Podłogi laminowane Quick - Step Majestic – elegancka aranżacja pomieszczeń

Quick – Step Majestic podłoga laminowana charakteryzuje się wysokimi parametrami technicznymi, klasycznym wyglądem i…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Krótka historia firmy Quick – Step

Quick – Step  działa w branży już od wielu lat, a innowacyjne metody i wyroby wysokiej jakości są rezultatem wieloletniego doświadczenia zgromadzonego na rynku. Pierwotnie firma została założona, jako biznes rodzinny w 1960 roku, z siedzibą centralną w południowo – zachodniej Flandrii. Na początku ona skupiała się na projektowaniu i produkcji płyt lnianych oraz rozwijała się na przeciągu kilkadziesiąt lat właśnie w tej branży. Gdy jednak powstał problem z dostawą lnu, produkty z drewna zostały wprowadzone do oferty. W 2001 roku firma Quick - Step jako pierwsza wyprodukowała wykończenie podłogi o rowku V-kształtnym. Kilka lat później wyroby należące do kategorii podłóg laminowanych zostały pokryte warstwami antystatycznymi i wodoodpornymi. W dniu dzisiejszym firma Quick – Step skupia się na innowacyjnych metodach produkcji i wprowadza na rynek coraz to nowe kolekcje w dziedzinie aranżacji podłóg. Podłogi laminowane Quick– Step będą gwarancją wysokiej jakości i bezpieczeństwa oraz stworzą przytulną atmosferę w pomieszczeniu.

Quick – Step Majestic laminat to klasyczna i uniwersalna opcja do aranżacji wnętrz

Podłogi laminowane z kolekcji Quick - Step Majestic są jednym z najbardziej innowacyjnych produktów tej firmy. Dostępne w wielu kolorach inspirowanych przyrodą. Właśnie taka gama kolorystyczna zapewni, że te laminaty mogą być zastosowane w różnych stylizacjach i wnętrzach. Dodatkowo, każda poszczególna część została wykonana używając technologię ukosowania, rezultatem takiej metody produkcji to naturalnie i klasycznie wyglądające wykończenie podłóg. Kolekcja Quick - Step Majestic jest odporna na wilgoć, a wszystko to dzięki innowacyjnej technologii Hydro Seal zastosowanej przez producenta. Więc nie trzeba już dłużej zastanawiać się, jak wykończyć podłogę w miejscach narażonych na wilgoć – łazienka, korytarz czy też przedpokój.

Quick – Step Majestic charakterystyki

Kolekcja Quick - Step Majestic to nie tylko elegancka i naturalnie wyglądająca podłoga. Charakteryzuje się też szczególnie dużym formatem. Pojedyncze części są o wysokości 24 centymetry, a ich szerokość sięga nawet 2 metry i 5 centymetrów, natomiast grubość 9,5 milimetrów. Są to jedyne płytki o takim formacie w ofercie firmy Quick - Step. Stworzą one wrażenie dodatkowej przestrzeni w pomieszczeniu oraz pomogą efektywnie urządzić małe wnętrze. Gwarancja podłogi laminowanej Quick – Step Majestic sięga aż 25 lat. Przy produkcji wyrobów z tej kolekcji były także uwzględnione takie czynniki jak odporność na ogień, antystatyczność oraz antypoślizgowość.

O czym pamiętać przy montażu podłogi laminowanej?

Wybór stylu podłogi laminowanej i jej zakup to tylko jeden krok z wielu dążąc do sukcesu w projekcie aranżacji pomieszczenia. Właśnie prawidłowy montaż jest wskaźnikiem jakości podłóg. W dniu dzisiejszym można znaleźć dużo artykułów czy też wideo o montażu. Jednak należy pamiętać, że w szczególności powinno się przestrzegać wskazówek producenta. Tylko po zastosowaniu prawidłowych instrukcji podłogi laminowane nie będą zniszczone i staną się one upiększeniem wnętrz nie tylko tuż po zamontowaniu, ale i przez długi czas. Podstawowe czynniki, które powinni być uwzględnione przy montażu są temperatura, wilgotność oraz czystość powierzchni. Podłogi laminowane nie powinne być układane tam gdzie jest pleśń czy też mokra posadzka betonowa. Dodatkowo, przed instalacją każdy element trzeba dokładnie sprawdzić, nie należy montować elementów z defektami. Ważnym jest bardzo też test aranżacji, powinno się sprawdzić poziom i upewnić, że po montażu laminowanej podłogi i jej odpowiednich elementów wszystkie drzwi do pokoju czy innego pomieszczenia będą się otwierały. Jeżeli montuje się podłogę samodzielnie, warto pamiętać, że będzie trzeba zakupić spejalistyczne narzędzia. Przy montażu laminatu są potrzebne standardowe dodatki: młotek, piła, taśma miernicza. Akcesoria ochronne takie jak okulary i rękawice nie mogą być pominięte. Potrzebny też będzie zakup akcesoriów specjalistycznych jak na przykład dociągacz czy klocek montażowy. Zaleca się stosowanie narzędzi rekomendowanych przez producenta Quick - Step.

Pielęgnacja laminatu

Prawidłowa pielęgnacja laminatu jest kluczem do eleganckiego wyglądu przez wiele lat. Wybierając sposób pielęgnacji podstawowe wskaźniki, które należy uwzględnić są powierzchnia, skład i kolor. Przy ewentualnym zabrudzeniu, ważne jest stosować środki przeznaczone do czyszczenia właśnie podłogi laminowanej. Przy odkurzaniu odkurzaczem, powinno się używać specjalnej szczoteczki. Ogólnie zaleca się kierować wskazówkami producenta i używać środków zalecanych przez Quick - Step.

Quick – Step Majestic w Bricoflor.pl!

Wysokiej jakości wyroby i atrakcyjne ceny – taka jest właśnie oferta Bricoflor.pl!  W celu sprawdzenia koloru czy struktury wybranego produktu, zamów darmową próbkę i upewnij się, że styl pasuje do wnętrza pomieszczenia. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, napisz do nas. Chętnie doradzimy, czym się kierować przy wyborze pokryć podłogowych oraz opowiemy o różnych opcjach. Zdobyliśmy zaufanie u wielu klientów i z wielu krajów: Niemcy, Francja, Wielka Brytania. To wszystko dzięki indywidualnym podejściu do każdego klienta. Zadzwoń pod 0 61 660 15 09 lub napisz. Zapraszamy Cię do kontaktu.

Plus icon czytaj więcej