szukaj search on website
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30
Help icon
KONTAKT

BALSAN CARPETS to wiodący francuski producent specjalizujący się w dywanach. BALSAN oferuje 2000 produktów, a także nieskończoność kolorów i faktur zarówno dla budownictwa, jak i użytku domowego.

www.balsan.com

Desso - renomowany holenderski producent, koncentruje się przede wszystkim na doskonałej konstrukcji podłogi zapewniając wysokiej jakości wykładziny dywanowe. Desso Consumer Carpets reprezentowane są przez trzy silne marki: Parade, Bonaparte i Desso. Wszyscy mają bogatą historię w produkcji najwyższej jakości dywanów.

www.desso.de

Niemiecki producent - firma Dura osiąga stosunkowo wysokie miejsce na rynku pokryć podłogowych, ze względu na szczegółowe instalacje, nienaganną obsługę klienta i doskonałe ceny. Dura jest niewątpliwie firmą, której oferta zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z pokryciem podłogi. Z ich ogromnym doświadczeniem w komercyjnych i mieszkalnych dywanach, płytkach dywanowych Dura to kompletne rozwiązanie Twojego domu.

www.dura.de


Francuski producent - Gerflor jest jednym z renomowanych producentów wykładzin podłogowych PVC, pokryć winylnych, tj. Płytek PCV. Będąc innowatorami rynkowymi, koncentrują się na projektowaniu i ekologicznych rozwiązaniach,  podłogach i uzupełniających wykończeniach wnętrz, doskonale przewidując przy tym potrzeby użytkowników, specjalistów, instalatorów i dystrybutorów na całym świecie.

www.gerflor.de


Płytki dywanowe najwyższej jakości od SCHATEX - niemieckiego producenta charakteryzują się funkcjonalnością, jakością i bogatym wzornictwem. Kolekcje obejmują całe spektrum produktów dobrej jakości do wykorzystania w salonach, dla targów handlowych i hal wystawowych lub w świecie gastronomii, aż do luksusowego, wysokiej klasy produktu dla zaawansowanych obszarów biznesowych.

www.schatex.com


Tarket to 130-letnie doświadczenie w dziedzinie wykładzin podłogowych, które wciąż się rozwija dzięki talentowi, wartościom i zaangażowaniu pokoleń przedsiębiorców. Tarkett oferuje jeden z najszerszych katalogów w przemyśle wykładzin. 

www.tarkett.pl


Vorwerk - to niemiecki producent, który jest jedną z renomowanych marek w przemyśle tekstylnym. Dywany Vorwerk stanowią definicję wyrafinowania, kreatywności i wyobraźni, skupiających się wokół centralnej płaszczyzny konstelacji tematycznej jako podstawy i punktu wyjścia. Doskonałe materiały, wysoka jakość, innowacyjny wygląd i wspaniałe wrażenie estetyki to cechy charakterystyczne dywanów Vorwerk dla pomieszczeń prywatnych i komercyjnych.

www.vorwerk.com

Wineo to przyszłość pokryć podłogowych. Wysokiej jakości podłogi laminowane, elastyczne deski podłogowe, nowoczesne, wielowarstwowe powierzchnie i przyjazne dla środowiska podłogi z tworzywa sztucznego PU, stanowią doskonałą ofertę dla wymagającego klienta. 

www.wineo.de