NOWOCZESNE DEKORY Z DREWNA I KAMIENIA - DOSKONAŁE ROZWIĄZANIE TARKETT ID CLICK ULTIMATE 55

Podłoga Tarkett ID Click Ultimate 55 przyciąga wzrok w każdej przestrzeni dzięki swojemu naturalnemu wyglądowi, dostępnemu…

czytaj więcej
1 - 20 z 21 Produkty

PONADCZASOWA PODŁOGA - NATURALNY DESIGN TARKETT ID CLICK ULTIMATE 55

Podłoga Tarkett ID Click Ultimate 55 to designerska podłoga z nadrukowaną w wysokiej rozdzielczości warstwą dekoracyjną na powierzchni. Dzięki temu podłoga wygląda jak prawdziwe drewno lub element kamienny. Każda pojedyncza deska jest synchronicznie wytłaczana (EIR), co nadaje podłodze naturalnie wyglądające znaki i wzory. Doskonały design i liczne zalety sprawiają, że click winyl jest bardzo częstym wyborem jeśli chodzi o podłogi.

PONADCZASOWE, TECHNICZNIE DOPRACOWANE I WYJĄTKOWE - TE CECHY ZWALĄ CIĘ Z NÓG

Dekory podłogowe marki Tarkettodporne na ścieranie, plamy i płyny. Ponadto, dzięki innowacyjnej technologii Soundblock, ten wysokiej jakości produkt charakteryzuje się poprawą dźwięku uderzeniowego o 19 dB, co zapewnia szczególnie przyjemną i cichą atmosferę w pomieszczeniu. Wyjątkowa odporność na obciążenia ciśnieniowe sprawia, że dekor podłogowy jest elastycznym towarzyszem stóp, nadającym się do codziennego użytku. Powierzchnia została pokryta transparentnym lakierem poliuretanowym, który optymalnie chroni dekor podłogowy przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak ścieranie, zarysowania i plamy. Oznacza to, że nawet nóżki mebli i kółka krzeseł nie są w stanie uszkodzić wytrzymałej podłogi! Ponadto podłoga winylowa jest szczególnie łatwa w czyszczeniu, dzięki czemu można czerpać korzyści z jej łatwej pielęgnacji. Przy klasie antypoślizgowości 9, poślizg jest prawie niemożliwy, więc zawsze będzie to bezpieczniejsze podłoże. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że na intensywność i jakość koloru podłogi winylowej nie ma wpływu krótkotrwała ekspozycja na chemikalia lub bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

PODŁOGI WINYLOWE MARKI TARKETT - WIZYTÓWKA WŚRÓD POKRYĆ PODŁOGOWYCH

Na kolekcji Tarkett ID Click Ultimate 55 możesz polegać w każdej sytuacji! Dekor podłogowy jest idealny zarówno do pomieszczeń prywatnych, jak i publicznych/komercyjnych. Znajduje zastosowanie w pomieszczeniach takich jak korytarze, hotele czy hale produkcyjne. W pomieszczeniach prywatnych  może być wyposażony w zintegrowany tył akustyczny, który zapewnia przyjemną i cichą atmosferę w pomieszczeniu.

JAK PRAWIDŁOWO PRZYGOTOWAĆ PODŁOGĘ - ŚRODKI, DZIĘKI KTÓRYM MONTAŻ JEST BARDZO  PROSTY

Prawidłowe przygotowanie podłoża odgrywa kluczową rolę przed położeniem nowej wykładziny podłogowej. Dlatego też należy postępować w sposób szczególnie dokładny i uporządkowany. Jeśli chcemy położyć podłogę winylową na wylewanym podłożu, należy upewnić się, że jest ono równe, suche i czyste. Często konieczne jest wykonanie wyrównania, ponieważ podłoże ma nierówne powierzchnie. Można je wyeliminować stosując odpowiednią masę szpachlową/wyrównawczą. Należy również pamiętać, że w każdym przypadku należy unikać układania tych paneli winylowych na tekstylnych wykładzinach podłogowych. W przypadku montażu dekoru podłogowego na drewnianym podłożu radzimy wcześniej sprawdzić, czy podłoże nie zawiera luźnych desek drewnianych, aby zapobiec nieestetycznemu przeciskaniu się desek. W zasadzie montaż na podłogach drewnianych, kamiennych czy lastrykowych jest bezproblemowy, jeśli tylko odpowiednio się je przygotuje.

