BerryAlloc Smart 7 Laminat w eleganckim wyglądzie

Wszyscy, którzy chcą się cieszyć naturalną atmosferą w swoich pomieszczeniach, a przy tym nie wydając fortuny na dr…

czytaj więcej

Pełna gama opcji projektowych z Smart 7

Za laminat BerryAlloc odpowiada w sumie, aż 14 różnych wzorów w drewnie.

Oprócz klasyków takich jak buk, znajdziesz tutaj wiele nietypowych produkcji jak kasztanowiec czy wiąz. Duża paleta kolorów pozwala na konfiguracje według własnego stylu i upodobań!

Do projektowania w stylu miejskim, możesz użyć różnych wariantów w kolorze lekkiego brązu, a także szarym.

Nawet Ci, którzy preferują klasyczne kolory, znajdą coś w jasnym skandynawskim stylu, a w szczególności BerryAlloc Smart 7 „62001147 Chestnut white”, który przyciągnie wzrok do swojego uroku.

Autentyczne deski z realistyczną strukturą

Panele mają specjalną strukturę na powierzchni, która jest modelowana według autentycznego ziarna drewna, co pozwala poczuć się jak na autentycznej powierzchni drewnianej.

Producent koncentruje się przede wszystkim na łatwej pielęgnacji i wysokiej wytrzymałości. Panele laminowane wykazują odporność na ścieranie i otarcia.

Trwałe podłogi laminowane BerryAlloc

Ponieważ płyta pleśniowa HDF o dużej gęstości jest rdzeniem laminatu to podłogi wytrzymują duże obciążenia. Dlatego kolekcja jest odpowiednia zarówno dla obszarów o dużym natężeniu ruchu w domu, jak i dla przeciętnie używanych pomieszczeń w sektorze komercyjnym. Świadczy o tym klasyfikacja użyteczności – 32.

W szczególności można zamontować laminat w salonie, korytarzu wejściowym, pokojach hotelowych, małych sklepach i salach konferencyjnych.

Bezpieczeństwo Twoich gości jest zapewnione dzięki ochronie przeciwpożarowej w klasie Cfl-s1, co mówi o tym, że deski są trudno palne i tworzą niewielką ilość dymu po zapaleniu. Dodatkowo powierzchnia jest antypoślizgowa, dzięki czemu możesz uniknąć nieszczęśliwych wypadków.

Ponadto produkt jest tworzony z drewna pochodzącego z zrównoważonej uprawy lasów, co potwierdza certyfikat PEFC.

Łatwy montaż z technologią DuoLoc

Jeśli chodzi o łatwą instalację, laminat jest prawdziwym liderem. Możesz połączyć panele Smart 7, ze sobą bez użycia kleju czy specjalnych narzędzi. Jest to możliwe dzięki prostemu systemowi kliknięć DuoLoc firmy BerryAlloc, za pomocą którego można ułożyć podłogę bez zaawansowanej  wiedzy technicznej lub pomocy specjalistów.

Przed przystąpieniem do montażu, pozwól panelom na aklimatyzację, przez co najmniej 48 godzin.

Aby uzyskać optymalne rezultaty, zaleca się stosowanie odpowiedniej izolacji akustycznej, aby zapobiec możliwemu hałasowi. Użyj klinów, aby zapewnić odstęp, co najmniej 8mm od ścian. Zapobiegnie to późniejszym wybrzuszeniom, spowodowanym mocowaniem na sztywno. Następnie możesz układać rząd po rzędzie wciskając panel w panel.

Ponieważ pokrycie podłogowe ma szczególnie niski opór cieplny to można je łączyć z ogrzewaniem podłogowym na bazie ciepłej wody, co pozwoli na uzyskanie dodatkowego komfortu.

Zamów BerryAlloc Smart 7 w sklepie BRICOFLOR teraz!

Nie przegap wyjątkowych zalet BerryAlloc Smart 7 i zamów laminat za pomocą Naszego sklepu internetowego. Nigdy nie płacisz za dużo, dzięki gwarancji najlepszej ceny.

Jeśli nie jesteś pewien, który wzór wybrać, możesz skorzystać z Naszej usługi darmowych próbek i przekonać się w swoim zaciszu domowym.

Natomiast, gdy planujesz duży projekt, możesz uzyskać rabat, napisz do Nas, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Możesz się skontaktować za pomocą formularza kontaktowego, dzwoniąc lub po prostu pisząc e-mail.

 

Plus icon czytaj więcej