SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Base.59 Laminat: atrakcyjne podłogi o praktycznych zaletach

Laminat Base.59 udowadnia, że ​​estetyczne i funkcjonalne pokrycie podłogowe nie musi kosztować dużo pieniędzy: w tej kole…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

1 - 0 z 0 Produkty

Wszechstronne zastosowanie dzięki wysokiej trwałości

Laminat Base.59 składa się z kilku warstw, a jego stabilny rdzeń ma kluczowe znaczenie dla wyjątkowych właściwości. Środkową warstwę tworzy płyta nośna HDF, o dużej gęstości, która sprawia, że ​​panele są odporne na obciążenia. Wilgoć nie stanowi najmniejszego problemu, ponieważ laminat posiada specjalną powłokę na powierzchni paneli. Podłogi są dostępne w grubościach 7 mm i 8 mm, które różnią się nieco pod względem danych technicznych. Panele o grubości 7 mm mają 31 klasę użytkowania i dlatego nadają się nie tylko do wyposażenia Twojego domu, ale także do zastosowania w obiektach komercyjnych. Wersja o grubości 8 mm może być również stosowana w średniej wielkości pomieszczeniach usługowych. Należą do nich na przykład małe butiki lub sale konferencyjne. Laminat posiada klasę ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1. Dodatkowo antypoślizgowa powierzchnia zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania paneli laminowanych.

Dobry dla środowiska i Twojego zdrowia

W dzisiejszym świecie ochrona środowiska staje się coraz ważniejsza. Z tego powodu Base.59 przywiązuje dużą wagę do zrównoważonego rozwoju i ekologicznej produkcji produktów, co potwierdzają dwa certyfikaty. Bezpieczeństwo i nieszkodliwość laminatu zapewnia certyfikat przyznany przez Eco-Instytut. Ponadto certyfikat PEFC gwarantuje, że drewno wykorzystywane do produkcji jest pozyskiwane ze zrównoważonych upraw lasów, a zatem firma korzysta z zasobów natury odpowiedzialnie. Dzięki antybakteryjnej powierzchni nie musisz się martwic o negatywne skutki dla Twojego zdrowia i samopoczucia.

Panele laminowane o wyrafinowanym designie

Jeśli chodzi o wizualne aspekty, możesz polegać na Base.59 podczas realizacji swoich projektów. Klasyczną atmosferę można osiągnąć z łatwością układając panele laminowane. Mają one ścięte brzegi, które tworzą estetyczne połączenia pomiędzy poszczególnymi deskami. W rezultacie ogólny obraz trudno odróżnić od prawdziwej podłogi drewnianej. Ponadto, niektóre wzory przypominają podłogę statku co sprawdzi się idealnie w mniejszych pomieszczeniach. Możesz łatwo dopasować kolor swojej nowej podłogi do mebli, ponieważ dostępne są deski w ciemnych i jasnych odcieniach. Teksturowana powierzchnia, która jest używana w prawie wszystkich dekorach, zapewnia wyjątkowe wrażenia wizualne. Stosując różne techniki, warstwa wierzchnia ma szczotkowaną, porowatą lub postarzaną teksturę, dzięki czemu wygląda jeszcze bardziej autentycznie. Całość dopełnia matowy połysk, dzięki któremu laminat wygląda bardzo stylowo i autentycznie.

Łatwa instalacja dzięki ClickTec

Wiele klientów świadomie wybiera podłogę laminowaną, ponieważ jest ona o wiele łatwiejsza w montażu porównaniu z innymi rodzajami podłóg, takimi jak wykładziny lub samoprzylepne panele winylowe. Panele Base.59 znane są z szybkiej i bezproblemowej instalacji pływającej, która odbywa się bez obecności kleju. System ClickTec pozwala na samodzielne ułożenie laminatu nawet bez doświadczenia w tej dziedzinie. Dla optymalnego efektu zaleca się wyrównanie podłoża i zainstalowanie izolacji akustycznej, w celu zminimalizowania odgłosu kroków. Radzimy zachować odstęp 12 mm od ścian i elementów stałych podczas kładzenia laminatu. Następnie za pomocą połączeń zatrzaskowych możesz zainstalować podłogę w pomieszczeniu a następnie od razu przejść do jego aranżacji, ponieważ laminat jest gotowy do użytku natychmiast po montażu. Panele laminowane Base.59 współpracują również z ogrzewaniem podłogowym z ciepłą wodą, dzięki czemu zapewnisz stopom niebywały komfort użytkowania.

Laminat Base.59 już dostępny w BRICOFLOR!

Wybierając laminat Base.59 stawiasz na doskonały stosunek ceny do jakości. Z pewnością znajdziesz odpowiedni wzór w naszym asortymencie, dopasowany do Twoich potrzeb a jednocześnie skorzystasz z naszej Gwarancji najlepszej ceny. Jeśli nie możesz się zdecydować, który wzór będzie najodpowiedniejszy, możesz skorzystać z naszej usługi darmowych próbek. Możesz zamówić do ośmiu próbek a my wyślemy je do Ciebie, byś mógł podjąć decyzje w domowym zaciszu. Jeśli planujesz większe zakupy, skontaktuj się z nami a my postaramy się przedstawić Ci indywidualną ofertę. W tym celu prosimy o kontakt z naszą obsługą klienta, za pomocą e-mail, formularza kontaktowego lub naszej infolinii dla klientów. Czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej