Close icon

WSPANIAŁE WYKOŃCZENIE PODŁOGI DZIĘKI KOLEKCJI TARKETT ID CLICK ULTIMATE 70

Podłoga Tarkett ID Click Ultimate 70 może pochwalić się wieloma zaletami i naturalnym wyglądem. Chcesz nadać swojemu lokal…

czytaj więcej
1 - 20 z 31 Produkty

WYBIERZ NOWOCZESNY RODZAJ PODŁOGI

Wszechstronność podłogi Tarkett ID Click Ultimate 70 przejawia się nie tylko w jej wspaniałym wyglądzie, ale także w jej licznych pozytywnych właściwościach technicznych, które są więcej niż warte zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych. W naszym sklepie internetowym BRICOFLOR mogą Państwo wybierać spośród wielu różnych wzorów kolorystycznych, z których każdy na swój sposób wyczarowuje szczególne akcenty na podłodze winylowej click.

PODŁOGA WINYLOWA ZAAWANSOWANA TECHNICZNIE - TERAZ MOŻESZ CIESZYĆ SIĘ LICZNYMI KORZYŚCIAMI

Niejednorodna, elastyczna posadzka konstrukcyjna wykonana jest w technologii RCC. Ta innowacyjna cecha znacznie ułatwia montaż podłogi. Ponadto, podłoga winylowa o grubości 6,50 mm jest w 100% wolna od ftalanów, więc ani Ty, ani Twoi bliźni nie jesteście narażeni na ryzyko szkodliwych plastyfikatorów. Aby zapewnić pewny i bezpieczny krok na podłodze Tarkett ID Click Ultimate 70, struktura powierzchni pokryta lakierem poliuretanowym ma antypoślizgową fakturę. Nawet nóżki mebli nie są w stanie uszkodzić twardej, wytrzymałej i odpornej na chemikalia podłogi winylowej. Dodatkowo dekor podłogowy charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na światło (>6), co gwarantuje długotrwałe i intensywne wrażenia kolorystyczne. Zintegrowany system poprawy dźwięku uderzeniowego zapewnia przyjemną atmosferę w domach towarowych i na lotniskach, umożliwiając niezakłócone rozmowy.

ODPORNA NA ZUŻYCIE I WYTRZYMAŁA - TARKETT ID CLICK ULTIMATE 70 WIE, CO CZYNI PODŁOGĘ DOBRĄ

Podłogi z kolekcji ID Click Ultimate 70 firmy Tarkett mogą być stosowane w wielu miejscach. Dzięki klasyfikacji ścieralności w grupach 23, 34 i 43 nie ma prawie żadnych ograniczeń dla Twojej kreatywności w projektowaniu. Należy jednak pamiętać, że podłogi produkowane dla klasyfikacji przemysłowej 43 nie posiadają podkładu akustycznego.

PIERWSZE KROKI W KIERUNKU INSTALACJI - TERAZ POTRZEBNE SĄ TWOJE UMIEJĘTNOŚCI INSTALACYJNE

Przed położeniem podłogi najważniejsze jest właściwe przygotowanie podłoża. Bardzo ważne jest, aby sprawdzić, czy podłoże jest równe, suche i czyste. Tekstylne wykładziny podłogowe i filce igłowe muszą zostać usunięte wraz z resztkami starego kleju. Zasadniczo zalecamy usunięcie wszystkich rodzajów podłóg przed instalacją podłogi winylowej, aby uzyskać najbardziej doskonały wynik instalacji. Nierówności i pęknięcia należy usunąć odpowiednią masą szpachlową/wyrównawczą. Ponadto należy zadbać o to, aby temperatura w pomieszczeniu wynosiła od 10° C do 30° C, a temperatura podłoża nie spadała poniżej wartości 10° C.

POCZĄTEK PROJEKTU PRZEBUDOWY PODŁOGI - ŁATWY I OSZCZĘDZAJĄCY CZAS MONTAŻ

Po wykonaniu wszystkich czynności przygotowawczych można przystąpić do układania podłogi. W tym celu należy ułożyć pierwszą płytę stroną z piórem skierowaną do ściany. Postępuj w ten sam sposób z pozostałymi panelami. Połączenia na pióro i wpust powinny dokładnie przylegać do siebie, tak aby można je było zablokować lekkim uderzeniem gumowego młotka. Następny rząd jest układany w taki sposób, że pozostała płyta o długości co najmniej 30 cm jest umieszczana w rowku wzdłużnym już ułożonego rzędu i lekko dociskana do przedniego rzędu.
Teraz weź następny panel z pierwszego rzędu i przysuń go jak najbliżej główki poprzednio ułożonego panelu. Zablokuj go na miejscu, stosując tę samą procedurę, którą opisano powyżej. Postępuj w ten sam sposób dla pozostałych rzędów. Dopiero przy układaniu ostatniego rzędu należy zmierzyć odległość między ścianą a układanym rzędem i przenieść ją na płytę tak, aby ostatni układany rząd odpowiadał jak najdokładniej połowie szerokości płyty. Nie należy zapominać o przegubie ruchomym o szerokości 6 mm.

ROZPOCZNIJ DZIEŃ W SPOSÓB ŚWIADOMY EKOLOGICZNIE - WYBIERZ PRZYJAZNĄ NATURZE PODŁOGĘ MARKI TARKETT

Kupując jedną z wielu wersji podłóg Tarkett ID Click Ultimate 70, automatycznie wybierasz wysokiej jakości produkt, którego skład materiałowy w 100% nadaje się do recyklingu i posiada znak CE.

ZAMÓW I SKORZYSTAJ Z WYJĄTKOWYCH ZALET - WYBIERZ SWÓJ ULUBIONY CLICK VINYL JUŻ DZIŚ!

Przyjrzałeś się już bliżej kolekcji Tarkett ID Click Ultimate 70 i jesteś pewien, że ta podłoga doskonale pasuje do Ciebie i Twojego projektu renowacyjnego? Nie trać więc więcej czasu i poświęć się w pełni pracom związanym z montażem podłogi, abyś już wkrótce mógł cieszyć się blaskiem kolorów i wyjątkowymi zaletami technicznymi tych paneli winylowych! Jeśli jednak przed zakupem podłogi chciałbyś zobaczyć na żywo jak wybrany dekor wygląda, skorzystaj z naszego serwisu darmowej próbki. Jeśli potrzebujesz dużej ilości skontaktuj się z nami w sprawie oferty indywidualnej. Dzięki naszej gwarancji nalepszej ceny, możesz mieć pewność, że Twoje zakupy będą na jak najlepszych warunkach. W przypadku dalszych pytań, nasz przyjazny i kompetentny zespół pracowników jest oczywiście do Państwa dyspozycji telefonicznie, poprzez nasz formularz kontaktowy lub e-mail. Jesteśmy podekscytowani Państwa kreatywnymi pomysłami na zmianę aranżacji pomieszczeń z wykorzystaniem podłogi ID Click Ultimate 70 marki Tarkett!

Plus icon czytaj więcej