SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Forbo – Naturalne podłogi dla ekologicznego wnętrza

Forbo to firma, której celem jest bycie producentem przyjaznym dla środowiska. Ich kolekcje składają się w 85% - 97…

czytaj więcej
1 - 20 z 58 Produkty

Podłogi Organiczne – Coś Więcej Niż Tylko Trend

 

Zaangażowanie firmy Forbo w ochronę środowiska jest widoczne nie tylko w wielu uruchomionych przez nich programach, ale także w ich własnych produktach. Mając na celu dostarczanie produktów przyjaznych dla środowiska, Forbo wykorzystuje w procesie produkcji energię elektryczną wyłącznie ze źródeł odnawialnych. Ich celem jest zawsze jak najbardziej efektywne wykorzystanie materiałów i zasobów, aby zminimalizować ich wpływ na środowisko. Oprócz tego zawsze pracują nad sposobami ograniczenia zużycia surowców, aby oszczędzać energię i ograniczać ilość odpadów. Jednym ze sposobów, w jaki Forbo ogranicza ilość odpadów, jest odbieranie starych produktów lub próbek w celu ich przetworzenia na nowe. Dlatego też, wiele z ich produktów zostało nagrodzonych znakami przyjaznymi dla środowiska, takimi jak Nordic Swan czy Blue Angel.

 

Sposób na zwycięstwo - Wewnętrzne Zaangażowanie w Ochronę Środowiska

 

Aby osiągnąć swoje cele w zakresie zmniejszenia zużycia energii, surowców i usuwania odpadów, pracownicy Forbo mają możliwość zgłaszania swoich pomysłów na ochronę środowiska. Ich wewnętrzny program „Forbo Way to Win” został uruchomiony w 2010 roku i od tego czasu zaowocował ponad 1700 pomysłami. Na podstawie tych pomysłów firma stworzyła 600 przyszłych projektów, z których część już została wdrożona. Forbo chce móc odkrywać nowe sposoby recyklingu i zmniejszać zużycie energii w produkcji swoich produktów.

Naturalne Podłogi Forbo – Innowacja w Projektowaniu

 

Podłogi Forbo są nie tylko wykonane z surowców odnawialnych, ale zachowują przy tym również realistyczny wygląd, doskonale imitujący wygląd prawdziwego drewna i kamienia. Oprócz świetnego wyglądu, podłoga ma również antypoślizgową powierzchnię, wysokie klasy zużycia, jest antystatyczna oraz łatwa w konserwacji.

 

Forbo Impressa – Luksusowe style drewna dla Twojej przestrzeni

 

Forbo Impressa oferuje 15 różnych wzorów drewna, w tym sosnę, dąb, wiśnię i orzech. Te piękne gatunki drewna występują w odcieniach od klasycznego brązu do bieli, czerwieni, beżu, a nawet czerni. Odcienie Impressa dobrze pasują do wszystkich wnętrz, zarówno rustykalnych, jak i nowoczesnych. Dzięki wysokim klasom zużycia 23 i 33 ta podłoga nadaje się do intensywnego użytku domowego i komercyjnego. Nadaje się również do ogrzewania podłogowego, a także ma właściwości antystatyczne, dzięki czemu idealnie nadaje się do zapewnienia bezpieczeństwa Tobie i Twojemu sprzętowi elektronicznemu w biurze.

 

Forbo Marmoleum Modular – Trwała Podłoga w drewnie I kamieniu

 

Kolekcja Forbo Marmoleum Modular obejmuje łącznie 20 wzorów stanowiących połączenie stylów drewna, betonu i kamienia. Klasy zużycia 23 i 34 zapewniają, że podłoga ta może wytrzymać użytkowanie nawet w najtrudniejszych obszarach. Niezależnie od tego, czy jest to użytek mieszkaniowy, czy komercyjny, możesz liczyć na to, że ta kolekcja sprosta każdej próbie. Podobnie jak kolekcja Impressa, ta podłoga ma również powierzchnię antystatyczną i nadaje się do pomieszczeń, w których używane są krzesła obrotowe i meble na kółkach.

Forbo Marmoleum Click – Połączenie Nowocześności I Zabawy

 

Kolekcja Marmoleum Click jest wyjątkowa w tym sensie, że oferuje wzory z drewna, a także kolorowe odcienie, które mogą rozjaśnić każdą przestrzeń. Jest dostępna w 23 wzorach, a także daje wybór w kolorach, takich jak zielony, niebieski, czerwony czy żółty. Dzięki klasie użytkowej dla obszaru mieszkalnego 23 i klasie użytkowej 33 dla obiektu komercyjnego, idealnie pasuje do każdego ruchliwego domu, sklepu lub biura. Ta kolekcja jest niezwykle łatwa w montażu dzięki systemowi zatrzasków, który eliminuje potrzebę stosowania klejów lub specjalnego wyposażenia. Wszelkie uszkodzone płytki można łatwo wymienić, a podłogę można również zabrać ze sobą podczas przeprowadzki! Wykładzina linoleum posiada również dźwiękochłonną warstwę korkową, dzięki czemu można pożegnać się ze stukaniem obcasów i głośnymi uderzeniami.

Forbo – Już dostępne w BRICOFLOR!

 

Czy chcesz przejść na całkowicie naturalne produkty firmy Fobro? W takim razie złóż zamówienie w BRICOFLOR już dziś! Jesteśmy największym sklepem z okładzinami podłogowymi i ściennymi w Europie i jeśli skontaktujesz się z nami już dziś, możesz skorzystać z naszej gwarancji najlepszej ceny i bezpłatnych próbek. Chcesz złożyć duże zamówienie? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę - bezpłatnie. Nasz zespół ekspertów czeka na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej