Close icon

GERFLOR RIGID LOCK 55 ACOUSTIC: CICHY, SZTYWNY WINYL O NATURALNYM WYGLĄDZIE

Kolekcja Gerflor Rigid Lock 55 Acoustic obiecuje szczególnie przytulną atmosferę. Nowy winyl Rigid francuskiego pro…

czytaj więcej
1 - 4 z 4 Produkty

RUSTYKALNY STYL DZIĘKI GERFLOR RIGID LOCK 55 ACOUSTIC

Designerska wykładzina Gerflor jest dostępna w dwudziestu różnych wariantach, które do złudzenia imitują naturalne materiały, takie jak drewno i kamień. Jest to możliwe dzięki wysokiej rozdzielczości druku połączonego z teksturowaną powierzchnią. W ten sposób uzyskuje się wrażenie chodzenia po prawdziwych drewnianych deskach lub płytkach. Jeśli chciałbyś zaprojektować swoje pokoje w sposób otwarty i przyjazny, możesz wykorzystać do tego celu wzory w klasycznych, ciepłych odcieniach brązu. Z drugiej strony, różne dekory w odcieniach szarości, które są przede wszystkim odpowiednie dla nowoczesnego stylu wnętrza, wydają się znacznie bardziej uderzające. Przedstawione pęknięcia i roczne pierścienie tworzą przytulną atmosferę, której efekt można wzmocnić za pomocą czerwonych elementów dekoracyjnych. Dodatkowo rustykalne dekoracje możesz wykorzystać do urządzenia swojego mieszkania w modnym stylu shabby-chic. Wszystko, czego potrzebujesz, to jasne meble z zabawnymi dekoracjami, które mogą nawet wykazywać oznaki zużycia, oraz tekstylia z delikatnymi kwiatowymi wzorami. Szlachetny wygląd pomieszczeń zapewnisz sobie dzięki jednemu z dekorów w formacie XL, które dzięki swoim rozmiarom natychmiast przyciągają wzrok.

WYSOCE ODPORNE DESKI DZIĘKI TECHNOLOGII SZTYWNEGO WINYLU

W swojej nowej kolekcji francuska firma wykorzystuje specjalny proces produkcji, w wyniku którego powstaje niezwykle odporna wykładzina podłogowa. Jako sztywny winyl, Rigid Lock 55 Acoustic posiada sztywne podłoże, które nadaje mu wysoki stopień stabilności. Mimo to, panele mają niewielką wysokość montażową wynoszącą 6 mm, co zapewnia łatwą obsługę podczas remontów. Ponadto dzięki sztywnemu rdzeniowi są one mniej wrażliwe na wahania temperatury, dlatego też mogą Państwo liczyć na produkt o długiej żywotności. Swoją długą żywotność deski zawdzięczają również dobrej światłoodporności, która niezawodnie chroni autentyczne kolory dekorów przed działaniem promieni słonecznych. Jednocześnie nie wymagają one wyszukanej pielęgnacji, a mimo to zawsze pozostawiają pozytywne wrażenie.

WIĘCEJ BEZPIECZEŃSTWA I KOMFORTU

Designerska podłoga posiada szereg udogodnień technicznych, które uprzyjemnią Państwu codzienne życie. Na przykład jej antypoślizgowa powierzchnia zmniejsza ryzyko poślizgu i zapewnia pewny chwyt przy każdym kroku. Klasyfikacja przeciwpożarowa Bfl-s1 również dowodzi, że z tą podłogą jesteś zawsze po bezpiecznej stronie. Panele są bardzo trudne do zapalenia, a w przypadku pożaru wydzielają jedynie niewielką ilość dymu. Wreszcie, antystatyczne wykończenie sprawia, że nie musisz się już martwić o irytujące porażenia prądem. Wszystkie te zalety uzupełnia jeszcze jedna cecha: podłoga posiada klasę użytkowania 33 lub 42, dzięki czemu nadaje się nawet do intensywnie użytkowanych pomieszczeń handlowych i hal przemysłowych. Oznacza to, że można go bez obaw instalować w domach towarowych czy pokojach hotelowych. W domu również możesz zaufać swojej wyobraźni i kretywności i zaprojektować swój salon czy sypialnię z Gerflor Rigid Lock 55 Acoustic

DESIGNERSKA PODŁOGA Z SYSTEMEM ZATRZASKOWYM DLA ŁATWEGO MONTAŻU

Pomimo wyjątkowej trwałości, kolekcja nie wymaga klejenia. Zamiast tego, można zainstalować Gerflor click vinyl całkowicie pływająco, bez użycia kleju lub specjalnych narzędzi. Do montażu nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie, dlatego też może być on z łatwością wykonany przez majsterkowiczów. Poszczególne panele są łączone ze sobą za pomocą zatrzasków z boku, tworząc stopniowo równą podłogę. Można ją stosować w połączeniu z wodnym ogrzewaniem podłogowym, jeśli chcemy uzyskać większy komfort chodzenia. Ponadto, kolejny szczegół, który ułatwia montaż to podkład izolacyjny, który redukuje odgłosy kroków nawet o 18 dB. Dlatego nie trzeba inwestować dużej ilości czasu, aby znaleźć odpowiednią izolację akustyczną dla nowej podłogi. Wystarczy cieszyć się doskonałymi właściwościami akustycznymi desek i pozwolić, by w Państwa pomieszczeniach zapanował kojący spokój.

KUP GERFLOR RIGID LOCK 55 ACOUSTIC ZA POMOCĄ KILKU PROSTYCH RUCHÓW W SKLEPIE BRICOFLOR!

Chciałbyś skorzystać z mocnych zalet Gerflor Rigid Lock 55 Acoustic i zainstalować wysokiej jakości podłogę dekoracyjną w swoim domu lub nieruchomości? Skorzystaj więc z okazji i zamów go w korzystnej cenie w BRICOFLOR dzięki gwarancji najlepszej ceny. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo porównać wszystkie dekory, a w razie potrzeby zamówić próbki. W tym celu wystarczy wybrać usługę darmowej próbki na stronie produktu i zestawić ze sobą wybrane wzory, które wzbudziły Państwa zainteresowanie. Jeśli potrzebują Państwo bezpośrednio większej ilości wzoru, możemy zaproponować Państwu indywidualną ofertę. Skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego, infolinii dla klientów lub wyślij nam krótką wiadomość e-mail. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej