Close icon

Panele ścienne do łazienki - piękne, solidne i łatwe do montażu

Szukasz paneli ściennych, które nadadzą Twojej łazience wyjątkowy wygląd? Od nieskazitelnie białych dekorów …

czytaj więcej
1 - 20 z 41 Produkty

Panele ścienne do łazienki

Panele na ścianę w łazience są luksusową alternatywę dla tapety. Są one również znacznie łatwiejsze w utrzymaniu i czyszczeniu niż inne opcje przedstawione dla ścian w łazience. Dając Ci poczucie przebywania w drogim hotelu, możesz zamienić swoją łazienkę w pokój, który możesz pokazać z dumą swoim gościom. Ze względu na różnorodność wzorów możesz swobodnie zdecydować, który z nich najbardziej odpowiada twojej estetyce.

Panele ścienne do łazienki BerryAlloc

Łazienkowe panele ścienne wysokiej jakości belgijskiego producenta BerryAlloc są dostępne w różnych kolorach. Nieskazitelnie białe panele zapewniają świeżą i czystą atmosferę w Twojej łazience. Beżowe odcienie zarówno w odcieniach prostych, jak i kamiennych szukają neutralnej palety kolorów. Węgiel i czerń zapewniają elegancki i nowoczesny wygląd Twojej łazienki, również w wersji zwykłej lub kamiennej.

Czyszczenie i konserwacja paneli ściennych w łazience

Czyszczenie ścian w łazience nigdy nie było łatwiejsze. Dekoracyjne panele ścienne są najbardziej higienicznym wyborem okładzin ściennych w Twojej łazience, ponieważ są one niezwykle łatwe w czyszczeniu. Wystarczy przetarcie ich wilgotną ściereczką lub gąbką spryskaną środkiem do czyszczenia. Uszkodzony panel ścienny łatwo jest wymienić, nie ma potrzeby zmiany całej łazienkowej dekoracji ścian.

Kup panele ścienne w naszym sklepie internetowym BRICOFLOR!

Dzięki gustownym i jakościowo cennym panelom renomowanych ekspertów, decydują się Państwo na pokrycie ścian i sufitów w swoich pomieszczeniach, które dzięki niemu każdego dnia na nowo Państwa zainspiruje. W naszym sklepie internetowym BRICOFLOR możesz przekonać się, że jest to duży sklep internetowy. Kiedy złożysz zamówienie, skorzystasz również z naszych pomocnych usług, które uprzyjemnią Ci zakupy! Na przykład, dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny, zawsze otrzymają Państwo wszystkie możliwe panele ścienne w korzystnej cenie. Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał się różnić pomiędzy kilkoma próbkami, nasza usługa próbek może pomóc: Wybierz do ośmiu dekorów, a my wyślemy próbki do Ciebie wygodnie w domu. Więc możesz spokojnie podjąć decyzję po osobistej kontroli produktów. Jeśli chcesz pokryć większe powierzchnie i potrzebujesz większych ilości produktów, możemy nawet przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę! Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, pocztą elektroniczną lub za pomocą formularza kontaktowego. Nasz kompetentny zespół serwisowy jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 20:00 i chętnie pomoże Państwu w znalezieniu właściwego rozwiązania dla Państwa projektu.

Z niecierpliwością czekamy na wiadomość od Państwa!

Plus icon czytaj więcej