skupić się na tym, co wygląda najlepiej w Twojej kuchni.

Istnieje wiele odcieni, kształtów i odmian paneli dostępnych dla Ciebie do odkrycia. Nasza kolekcja może się poszczycić zarówno kolorem, jak i wariantami materiałowymi, takimi jak płytki ceramiczne, aluminium czy beton. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Wytrzymałość

Podczas gdy zwykłe płytki mogą być prawdziwymi dziełami sztuki, wszyscy wiemy, jak łatwo można je uszkodzić i jak bardzo kosztowna jest ich wymiana. Kuchenne panele ścienne stanowią rozwiązanie tego problemu, ponieważ są bardziej ekonomiczne i bardzo łatwe w montażu. Zazwyczaj są one wyposażone w wysokowydajną powłokę, która jest odporna na wodę, ciepło, plamy, a nawet bezpośrednie rozpryskiwanie wrzącej wody.

Instalacja - prosty proces

Jedną z głównych zalet paneli kuchennych jest proces montażu. Zostały one zaprojektowane z myślą o łatwej instalacji i mogą być instalowane na już istniejącej okładzinie ściennej, takiej jak tapeta lub płytka, pod warunkiem, że jest ona pewnie zamocowana do ściany. Aby je zamontować, wystarczy przykleić podporę, przyłożyć panel do przyklejonej ściany, a następnie zastosować nacisk. Dwa dni później będzie można uszczelnić krawędzie. Należy wziąć pod uwagę instrukcje montażu dostarczone przez producentów, ponieważ mogą się one różnić.

BerryAlloc - belgijska produkcja wysokiej jakości

Kuchenne panele dekoracyjne tego belgijskiego producenta za każdym razem przewyższają nasze oczekiwania. Nieskazitelnie białe panele od BerryAlloc o chłodnym wyglądzie lub ciemne tony o przytulniejszym wyglądzie, mają to wszystko w swojej kolekcji.

Znajdź swój ulubiony kuchenny panel ścienny w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Jeśli chcesz, aby Twoje ściany emanowały stylem, to nie szukaj dalej. Znajdź w naszym sklepie internetowym swój ulubiony model! Ponadto będą Państwo mogli skorzystać z naszych wyspecjalizowanych usług, jak np. gwarancja najniższej ceny, dzięki czemu kupują Państwo po możliwie najniższej cenie.

Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej, duże zamówienia pozwalają również na lepsze ceny. W tym celu wystarczy skontaktować się z naszym zespołem sprzedaży, który z przyjemnością zaoferuje Ci najlepszą możliwą ofertę indywidualną. Poza tym, jeśli chcesz zapoznać się z jakością naszych materiałów, wyślemy Ci również próbki na zamówienie, które pozwolą Ci zorientować się, jak będą wyglądać na Twojej ścianie. Możesz skontaktować się z nami przez e-mail lub telefon.

Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej