Gerflor Rigid Lock 55 Acoustic: Winyl o naturalnym wyglądzie

Szczególnie przytulną atmosferę obiecuje kolekcję Gerflor Rigid Lock 55 Acoustic. Nowy Sztywny Winyl francuskiego p…

czytaj więcej
1 - 20 z 29 Produkty

Rustic Flair z dekorami Rigid Lock 55 Acoustic

Podłoga winylowa Gerflor jest dostępna w wielu różnych wariantach, które imitują naturalne materiały, drewno i kamień, które są zwodniczo prawdziwe. Umożliwia to wydruk w wysokiej rozdzielczości połączony z powierzchnią strukturalną. To daje poczucie chodzenia po prawdziwych drewnianych panelach lub płytkach. Jeśli chcesz, aby Twoje pokoje były otwarte i przyjazne, możesz korzystać z wersji w klasycznych ciepłych odcieniach brązu. Z drugiej strony, różne dekory w odcieniach szarości, które nadają się przede wszystkim do nowoczesnego stylu wyposażenia, są znacznie bardziej uderzające. Zilustrowane pęknięcia i sęki tworzą przytulną atmosferę, której efekt można wzmocnić za pomocą czerwonych elementów dekoracyjnych. Ponadto możesz użyć rustykalnych dekorów, aby urządzić swój dom w modnym stylu shabby-chic. Wszystko, czego potrzebujesz, to na przykład jasne meble, które mogą nawet wykazywać oznaki zużycia, oraz tkaniny z delikatnymi kwiatowymi wzorami. Możesz zapewnić szlachetny wygląd swoich pokoi dzięki jednemu z dziesięciu dekorów w formacie XL, które natychmiast przyciągają wzrok ze względu na ich rozmiar.

Technologia paneli winylowych Rigid

W swojej nowej kolekcji francuska firma Gerflor opiera się na specjalnym procesie produkcyjnym, który zapewnia wysoce odporne panele winylowe. Jako tak zwany sztywny winyl, Rigid Lock 55 Acoustic ma sztywną płytę nośną, która zapewnia mu wysoką stabilność. Niemniej jednak panele LVT mają niską wysokość konstrukcyjną 6 mm, co zapewnia łatwą obsługę podczas renowacji. Ponadto ich sztywny rdzeń sprawia, że ​​są wrażliwe na wahania temperatury, więc możesz oczekiwać długotrwałego produktu. Panele winylowe zawdzięczają również swoją długą żywotność dobrej odporności na światło, która niezawodnie chroni autentyczne kolory dekorów przed działaniem promieni słonecznych. A atrakcyjna podłoga winylowa odporna jest również na przesuwanie krzeseł na kółkach.

Więcej bezpieczeństwa i komfortu z podłogą Allrounder

Podłoga designerska ma wiele cech technicznych, które sprawią, że Twoje codzienne życie stanie się przyjemniejsze. Jego antypoślizgowa powierzchnia zmniejsza ryzyko poślizgu i zapewnia solidne wsparcie przy każdym kroku. Klasyfikacja w klasie ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1 dowodzi, że możesz czuć się bezpiecznie: panele są bardzo trudne do zapalenia i powstają tylko niewielkie ilości dymu w przypadku pożaru. Wreszcie, wyposażenie antystatyczne zapewnia, że ​​nie musisz się już martwić o denerwujące wstrząsy elektryczne. Wszystkie te zalety uzupełnia kolejna cecha jakościowa: podłoga ma klasę 33 lub 42 i jest odpowiednia do ciężko użytkowanych przestrzeni przemysłowych i hal przemysłowych. W ten sposób można go bez wahania użyć w domach towarowych, pokojach hotelowych lub foyer. A w Twoim domu Twoja wyobraźnia nie zna granic - wyposaż swój salon lub strefę wejściową w stylowe panele podłogowe.

Panele z systemem Click – Łatwe w montażu

Pomimo wyjątkowej trwałości kolekcja nie musi być instalowana w pracochłonny sposób. Zamiast tego można całkowicie położyć winyl Gerflor click bez użycia kleju lub specjalnych narzędzi. Instalacja nie wymaga wcześniejszej wiedzy, jest łatwa w obsłudze nawet dla majsterkowiczów. Poszczególne panele są połączone ze sobą za pomocą bocznych połączeń zatrzaskowych, dzięki czemu stopniowo tworzy się jednolita podłoga. Możesz użyć tego w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym z gorącą wodą, jeśli chcesz uzyskać większy komfort podczas chodzenia. Dodatkowo, dalsze szczegóły ułatwiają instalację: z tyłu przymocowany jest podkład, który redukuje dźwięki nawet o 18 dB. Dlatego nie musisz inwestować mnóstwo czasu, aby znaleźć odpowiednią izolację akustyczną dla swojej nowej podłogi. Po prostu ciesz się doskonałymi właściwościami akustycznymi desek podłogowych i uzyskaj kojący spokój w swoich pomieszczeniach.

Gerflor Rigid Lock 55 Acoustic dostępny w Bricoflor!

Chcesz skorzystać z zalet Gerflor Rigid Lock 55 Acoustic i położyć wysokiej jakości podłogi w swoim mieszkaniu lub nieruchomości? Skorzystaj z okazji i zamów ją w doskonałej cenie na Bricoflor dzięki gwarancji najlepszej ceny. W naszym sklepie internetowym możesz porównać wszystkie dekory i wybrać bezpłatną usługę próbkowania na stronie produktu. Jeżeli potrzebujesz większej ilości produktów, możemy być w stanie zaoferować Ci indywidualną ofertę. Poinformuj nas o swoich zamiarach, korzystając z naszego formularza kontaktowego, infolinii - lub wyślij do nas wiadomość e-mail. Nawet z pytaniami chętnie pomożemy i doradzimy. Czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej