Close icon

ZACHWYĆ SIĘ NOWOCZESNAMI PANELAMI GRANORTE Z UŻYCIEM KORKA

Granorte to portugalski producent paneli winylowych st…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

1 - 0 z 0 Produkty

UNIWERSALNE PANELE WINYLOWE DLA TWOJEGO DOMU I BIURA

Dzięki połączeniu miękkiego winylu z dźwiękoizolacyjnymi właściwościami korka, możemy korzystać z komfortu stania i chodzenia oraz wyciszonej atmosferty w domowym zaciszu. A za pośrednictwem praktycznego systemu układania click, remont jest przeprowadzany szybko i sprawnie, nawet dla osób nie mających często do czynienia z branżą renowacyjną. Ze względu na swoje długotrwałe właściwości, podłoga winylowa click od Granorte będzie cieszyła oko / będzie satysfakcjonowała użytkowników przez długie lata. Klikane podłoże winylowe zapewni trwałe wykończenie dla każdego z Twoich pomieszczeń domowych jak i służbowych, a to wszystko dzięki jej czterem warstwom. Najcieńsza z nich, to wynosząca zaledwie 1,5 mm izolacja dźwiękowa, wyciszając pomieszczenie o 17 dB. Warstwę wierzchnią stanowi płyta HDF o grubości 6 mm, a z kolei górna warstwa posiada grubość nakładki 0,33 mm oraz warstwę winylu wynosząca 1,7 mm. Grubość całego panela winylowego ma 9,5 mm. Podłogi Granorte cechują się starannie dobranymi wzorami w jaśniejszych i ciemniejszych odcienach drewna. Ponadto, winyl jest bardzo wytrzymałym materiałem, zapewniający twojej podłodze długoletni, świeży wygląd nawet przy wysokiej częstotliwości użytkowania.

PANELE WINYLOWE GRANOTRE IDEALNE DO KAŻDEGO POMIESZCZENIA

W kolekcji Granotre Vinyl Trend, płytki mają niezwykle atrakcyjny wygląd wraz z wysokiej jakości nadrukowanymi wzorami. Są one idealne do mieszkań o dużym natężeniu ruchu i mogą zostać zainstalowane w każdym pomieszczeniu, od kuchni po korytarz lub pokój dzienny gdzie domownicy często się przemieszczają (klasa serwisowa 23). Ponadto, producent udziela 15-letniej gwarancji na swoje prodkuty używane w mieszkaniach. Ale to nie wszystkie możliwe zastosowania paneli winylowych Granorte, dzięki solidnej i wytrzymałej konstrukcji świetnie nadają się do biur czy przestrzeni handlowych bez utraty swojej jakości przy wysokim wskaźniku natężenia ruchu. Jednocześnie, podłoga nadaje się również do instalacji przy systemie ogrzewania podłogowego, którego warunki nie przekraczają 24° Celsjusza oraz systemów opartych na wodzie.

ŁATWA I SZYBKA INSTALACJA UMOŻLIWA SZYBSZY RELAKS

Powierzchnia montażu powinna być równa, a wszelkie nierówności wyrównane, sucha oraz różnica w jej wysokości nie powinna przekraczać 2 mm na m2. Następnie, należy ułozyć folię budowlaną o  grubości co najmniej 0,2 mm która będzie stanowić barierę dla wilgoci. Powinna nachodzić na siebie co 20 cm i być naciągnięta na 3 cm do krawędzi ściany. Warto wiedzieć, iż dodatkowa izolacja akustyczna nie powinna być instalowana na podłożu ze względu na to, że takowa jest już zintegrowana z panelem. Aby zrekompensować możliwe przemieszczenia, przy montażu powinno się zachować 10 mm odstęp od ściany podczas jej układania. Opatentowane, bez klejowe połączenie ,,Uniclick” zapewniające nieskomplikowaną i szybką instalację. Układanie rozpocznij w prawym rogu pokoju i połóż pierwszą deskę sprężystą stroną zwróconą do ściany, następnie ułoż przednie boki desek winylowych pod lekkim naciskiem, jedna po drugiej pod  kątem 15° - 20°.

Gdy dojdziesz do układania drugiego rzędu, użyj odciętych resztek paneli, ale pod warunkiem, że nie są one krótsze niż 30 cm. W ten sposób, kontynuuj układanie całej podłogi. Ostatni rząd nie powinien  być szerszy niż 10 cm, dlatego przez całym procesem instalacji, należy dostosowac pierwszy rząd paneli do całego pokoju. Po zakończeniu montażu, od razu można wejść do pomieszczenia i wyposażyć je w meble dzięki bezklejowej instalacji.

CZYSZCZENIE I PEIELĘGNACJA

Dzięki praktycznej powłoce winylowej, panele mogą być łatwo czyszczone przez dostępne środki chemiczne do pielęgncji podłóg. Należy się jednak zapoznać ze środkami zalecanymi przez producenta paneli. Nośnik HDF został pozmnijszony, dlatego Twoja nowa podłoga może być czyszczona nawet na morko.

WYSOKA JAKOŚĆ GRANORTE SPROSTA NAWET NAJWYŻSZYM WYMAGANIOM

Dzięki zastosowanym powłokom na panelach winylowych Granorte, nadają się one również do biur, gdzie często są stosowane fotele obrotowe. Dodatkowo, podłoga z pokryciem z winylu ma właściwości antystatyczne, co jest dodatkową korzyścia zastosowania jej w biurze przy sprzęcie komputerowym. Dzięki temu jest ona bezpieczna i trudnopalna (klasa ochrony pożarowej Bfl – s1). Ale przede wszystkim jest ona dźwiękoszczelna poprzez innowacyjne zastosowanie korka w materiale panela, która przyczynia się do przyjemnego wyciszenia pomiszczenia! Nawet nóżki meblowe czy kółka od krzeseł nie pozostawiają śladów na powierzchni paneli. Te wszystkie cechy sprawiają, że panele winylowe klikane są idealnym rozwiązaniem do biura jak i domu.

KUP PANELE WINYLOWE I CIESZ SIĘ SWOJĄ NOWA PODŁOGĄ

Jesteś zainteresowany podłogą czerpiącą swoje siły z natury? W takim razie, panele winylowe z kolakcji Granorte Vinyl Trend są dla Ciebie! Portugalski producent kładzie duży nacisk na jakość oraz wytrzymałość swoich produktów na lata oraz podkreśla to gwarancją. Dlatego nie popałniaj błędu i już dziś kup różnorodną i trwałą podłogę. Musisz sprawdzić na klikane panele winylowe są odpowiednie dla Ciebie i Twojego mieszkania? Nie ma najmniejszego problemu – zamów usługę darmowej próbki i przekonaj się, że to rozwiązanie zostało stworzone specjalnie dla Ciebie! A my gwarantujemy najniższe ceny w naszym sklepie online. Planujesz duże zamówienie? Skontakuj się z nami telefonicznie lub drogą elektroniczną a my stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę na atraktycjnych warunkach!

Plus icon czytaj więcej