SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Laminat Parador: Odporne panele o wyrafinowanym designie

O tym, co oferuje nowoczesna podłoga laminowana, świadczy szeroka gama produktówczytaj więcej

1 - 20 z 47 Produkty

Wysokiej jakości podłoga laminowana z licznymi funkcjami

Dzięki światowej klasy produktom firmy Parador możesz nie tylko polegać na wspólnych zaletach laminatu, takich jak łatwa pielęgnacja czy naturalna atmosfera. Niemiecka firma realizuje wysoki standard jakości produkcji, co znajduje również odzwierciedlenie w naturze jej gleb. Tak więc prawie wszystkie kolekcje spełniają przynajmniej klasę użytkową 32, co pozwala na ich użycie w przeciętnie użytkowanych pomieszczeniach komercyjnych. Oczywiście tak wytrzymałe pokrycie podłogowe może z łatwością wytrzymać użytkowanie w obiektach prywatnych. Aby panele były bardziej odporne na wilgoć, producent zapewnia ochronę krawędzi. Niektóre wersje mają również impregnowaną płytę nośną, która zapewnia jeszcze ochronę przed wilgocią.

Nie ma też żadnego zagrożenia dla podłogi z powodu pożaru, ponieważ jest ona trudnopalna zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1. Jeśli potrzebujesz jeszcze większej funkcjonalności, możesz wybrać jeden z wariantów o antystatycznej powierzchni lub odporności na mikro zadrapania. Niezależnie od wyboru, otrzymasz gwarancję producenta na co najmniej 12 lat, jeśli korzystasz z podłogi w pomieszczeniach mieszkalnych. Ponadto deski zyskują na atrakcyjności dzięki swoim zielonym cechom: jak dowodzą różne certyfikaty, w tym Blue Angel i etykieta PEFC, firma z Coesfeld jest zobowiązana do produkcji przyjaznej środowisku, a tym samym stanowi zrównoważoną, niskoemisyjną wykładzinę podłogową bez wahania dla Twojego domu.

Wydajne powierzchnie do fascynujących doznań

Jako młodszy brat parkietu laminat jest zawsze zaprojektowany tak, aby imitować drewno, aż do złudzenia. Oprócz użytego wystroju główną rolę odgrywa również styl. Parador zdaje sobie sprawę z tego, że jest ekspertem w dziedzinie podłóg i dlatego łączy duży wybór różnych struktur w swoim portfolio produktów, co sprawia, że ​​panele podłogowe są szczególnie autentyczne. W sumie można wybierać spośród 14 wariantów, od precyzyjnych wersji do rustykalnych i ekspresyjnych powierzchni. Istnieje również realistyczna struktura kamienia dla produktów w wyglądzie płytek. Ponadto Parador wykorzystuje obwodowe fazowanie krawędzi w niektórych modelach podłogi, tworząc subtelne połączenia między poszczególnymi płytami. W rezultacie są praktycznie nie do odróżnienia od prawdziwych płytek ceramicznych lub drewnianych podłóg i zachwycają stylowym wyglądem.

Kompleksowa gama laminatów pierwszej klasy

Abyś mógł uwolnić swoją wyobraźnię podczas aranżacji wnętrza, Parador oferuje bogactwo atrakcyjnych dekorów. Są one zebrane w sumie w pięciu kolekcjach, z których każda może być podzielona na mniejsze sekcje. W ten sposób firma zapewnia, że ​​nie tylko znajdziesz pasujące kolory i wzory, ale także odpowiedni format dla projektu renowacji. Poniżej przedstawiamy krótki przegląd najważniejszych kolekcji producenta:

Basic: Idealne modele do domu

Laminat o doskonałym stosunku ceny do wydajności można znaleźć w kolekcji Parador Basic. Składa się z wyboru Basic 200, Basic 400 i Basic 600 i zawiera ponad 40 różnych dekorów. Oprócz ponadczasowych paneli i dynamicznych podłóg, otrzymujesz również tak zwane deski zamkowe, które dzięki swoim dużym rozmiarom wyglądają wyjątkowo luksusowo. Możesz używać podłóg w lekko i bardzo użytkowanych pomieszczeniach mieszkalnych, ponieważ posiadają klasę użytkową 23. W ten sposób nic nie stoi na przeszkodzie w użytkowaniu w strefie wejściowej lub w salonie.

Elastyczny projekt pokoju z Parador Trnedtime

Jeszcze więcej opcji oferuje Parador Trendtime, w którym dostępne jest sześć różnych opcji. Oprócz odmian w klasycznym wyglądzie drewna, kolekcja zawiera również atrakcyjne dekory w kamieniu, które są dostępne w neutralnych odcieniach, jak również w przyciągającym wzrok rdzawobrązowym kolorze. W tradycyjnym stylu można użyć paneli ze standardową lub francuską jodełką. Z drugiej strony panele podłogowe o wyrafinowanej powierzchni zdobią wyrafinowane wzory. Ta różnorodna gama dekoracji zapewnia, że ​​możesz w pełni spersonalizować swój wybór wykładzin podłogowych.

Edition: Stylowe rozwiązanie dla różnych przestrzeni

Jeśli chcesz wyróżnić poszczególne pokoje lub po prostu nadać im indywidualny charakter, to dzięki Parador Edition zagwarantujesz sobie właściwą decyzję. Kolekcja ta została zaprojektowana we współpracy z kilkoma renomowanymi projektantami i architektami i prezentuje niezwykłe dekory, których poszukujesz na próżno u innych producentów. Od paneli z efektownymi plamami po futurystyczne wzory geometryczne - kreatywność w projektowaniu wnętrz nie ma granic. Ekstrawaganckie laminaty są udostępniane zarówno do użytku prywatnego, jak i komercyjnego, i stanowią prawdziwą atrakcję w każdym miejscu.

Nieskomplikowana instalacja podłóg laminownaych Parador

W produkcji Parador zwraca uwagę nie tylko na autentyczny design i wysokiej jakości materiały, ale także na łatwą instalacje paneli podłogowych. Dlatego wszystkie wykładziny podłogowe niemieckiej firmy są montowane na pływająco, więc nie musisz podejmować olbrzymiego wysiłku związanego z klejeniem całej powierzchni. Szybkie mocowanie - nawet bez dużego doświadczenia w sektorze rzemieślniczym – pozwalają na to dwa różne systemy zatrzaskowe, których producent używa do prawie wszystkich swoich podłóg laminowanych. Z ich pomocą możesz zmontować wiele desek bez konieczności używania kleju. Tylko w przypadku wyboru Parador Edition Open Frameworks należy przykleić system połączeń na pióro i wpust, co jest konieczne ze względu na mały format desek. Ze względu na klejone krawędzie podłogi w stylu jodełkowym uzyskują niezbędną stabilność, dzięki czemu nie ślizgają się pod obciążeniem. Oczywiście, nie musisz przegapić luksusu ogrzewania podłogowego, dzięki wysokiej jakości podłogach laminowanych Parador: dzięki ogrzewaniu podłogowemu możesz łatwo używać paneli w połączeniu z systemami ogrzewania ciepłą wodą, aby nadać stopom przyjemnie ciepłe odczucia.

Zamów laminat Parador w Bricoflor już dziś!

Wytrzymałośc na lata, liczne możliwości instalacyjne oraz estetyczny wygląd to bezkonkurencyjne  zalety laminatu Parador. Wszystkie dekory można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego i skorzystać z naszej najlepszej gwarancji ceny. Jeśli nie możesz podjąć decyzji odnośnie właściwego modelu, zawsze możesz skorzystać z naszej bezpłatnej usługi próbkowania. Dzięki temu możesz poprosić o próbki ulubionych produktów, aby móc je porównać na swojej domowej kanapie. W przypadku dużych ilości zamówień możemy zaoferować indywidualną wycenę. Wystarczy skontaktować się z naszym zespołem serwisowym i opisać swoją prośbę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez telefon, e-mail lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Możesz również skontaktować się z nami, jeśli masz pytania dotyczące podłóg lub masz problemy z zakupem. Nasze kompetentna obsługa klienta stoi chętnie doradzi i odpowie na Twoją wiadomość. Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej