Close icon

Kolekcja Tarkett Easium – to proste!

Nazwa kolekcji pochodzi z angielskiego słowa "easy" czyli łatwy. W myśl hasła "Easium – instalacja tak prosta, że ni…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

1 - 0 z 0 Produkty

Solidna, innowacyjna konstrukcja zapewnia najlepszą jakość. Marzysz o pięknej podłodze z łatwym montażem? Tarkett Easium to rozwiązanie dla Ciebie. Masz wątpliwości? To zapraszamy do dalszej lektury!

Panele winylowe Tarkett - wszystko czego potrzebujesz

Podłoga winylowa Tarkett Easium zapewnia szybką, bezproblemową i przyjemną instalację. Dzięki systemowi klik, podłogę może zamontować każdy, nawet bez doświadczenia. Innowacyjna konstrukcja paneli to winylowa warstwa wierzchnia oraz płyta HDF, która została zintegrowana z podkładem akustycznym. Wszystko po to, by zapewnić Ci maksymalny komfort użytkowania i ciszę. Całkowita grubość paneli z kolekcji Easium to 10 mm. Długość deski wynosi 1292 mm, a szerokość 194 mm. Panele winylowe Easium mają klasyfikację użytkową 32. Oznacza to, że mają zastosowanie także komercyjne i nadają się do pomieszczeń o umiarkowanym natężeniu ruchu. Dzięki temu absolutnie nie musisz się martwić o zniszczenia i zużycie. Panele winylowe Easium są odporne na zarysowania. Planujesz zainstalować ocieplanie podłogowe? Bez obaw. Kolekcja Easium może być użyta z systemem ocieplania podłogowego. Decyzja należy do Ciebie. Panele podłogowe z kolekcji Easium są odporne na wilgoć. Producent jednak zastrzega, że nie powinny być instalowane z pomieszczeniach narażonych na ciągły kontakt z wodą i parą wodną np. sauny. Tarkett dobrze wie jak dbać o swoich klientów i zdobywać ich zaufanie. Zapewnia aż 15 lat gwarancji na swoje produkty!

Postaw na ulubiony wzór podłogi winylowej!

Panele podłogowe Tarkett Easium są dostępne w wielu klasycznych i eleganckich drewnianych deseniach. W naszej ofercie mamy między innymi warianty. Contemporary Oak, Rustic Oak oraz Elm. Każda z nich ma swój indywidualny i niepowtarzalny wzór. Wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i odmień swój dom niedopoznania!

Tarkett Easium – montaż jest easy!

Montaż paneli winylowych click z kolekcji Easium jest niezwykle łatwy i przyjemny. Podłogę zainstalujesz szybko i z użyciem podstawowych narzędzi. Będziesz potrzebował odkurzacza (do wyczyszczenia powierzchni), miary, piły lub ostrego narzędzia do wykonania koniecznych docięć oraz okularów i rękawiczek zabezpieczających. Zanim przystąpisz do montażu upewnij się, że powierzchnia jest równa, czysta i sucha. Określ, w którym kierunku będziesz instalował deski. Aby pokój wydobywał się większy lub gdy instalujesz podłogę w bardzo małych pomieszczeniach lub korytarzach, zaleca się układanie desek równolegle do najdłuższego wymiaru pokoju. W przeciwnym razie, układaj deski do głównego źródła światła. Utrzymanie paneli podłogowych Easium jest równie przyjemne jak ich instalacja. W przeciwieństwie do podłóg z prawdziwego drewna, nie wymagają one wiele uwagi i specjalistycznej pielęgnacji. Wystarczy, że regularnie odkurzysz powierzchnię i przetrzesz suchym lub mokrym mopem, w zależności od stopnia zabrudzenia. Do mycia paneli używaj ulubionego środka chemicznego, ale nie aplikuj go bezpośrednio na podłogę. Prouducent zaleca, aby wszelkie plamy i zabrudzenia usuwać jak najszybciej po ich pojawieniu się. Dokładne opisy dotyczące pielęgnacji znajdziesz w broszurze PDF producenta znajdującej się pod zdjęcami produktu.

Najlepszy design w Twoim domu. Sprawdź ofertę!

Kolekcja Tarkett Easium to idealne rozwiązanie dla Twojej przestrzeni! Wszystkie dostępne kolory i wzory są dostępne w internetowym sklepie BRICOFLOR. Jeśli szukasz komfortu i elegancji połączonej z niesamowitą funkcjonalnością - skontaktuj się z nami lub sprawdź naszą ofertę online. Bricoflor oferuje także możliwość wysłania naszym klientom darmowej próbki wybranego designu. Chcemy aby nasi klienci mogli sami zdecydować, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w zaciszu ich przytulnego domu lub mieszkania. Mamy bardzo indywidualne podejście do każdego naszego klienta i z przyjemnością zaproponujemy Ci atrakcyjną ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.

Plus icon czytaj więcej