SCHATEX LIVING PLANKS - DOMOWE PANELE DYWANOWE 

Szukasz urozmaiconego wzornictwa dla swoich pomieszczeń mieszkalnych i nie chcesz zrezygnować z innowacyjnych format&oacut…

czytaj więcej

PANELE DYWANOWE SCHATEX W PASKI W NOWYCH KOLORACH

Cechą szczególną paneli dywanowych jest przede wszystkim przytulny i domowy wygląd, który wynika głównie z delikatnej obróbki materiału przędzy. Powierzchnia wykonana z tkaniny tuftowanej pętelkowej oferuje klasyczny wygląd, który jest dostępny w wielu kolorach. Podczas gdy same deski lśnią szykownym beżowo-szarym, szarym lub subtelnym niebiesko-szarym blaskiem, kolekcja ta jest wykorzystywana głównie jako uzupełnienie płytek dywanowych o tej samej nazwie. Są one dostępne w podstawowych odcieniach beżu, czerni, ciemnej szarości, jasnej szarości, różnych odcieniach niebieskiego, brązu, czerwieni lub zieleni. Takie połączenie często skutkuje ekscytującymi wzorami i możliwościami projektowymi.

Oczywiście możliwe jest również tworzenie monochromatycznych powierzchni z panelami o wymiarach 1 m x 25 cm, ale prawdziwa siła leży w różnorodności desek. Możesz zaprojektować dowolny obszar z różnokolorową deską lub użyć szerszych płytek dywanowych do stworzenia ekscytujących wzorów.

ZALETY TE OFERUJE SAMOUKŁADAJĄCA SIĘ WYKŁADZINA PODŁOGOWA

Ale w przypadku wykładzin dywanowych miłą rzeczą jest to, że można również wypróbować kombinacje kolorystyczne. Wynika to z faktu, że panele dywanowe nie jest klejona, a jedynie układana luźno, co oznacza, że poszczególne moduły można w każdej chwili podnieść ponownie do góry i położyć w innym miejscu. To nie jest tylko zaleta, jeśli chcesz przemyśleć swój wystrój wnętrza. Nawet jeśli podłoga jest bardzo brudna, poszczególne elementy można łatwo odłączyć, a następnie wyczyścić lub wymienić.

Niemniej jednak, tekstylne panele podłogowe będą pewnie trzymać się na podłodze podczas użytkowania, bez poślizgów. Wynika to głównie z wysokiego ciężaru własnego desek, który zapobiega dosłownie utracie podłogi pod stopami. Moduły są dodatkowo mocowane i stabilizowane przez dodatkowe ograniczenia, np. przez inne deski, ściany lub ciężkie przedmioty.

PIERWSZORZĘDNE WŁAŚCIWOŚCI PANELI DYWANOWYCH DLA ALERGIKÓW

Oprócz dobrego wyglądu i łatwości użytkowania, to właśnie właściwości techniczne sprawiają, że panele Schatex Living Planks są tak doskonałą wykładziną podłogową. Wykładziny dywanowe Schatex są popularne przede wszystkim dlatego, że mają pozytywny wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniu. Dzieje się tak dlatego, że dom i drobne cząsteczki kurzu po prostu przyklejają się do włókien desek tekstylnych, co znacznie zmniejsza zawartość kurzu w powietrzu, którym oddychasz. Dlatego też osoby cierpiące na alergię lub wrażliwe na pył mogą polegać na tekstylnych wykładzinach podłogowych, ale nie muszą cierpieć z powodu alergii, aby cieszyć się świeżym powietrzem. Aby móc niezawodnie wiązać kurz z sobą, należy po prostu zadbać o regularne usuwanie starych szczątków. Można je łatwo pozbyć się przy pomocy odkurzacza! Dzięki temu znacznie łatwiej jest się zrelaksować i skoncentrować w pracy.

W przypadku szczególnie silnego oddziaływania kurzu lub roztoczy, pomocne może być również zainstalowanie ogrzewania podłogowego. Ciepło unoszące się od dołu zmienia cyrkulację powietrza w pomieszczeniach i dodatkowo ogranicza ruch pyłu. Dobrze więc, że Schatex Living Planks posiada system ogrzewania podłogowego na bazie ciepłej wody użytkowej, który pozwala na bezpieczne połączenie takich systemów ogrzewania z wykładziną podłogową. Dlatego deski dywanowe zostały również poddane wykończeniu antystatycznemu, który zapobiega tworzeniu się ładunków elektrycznych w warunkach niskiej wilgotności. Ponadto, podłoga ta jest sklasyfikowana jako trudnopalna według klasy ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1 i nawet w przypadku pożaru wytwarza bardzo mało dymu.

SCHATEX LIVING PLANKS - PANELE DYWANOWE DO DOMU TERAZ W BRICOFLOR!

Czy planujesz wyremontować swój lokal również za pomocąp\neli dywanowych Schatex Living Planks? Zacznij więc i zamów już dziś swoją podłogę w BRICOFLOR, sklepie internetowym z wykładzinami ściennymi i podłogowymi, któremu możesz zaufać. Nie tylko szybko i niezawodnie otrzymasz swoją podłogę, ale także oferujemy doskonałe warunki, abyś mógł zaoszczędzić pieniądze przy zakupie u nas. Na przykład, dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny, możemy zaoferować Ci nasze produkty w stosunkowo najniższej cenie. Możesz również osobiście obejrzeć nasze produkty, korzystając z naszej usługi wysyłki próbek. Wystarczy zamówić swoje ulubione dekory, a my wyślemy Ci sensowne próbki bezpośrednio do Twojego domu. W przypadku niektórych większych ilości zamówień jesteśmy w stanie przedstawić Ci  ofertę indywidualną. Jeśli masz dalsze pytania dotyczące naszych produktów, zamówienia lub oferty, chętnie odpowiemy na nie osobiście. Możesz zatem skontaktować się z nami telefonicznie na naszej gorącej linii, online przez e-mail lub bezpośrednio przez nasz praktyczny formularz kontaktowy. Już teraz czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej