Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

TER HÜRNE GRAND LINE: LAMINAT NADAJĄCY AUTENTYCZNY RUSTYKALNY WYGLĄD

Pięć imitacji drewna w imponującym dużym formacie nadaje każdemu pomieszczeniu osobliwą i rustykalną atmosferę, w której można spędzić przytulne godziny. Ta podłoga laminowana firmy Ter Hürne jest przy tym elastyczna w zastosowaniu i przekonuje swoją niezwykłą jakością.

Dowiedz się więcej

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

RÓŻNORODNE WZORY W CIEPŁYCH ODCIENIACH Z TER HÜRNE GRAND LINE

Abyś bez problemu mógł urządzić swoje pomieszczenia w modnym miejskim stylu, niemiecki producent stawia w swojej nowej kolekcji na deski w kolorze brązowym i beżowym. Są one dostępne w postaci wysokiej jakości desek i wielopasmówek o wymiarach 2000 x 192 x 10 mm z dyskretną fazą na całym obwodzie jako wizualną ozdobą. Dzięki dużemu formatowi zamkowe deski podłogowe Ter Hürne Grand Line tworzą dynamiczny akcent i podkreślają luksusowy wygląd całości. Dzięki neutralnej kolorystyce laminat można łączyć z wieloma różnymi odcieniami, dzięki czemu można go stosować niezależnie od istniejących mebli, bez konieczności rezygnacji z harmonijnego efektu całościowego.

SZEROKI ZAKRES ZASTOSOWAŃ PODŁÓG LAMINOWANYCH TER HÜRNE

Dzięki Grand Line można nie tylko bez większego wysiłku wprowadzić nowoczesny styl wyposażenia wnętrz, ale także zapewnić jednolite rozwiązanie dla swojego domu. Ponieważ dzięki odpornej warstwie wierzchniej podłoga laminowana nadaje się nawet do intensywnie użytkowanych pomieszczeń mieszkalnych. Oznacza to, że możesz nadać swojej sypialni, pokojowi gościnnemu i wejściu ten sam wygląd bez obawy, że podłoga nie wytrzyma zużycia. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby wykorzystać go do celów komercyjnych, dzięki przyznaniu klasy użytkowania 32. W lekko uczęszczanych miejscach, np. w małych sklepach lub pokojach hotelowych, wykładzina podłogowa również dobrze się prezentuje i tworzy naturalną atmosferę.  Z łatwością spełnia wymogi bezpieczeństwa w obiektach handlowych, ponieważ jest trudnopalna zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1. Ponadto nie musisz się już martwić o porażenia prądem, ponieważ antystatyczna powierzchnia zapobiega powstawaniu ładunków elektrycznych, które mogą być spowodowane tarciem.

CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ LAMINATU PRZYJAZNEGO DLA ŚRODOWISKA

Oprócz danych technicznych, nagrody dostarczają wiarygodnych informacji na temat wartości wykładziny podłogowej. Również w tej dziedzinie laminat Ter Hürne zachwyca przede wszystkim swoimi ekologicznymi właściwościami, które czynią go idealnym wyborem dla przyjaciół ochrony środowiska. Posiada certyfikat PEFC, który oznacza, że drewno użyte do produkcji pochodzi z ekologicznej gospodarki leśnej. Grand Line może poszczycić się również certyfikatem Instytutu Eko. Świadczy to o tym, że deski te charakteryzują się niską zawartością zanieczyszczeń i emisji i dlatego mogą być bez obaw stosowane w domu.

NIESKOMPLIKOWANA INSTALACJA DZIĘKI SYSTEMOWI SMARTCONNECT

Jeśli lubisz samodzielnie przeprowadzać remont, możesz skorzystać z łatwego montażu kolekcji. Jest to możliwe dzięki systemowi zatrzaskowemu SmartConnect firmy Ter Hürne, który umożliwia łączenie desek bez użycia kleju i specjalnych narzędzi. Aby osiągnąć najlepszy efekt, należy na początku położyć matę izolacyjną. Taki podkład jest zalecany w przypadku instalacji pływającej, aby zapobiec odgłosom kroków. Należy pamiętać o zachowaniu odległości ok. 10 mm od ścian i innych stałych elementów, aby wykładzina podłogowa nie zwijała się. Najłatwiejszym sposobem jest umieszczenie kilku klinów wzdłuż ścian. Następnie można układać deski rząd po rzędzie. Jeśli chcesz ogrzewać pomieszczenia za pomocą ogrzewania podłogowego, nie musisz rezygnować z estetycznych podłóg laminowanych. Nadają się one do ogrzewania podłogowego i dlatego mogą być bez problemu łączone z systemami grzewczymi opartymi na gorącej wodzie.

ODKRYJ TER HÜRNE GRAND LINE W BRICOFLOR JUŻ TERAZ!

Jeśli chcą Państwo urządzić swoje pomieszczenia w nowoczesnym stylu z Ter Hürne Grand Line, w naszym sklepie internetowym mogą Państwo zapoznać się z różnymi dekorami. Wszystkie warianty są dostępne w naszym asortymencie w doskonałej cenie dzięki gwarancji najlepszej ceny. Ponadto, jeśli nie możesz się zdecydować na kilka wzorów, możesz skorzystać z naszego bezpłatnego serwisu próbek. Na życzenie prześlemy Państwu odpowiednie próbki, które mogą Państwo wykorzystać do porównania. Jeśli wybrali już Państwo swojego faworyta i potrzebują większych ilości, możemy zaproponować Państwu indywidualną ofertę. W tym celu prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, do którego można się zwrócić telefonicznie, pocztą elektroniczną lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Zapraszamy również do kontaktu z nami, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z zamówieniem lub jeśli potrzebują Państwo pomocy w doborze odpowiedniej podłogi. Nasi kompetentni eksperci z przyjemnością zajmą się Państwa zapytaniem i odpowiedzą na Państwa pytania.