Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

FORBO ENDURO CLICK - REALIZACJA POMYSŁÓW NA MIESZKANIE Z PODŁOGĄ WINYLOWĄ CLICK

Każdy, kto stoi przed projektem remontu, ma wiele pytań. Podłoga powinna nie tylko pasować do zamierzonej koncepcji pomieszczenia, ale także być warta swojej ceny dzięki doskonałym właściwościom. Renomowany producent Forbo oszczędza Ci długich poszukiwań dzięki kolekcji Enduro Click. Oprócz doskonałych właściwości technicznych praktyczna podłoga winylowa Click charakteryzuje się szczególnie łatwym montażem. Dzięki szerokiej gamie dekorów, Forbo daje Ci możliwość błyskawicznego dostosowania przestrzeni życiowej do własnych pomysłów.

Dowiedz się więcej

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

ZAPROJEKTUJ SWÓJ DOM NA NOWO - KOLEKCJA FORBO ENDURO CLICK

Remont domu zazwyczaj wiąże się z bardzo konkretnymi wizjami. Oprócz wyglądu wizualnego, podłoga musi być również idealnie dopasowana do odpowiednich warunków panujących w pomieszczeniu. Podłoga drewniana jest mocnym wyborem ze względu na naturalne materiały, jednak pielęgnacja delikatnego drewna wymaga zazwyczaj sporo uwagi. Nawet jeśli są to solidne płytki z wyjątkowo wytrzymałym podkładem, po krótkim czasie mogą stracić swój urok. Aby uniknąć tych niedogodności, a jednocześnie zapewnić pierwszorzędny wygląd, Forbo stworzyło kolekcję Enduro Click. Na pierwszy rzut oka trudno odróżnić te powierzchnie od ich naturalnych odpowiedników, są do siebie bardzo podobne. Dzięki prostemu łączeniu na klik, podłogi winylowe z kolekcji Enduro Click można układać szybko i łatwo, co daje możliwość natychmiastowego urzeczywistnienia marzeń!

PODŁOGI WINYLOWE CLICK - KREATYWNA SWOBODA DLA PRZESTRZENI ŻYCIOWYCH

Abyś nie musiał iść na żadne kompromisy przy wyborze podłogi, kolekcja Forbo Enduro Click składa się z 20 różnych wzorów, które bazują na naturalnych strukturach drewna i kamienia. Dzięki starannemu wytłoczeniu powierzchni, deski winylowe Click mają takie samo wrażenie usłojenia jak naturalne materiały. Aby uzyskać zaokrąglony wygląd całości, poszczególne dekory można ze sobą łączyć i sprytnie się uzupełniać.

CIESZ SIĘ NATURALNOŚCIĄ - PODŁOGI WINYLOWE CLICK Z DEKOREM DREWNA

17 różnych dekorów drewna sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Podobnie jak w przypadku typowych wymiarów desek do podłóg drewnianych, deski winylowe o wyglądzie drewna mają format 121,9 x 17,8 cm. Od jasnej sosny po ciemnobrązowy dąb, kolekcja Enduro zawiera prawie wszystko. Dzięki Forbo Enduro Click w "naturalnym drewnie" można stworzyć rustykalną, a jednocześnie nowoczesną atmosferę. Średnio brązowy odcień w połączeniu z delikatnym usłojeniem nadaje nawet rozległym powierzchniom niepowtarzalną atmosferę. Może to być decydującą zaletą zwłaszcza w sypialniach lub pokojach dziennych. W połączeniu z przyjaznym umeblowaniem stylowa podłoga winylowa click staje się wiernym towarzyszem dnia codziennego, który potrafi bezproblemowo dopasować się do różnych koncepcji.

NOWOCZESNE MIESZKANIE - PŁYTKI WINYLOWE CLICK

Płytki nadają prawie każdemu pomieszczeniu ponadczasową elegancję. Dla tych, którzy wolą szlachetną powierzchnię kamienia, kolekcja Forbo Enduro Click ma również trzy wzory płytek. Dekory betonowe mają uniwersalne zastosowanie w różnych intensywnych odcieniach szarości. Dzięki ultranowoczesnemu wyglądowi można je szczególnie dobrze łączyć z minimalistycznymi koncepcjami pomieszczeń. Płytka Forbo Enduro Click w kolorze "ciemnego betonu" dzięki ciemnoszarej tonacji dobrze współgra z kontrastowym wystrojem wnętrza. Białe meble i zaakcentowana dekoracja stawiają pomieszczenie w ekskluzywnym świetle, tworząc wyjątkową atrakcję.

SOLIDNOŚĆ W CODZIENNYM ŻYCIU - TECHNICZNE ZALETY FORBO

Poza wyglądem zewnętrznym, podłoga musi również posiadać najwyższej jakości materiały wewnętrzne. Elastyczna podłoga ma wysokość montażową wynoszącą zaledwie 4,0 mm. To czyni ją wiernym towarzyszem renowacji, który ukrywa delikatne nierówności podłoża. Ponadto posiada warstwę użytkową o grubości 0,30 mm, która chroni ją przed zarysowaniami i uszkodzeniami spowodowanymi ścieraniem. Dzięki temu nawet przy intensywnym użytkowaniu uzyskuje się równą powierzchnię, która pod wpływem stresu i napięć dnia codziennego byłaby ledwo zauważalna. Podkład z włókniny szklanej w środku produktu redukuje ilość wypełniacza, co skutkuje doskonałą stabilnością wymiarową podłogi. Powłoka poliuretanowa na powierzchni dopełnia ten wszechstronny produkt techniczny i ułatwia jego konserwację.

FORBO - OGROMNA TRWAŁOŚĆ W POMIESZCZENIACH MIESZKALNYCH

Podobnie jak w przypadku podłóg laminowanych, nośność podłogi winylowej określają jej klasy użytkowe. Numery te są wypisane dla trzech różnych obszarów: mieszkalnego, komercyjnego i przemysłowego. W sektorze mieszkalnym oznaczenia mieszczą się w przedziale od 21 do 23. Sektor komercyjny opisany jest za pomocą 31-33, a przemysłowy 41-43. Ponieważ podłogi winylowe Click z kolekcji Forbo Enduro Click są produkowane specjalnie do użytku domowego, praktyczna podłoga posiada najwyższy certyfikat klasy użyteczności dla pomieszczeń mieszkalnych (23). Co więcej, elastyczne deski mogą być stosowane nawet w pomieszczeniach komercyjnych o małym natężeniu ruchu (31). Każdy, kto chciałby wyposażyć w nie poszczególne pomieszczenia swojej kawiarni czy restauracji, może to zrobić bez obaw.

INSTALACJA PODŁÓG WINYLOWYCH TYPU CLICK - KLIKNIJ I POCZUJ SIĘ DOBRZE

Jako jedna z najpopularniejszych metod instalacji, kolekcja podłóg winylowych Forbo Enduro Click oferuje najprostszą obsługę przy zachowaniu największej możliwej stabilności połączenia. Przed rozpoczęciem instalacji warto rozważyć kilka punktów przygotowań. Ponieważ winyl jest materiałem termoplastycznym, należy dać mu wystarczająco dużo czasu na aklimatyzację. W tym celu najlepiej jest przechowywać deski w miejscu montażu i pozwolić im się rozwinąć do rzeczywistych rozmiarów przez 24 godziny. Ze względu na zwiększoną wysokość nie trzeba całkowicie wyrównywać podłoża pod montaż. Wystarczy, jeśli wcześniej zostanie ono oczyszczone z brudu i drobnych cząstek.

Aby przymocować deski, należy poprowadzić je pod kątem 45° do leżącej już deski i delikatnie docisnąć ruchem dźwigniowym. Dźwięk kliknięcia, który nadaje deskom ich nazwę, symbolizuje, że obie deski zostały idealnie zakotwiczone na swoim miejscu. W przypadku trudności z ich połączeniem, można użyć gumowego młotka, aby delikatnie postukać w miejsca połączeń.

W TROSCE O ŚRODOWISKO – ZRÓWNOWAŻONE PODŁOGI OD FORBO

Zwłaszcza w dzisiejszym świecie zwraca się szczególną uwagę na ekologiczność produktów. Aby nie wywierać wpływu na alergików, Forbo koncentruje się również na całkowicie zrównoważonym wzornictwie swoich produktów winylowych. Oprócz ostrożnego korzystania z zasobów naturalnych, renomowany producent kładzie duży nacisk na odpowiedzialną realizację wszystkich procesów produkcyjnych. Tam, gdzie jest to możliwe, odpady produkcyjne są wprowadzane z powrotem do systemu i wykorzystywane do recyklingu. Ponadto podłogi winylowe typu click firmy Forbo nie zawierają żadnych szkodliwych środków zmiękczających. Zamiast ftalanów stosowane są naturalne, organiczne środki zmiękczające, które zapewniają równie doskonałą elastyczność.

FORBO ENDURO CLICK - ODKRYJ PRAKTYCZNY WINYL W BRICOFLOR!

Aby nic nie stało na przeszkodzie realizacji Państwa projektu renowacyjnego, w naszym sklepie internetowym BRICOFLOR mogą Państwo do woli przeglądać kolekcję Forbo Enduro Click. Jeśli jeszcze się wahasz, możesz skorzystać z naszej oferty bezpłatnej próbki i sprawdzić jak Twoje ulubione dekory wyglądają na żywo. W razie jakichkolwiek pytań lub uwag, prosimy o kontakt z naszym przyjaznym i pomocnym personelem. Doradzimy Państwu w sprawie Państwa projektu drogą mailową, telefoniczną lub poprzez nasz formularz kontaktowy i pomożemy w razie jakichkolwiek trudności. Na życzenie chętnie pomożemy w zakupie większych ilości kolekcji Forbo Enduro Click w ramach indywidualnej oferty. Weź swoje marzenia o mieszkaniu w swoje ręce i spełnij je dzięki podłogom winylowym Forbo Click od BRICOFLOR!