Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

CORTEX AQUANATURA - PODŁOGI WINYLOWE TYPU CLICK Z PRZEWAGĄ KORKA

Kolekcja podłóg winylowych Aquanatura firmy Cortex oferuje wszystkie zalety podłóg korkowych połączonych w deskę winylową z rewolucyjnym systemem montażu na klik. Kolekcja ta jest wyjątkowa dzięki swojej wysokiej odporności, jak również łatwości renowacji, co sprawia, że nie ma wątpliwości co do łatwości renowacji i zrównoważonego użycia!

Dowiedz się więcej

Cortex Aquanatura

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

UNIKALNA INSTALACJA OSIĄGNIĘTA DZIĘKI TECHNOLOGII KORKOWEJ

Istnieje wiele praktycznych korzyści płynących z integracji technologii w projektowaniu podłóg winylowych, jedną z nich jest rewolucyjny system PressFit, w którym Cortex opracował mocny system zatrzaskowy wykorzystujący właściwości kompresyjne korka. Technologia PressFit polega na tym, że korek w złączach zatrzaskowych ściska się pod ciśnieniem, a następnie rozszerza się po połączeniu w celu stworzenia bardzo mocnego połączenia. Jest to prosty i łatwy proces, który pozwala zaoszczędzić czas podczas montażu. Co więcej, dzięki podkładowi z korka nie jest wymagany podkład akustyczny ani termiczny.

SKORZYSTAJ Z WYSOKIEJ SPRĘŻYSTOŚCI AQUANATURA  

Wielowarstwowa konstrukcja podłogi winylowej typu click zachwyca wieloma praktycznymi i wysoce funkcjonalnymi cechami. Na przykład korkowe warstwy nośne zapewniają doskonałą izolację akustyczną, termiczną i przeciwuderzeniową. Zapewnia to doskonały komfort chodzenia, uczucie ciepła pod stopami, jak również cichy krajobraz dźwiękowy pomieszczenia, a wszystko to dzięki temu naturalnemu i biodegradowalnemu materiałowi! Dzięki podłogom firmy Cortex można więc osiągnąć zrównoważony i komfortowy styl życia. Co więcej, wzory Aquanatura posiadają elementy wodoodporne, dzięki czemu kolekcję można instalować nawet w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak łazienki i kuchnie, bez obaw o pęcznienie lub uszkodzenie podłogi winylowej.

AUTENTYCZNE TŁOCZENIA DLA AUTENTYCZNEJ ATMOSFERY

Warstwa użytkowa o grubości 0,55 mm zapewnia solidną i trwałą powierzchnię ochronną, dzięki czemu podłoga sprawdza się niezawodnie w obiektach komercyjnych. Co więcej, warstwa użytkowa jest również ukształtowana synchronicznie z wierzchnią warstwą desek winylowych, zapewniając autentyczną i realistyczną fakturę powierzchni. To unikalne tłoczenie uwydatnia cechy podłogi i nadaje jej niepowtarzalny wygląd, który przypomina prawdziwe gatunki drewna. Starannie dobrane dekory kolekcji Aquanatura to mocne wzory od jasnych dębów po głębsze i ciemniejsze optycznie drewno, pozwalające uzyskać minimalistyczny wygląd, a nawet wyrafinowane wnętrze, w zależności od indywidualnego stylu.

CIESZ SIĘ ZRÓWNOWAŻONYM ŻYCIEM DZIĘKI UŻYCIU KORKA

Warstwy korka nie tylko zapewniają ekskluzywne właściwości, ale także są obietnicą wyższego standardu życia. Promując komfort i piękno, podłoga korkowa jest również bardziej ekologiczna. Korek jest produktem zdrowym i przyjaznym dla środowiska, całkowicie naturalnym i biodegradowalnym. Produkty Cortex są nie tylko wykonane z surowców odnawialnych, ale również nie zawierają ftalanów. Co więcej, jej doskonała izolacja termiczna pozwala również na zaoszczędzenie energii w pomieszczeniach.

WYBIERZ CORTEX AQUANATURA JUŻ DZIŚ W BRICOFLOR!

Jeśli lubisz żyć w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju, a jednocześnie cenisz sobie wysoką funkcjonalność swoich produktów, poznaj mocne dekory kolekcji Aquanatura Cortex! W przypadku większych projektów komercyjnych, możemy przedstawić Ci indywidualną ofertę, dzięki której będziesz mógł nabyć swoją nową luksusową podłogę winylową w jeszcze korzystniejszej cenie! Co więcej, jeśli masz trudności z wyborem swojego ulubionego dekoru, zamów próbki w naszym serwisie bezpłatnych próbek i oceń projekty osobiście! Aby skontaktować się z naszym zespołem w przypadku jakichkolwiek pytań, możesz wysłać e-mail, zadzwonić lub wypełnić nasz formularz kontaktowy, a my z przyjemnością Ci pomożemy!