ŁATWY MONTAŻ DZIĘKI KOLEKCJI TARKETT ID CLICK ULTIMATE 55 - WKRÓTCE I TY OPANUJESZ SZTUCZKI INSTALACYJNE!

Przejdźmy do następnego kroku: instalacja. Zaczynamy od ułożenia dwóch pierwszych paneli od prawego lub lewego rogu. W tym przypadku pióro będzie skierowane w stronę ściany. Gdy dojdziesz do końca rzędu paneli, musisz wyciąć ostatni panel. Użyj stalowej linijki i noża do cięcia, aby wyznaczyć wymaganą długość panelu, tak aby można było teraz po prostu odłamać panel. Pozostałą część możesz wykorzystać do rozpoczęcia kolejnego rzędu. Należy pamiętać, że pozostały kawałek nie powinien być krótszy niż 10 cm. Począwszy od drugiego rzędu, ważne jest, aby najpierw zatrzasnąć panele z przodu. Następnie podnieś lekko rząd i kliknij w długi bok. Ponownie, należy pracować z niezbędnym przesunięciem przegubu. Teraz należy przyłożyć wąską blaszkę do ściany i postępować w ten sam sposób, jak opisano wcześniej. W ostatnim rzędzie paneli możesz użyć paneli ułożonych jeden na drugim jako szablonu do cięcia. Teraz można również ponownie zamontować profil przejściowy.

ZAKOCHANI W NATURZE - DLACZEGO PODŁOGI WINYLOWE TARKETT TO WŁAŚCIWY WYBÓR POD KAŻDYM WZGLĘDEM

Marka Tarkett troszczy się o naturę i Twoje zdrowie. Dlatego kolekcja Tarkett ID Click Ultimate 55 jest wykonana z materiałów w 100% wolnych od ftalanów i nadających się do recyklingu. Ponadto podłoga uzyskała klasę przeciwpożarową Bfl-s1. Oznacza to, że w przypadku pożaru produkt nie stanowi zagrożenia dla zdrowia użytkownika ani jego otoczenia ze względu na swoją trudnopalność.

DŁUGO OCZEKIWANA RENOWACJA PODŁOGI STAJE SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ - ODKRYJ SWÓJ ULUBIONY PRODUKT TARKETT W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM BRICOFLOR

Twój wybór padł na jedno z wielu wykończeń kolekcji Tarkett ID Click Ultimate 55 i nie możesz się doczekać, aby wyposażyć swoje pomieszczenia w tę nowoczesną i innowacyjną podłogę? Możesz teraz urzeczywistnić swoje marzenia remontowe, które opierają się na pięknej podłodze winylowej! Jednak, jeśli nie są Państwo jeszcze przekonani co do dekoru czy koloru, polecamy skorzystać z naszej oferty bezpłatnej próbki, aby zobaczyć jak dekor wygląda w rzeczywistości. Kiedy decyzja już zostanie podjęta, mogą być Państwo pewni, że dzięki naszej gwarancji nalepszej ceny otrzymają Państwo produkt na jak najlepszych warunkach. A jeśli projekt jest spory na życzenie przygotujemy Państwu ofertę indywidualną. Jeśli mają Państwo jeszcze jakieś pytania, nasz przyjazny i kompetentny zespół pracowników jest oczywiście do Państwa dyspozycji telefonicznie, mailowo lub poprzez nasz formularz kontaktowy. Cieszymy się na ekscytującą wymianę z Państwem!

Plus icon czytaj więcej