TER HÜRNE CLASSIC LINE: CLICK LAMINAT TWORZY HARMONIJNĄ ATMOSFERĘ

Dzięki kolekcji Classic Line firmy Ter Hürne otrzymują Państwo czytaj więcej

SKANDYNAWSKA ATMOSFERA Z LAMINATEM TER HÜRNE W ŚWIEŻYCH ODCIENIACH

Chłodne, jasne odcienie są cechą charakterystyczną modnego skandynawskiego stylu życia. Abyś mógł bez problemu urządzić swoje pomieszczenia w modnym stylu, niemiecki producent stawia na stylowe deski i wielopasmowe laminaty w jasnych wykończeniach. Kolekcja obejmuje jedenaście dekorów w eleganckich wzorach drewnianych, które dzięki specjalnej obróbce powierzchniowej są praktycznie nie do odróżnienia od prawdziwego parkietu pod względem wyglądu i w dotyku. A specjalny model Ter Hürne Classic Line "Tile Georgetown T13" prezentuje się w ekscytującym wyglądzie płytek, który stanowi efektowny akcent w każdym pomieszczeniu. Dzięki neutralnej kolorystyce laminat Classic Line można łączyć z wieloma różnymi odcieniami, dzięki czemu można go dopasować do istniejących mebli, bez konieczności rezygnacji z harmonijnego efektu całościowego.

TRWAŁE PODŁOGI LAMINOWANE TER HÜRNE DLA DOMU I NIE TYLKO

Atrakcyjną podłogę Ter Hürne Classic Line możesz zastosować w wielu różnych pomieszczeniach, ponieważ posiada ona mocną i odporną na zużycie warstwę użytkową. Chroni to niezawodnie materiał przed codziennym zużyciem i jednocześnie sprawia, że nie trzeba poświęcać dużo czasu na konserwację desek. Laminat Ter Hürne spełnia wymagania dla klas ścieralności 23 i 32 i dlatego nadaje się do stosowania zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i w nieruchomościach. We własnych czterech ścianach można na przykład urządzić z desek salon lub jadalnię. Podłogę można stosować również w pomieszczeniach użytkowych, które są narażone na średnie zużycie. Dotyczy to również pokoi hotelowych lub małych sklepów. Niezbędne bezpieczeństwo w obszarze komercyjnym jest gwarantowane przez wysoką palność zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1. A antypoślizgowa powierzchnia zapewnia wygodę przez cały czas. Dzięki zabezpieczonej przed pęcznieniem płycie nośnej wykładzina podłogowa jest mniej wrażliwa na wilgoć, dzięki czemu przewrócona szklanka wody nie prowadzi bezpośrednio do nieestetycznych odkształceń. Wreszcie, antystatyczne wykończenie zapewnia, że ani Ty, ani Twoje urządzenia elektryczne nie ucierpią z powodu przeskakujących ładunków elektrycznych.

TER HÜRNE CLASSIC LINE: PODŁOGI O EKOLOGICZNYCH WŁAŚCIWOŚCIACH

W dzisiejszym świecie coraz więcej konsumentów przywiązuje wagę do przyjaznej dla środowiska produkcji swoich wykładzin podłogowych. Dlatego też producenci coraz częściej biorą pod uwagę wpływ na środowisko przy projektowaniu warunków produkcji. Ter Hürne używa drewna pochodzącego ze zrównoważonej gospodarki leśnej, o czym świadczy oznaczenie PEFC. Jednocześnie certyfikat Eco-Institut potwierdza, że wybierają Państwo wykładzinę o niskiej emisji zanieczyszczeń. Nie musisz się więc martwić, jeśli chcesz go zainstalować w pokoju dziecka.

ŁATWY MONTAŻ LAMINATU DZIĘKI SMARTCONNECT

Wraz z linią Classic Line, niemiecka firma rodzinna prezentuje wybór podłóg, które mogą być instalowane bez konieczności posiadania dużego doświadczenia rzemieślniczego. Dzieje się tak, ponieważ laminat ter Hürne posiada system kliknięć SmartConnect, którego nazwa mówi sama za siebie. Dzięki temu deski można połączyć ze sobą w krótkim czasie, bez konieczności używania kleju lub specjalnych narzędzi. Aby uzyskać najlepszy efekt, należy zacząć od umieszczenia kilku klinów dystansowych wzdłuż ścian, aby stworzyć szczelinę dylatacyjną o szerokości ok. 10 mm. W ten sposób uniknie się późniejszego wybrzuszania się desek podłogowych w cieplejszych temperaturach. Wskazane jest również zastosowanie izolacji akustycznej, która zmniejsza głośność odgłosów kroków. Jeśli w Twoim lokalu jest ogrzewanie podłogowe z ciepłą wodą, możesz bez obaw połączyć je z nową podłogą. Kolekcja jest przystosowana do ogrzewania podłogowego i dlatego nie zostanie uszkodzona przez odpowiednie systemy grzewcze. Oznacza to, że możesz cieszyć się nie tylko naturalnym wyglądem laminatu, ale także przyjemnym ciepłem w swoim domu w zimnych porach roku.

TER HÜRNE CLASSIC LINE JUŻ DOSTĘPNA W BRICOFLOR!

Wybierz Ter Hürne Classic Line i zapewnij sobie wykładzinę podłogową o pierwszorzędnych właściwościach do swoich pomieszczeń. Wszystkie dekory z kolekcji dostępne są w atrakcyjnej cenie w naszym sklepie internetowym dzięki gwarancji najlepszej ceny. W przypadku większych zamówień możemy przedstawić Państwu indywidualną ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb. Po prostu skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta za pomocą naszej infolinii lub formularza kontaktowego. Oczywiście mogą Państwo również wysłać do nas zapytanie drogą mailową. Jeśli nadal nie jesteś pewien, który z dekorów lepiej pasuje do Twojego wnętrza, skorzystaj z naszego serwisu bezpłatnych próbek. Dzięki temu możesz poprosić o próbki kilku wzorów, które następnie możesz porównać na swojej kanapie w domu. W razie jakichkolwiek pytań lub sugestii, nasi kompetentni eksperci będą do Państwa dyspozycji. Więc prosimy o kontakt z nami, jeśli potrzebujesz pomocy!

Plus icon czytaj więcej