TARKETT STAARFLOOR CLICK ULTIMATE 30 CLICK - NOWOCZESNY I NATURALNY TOWARZYSZ TWOICH CZTERECH ŚCIANACH

Szukają Państwo wykładziny podłogowej, której montaż jest dziecinnie prosty, która wygląda wspaniale i posia…

czytaj więcej

POZWÓL, BY NATURALNA MAGIA PODŁOGI WINYLOWEJ TARKETT STARFLOOR CLICK ULTIMATE 30 ZACZĘŁA DZIAŁAĆ - PROMIENNE KOLORY

Nowoczesna kolekcja Tarkett Staarfloor Click Ultimate 30 dzięki swojemu naturalnemu wyglądowi umiejętnie wyczarowuje wspaniałe efekty w Twoim domu. Idealnie komponuje się z wnętrzami w stylu nowoczesnym, minimalistycznym czy industrialnym. Kolorystyka podłóg rozciąga się od eleganckich szarości po modne brązy. Który kolor wolisz?

BEZKONKURENCYJNE ZALETY TECHNICZNE

To, co sprawia, że podłoga Tarkett Starfloor Click Ultimate 30 jest tak wyjątkowa, to doskonałe połączenie wyszukanego wyglądu, przyjemnego dotyku i innowacyjnego technicznie składu materiału. Podłoga winylowa click charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością oraz ulepszoną warstwą rdzenia (technologia RCC), która nadaje podłodze wyjątkową stabilność i wytrzymałość. Jej wysoka zdolność adaptacji do szerokiego zakresu warunków klimatycznych znajduje odzwierciedlenie w zdolności do wytrzymywania wahań temperatury między 10 a 12 stopni Celsjusza. Odporna na słońce, wodę i ścieranie struktura powierzchni podłogi winylowej pozwala na układanie jej w pomieszczeniach prywatnych, takich jak sypialnia, łazienka czy salon, a także w kuchni. Zintegrowana izolacja akustyczna (18 dB) zapewnia ponadto przyjazny klimat pracy w biurze.

WSZECHSTRONNE MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA WYTRZYMAŁEJ PODŁOGI TARKETT - KREATYWNOŚĆ NIE MA GRANIC!

Odpowiednia do klas użytkowania 23 i 31, ta podłoga winylowa może być stosowana zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i komercyjnych. Tam może doskonale udowodnić dzienne współczynniki obciążenia dzięki swojej godnej pochwały trwałości i elastyczności wobec czynników środowiskowych dzięki powłoce powierzchniowej PU.

PRAWIDŁOWE UKŁADANIE  - Z TYMI ŚRODKAMI OSTROŻNOŚCI NA PEWNO WSZYSTKO PÓJDZIE DOBRZE

Instalacja elastycznej wykładziny podłogowej jest całkowicie prosta, przy zachowaniu kilku środków ostrożności i może być przeprowadzona samodzielnie. Potrzebujesz tylko kilku narzędzi: noża o prostym ostrzu, rękawic ochronnych, taśmy mierniczej (lub metrówki), podkładki dystansowej, wyrzynarki i gumowego młotka.
Należy pamiętać, że produkt powinien być aklimatyzowany w odpowiednich pomieszczeniach przez co najmniej 24 godziny przed instalacją. Montaż może być przeprowadzany tylko w temperaturze pokojowej pomiędzy 10 a 30 stopni Celsjusza. W tym przypadku temperatura podłoża powinna wynosić co najmniej 10 stopni Celsjusza. W każdym przypadku należy sprawdzić podłoże pod kątem równości, suchości i nośności. Tylko wtedy można zagwarantować optymalny wynik instalacji. Nie jest możliwe układanie podłóg winylowych na tekstylnych wykładzinach podłogowych i filcach igłowych, dlatego te rodzaje podłóg muszą być zawsze usunięte przed położeniem podłogi winylowej. Jeżeli podłoże wykazuje duże nierówności, należy je wyrównać odpowiednią masą wyrównującą/wypełniającą.

Z TARKETT CLICK-VINYL SZYBKO OPANUJESZ SZTUCZKI UKŁADANIA PŁYT

W obszarze instalacji należy pracować od lewej do prawej strony. W długich, wąskich pomieszczeniach, takich jak korytarze, podłogę Starfloor Click Ultimate 30 układa się wzdłuż. Pierwszym krokiem w instalacji jest zamontowanie pierwszego panelu stroną z piórem skierowaną do ściany (z pozostałymi panelami postępujemy w ten sam sposób). Złącza główki z piórem i wpustem powinny ściśle do siebie przylegać, więc można je zablokować lekkim uderzeniem gumowym młotkiem. W następnym rzędzie należy umieścić pozostały płat o długości co najmniej 30 cm w rowku wzdłużnym rzędu, który jest już na miejscu. Opuść ją z lekkim naciskiem na przedni rząd. Następny panel należy umieścić jak najbliżej główki poprzednio ułożonego panelu i zablokować w miejscu opisanym powyżej. Postępuj w ten sam sposób z pozostałymi rzędami. Aby uzyskać optymalny efekt układania, należy zwrócić uwagę na "przesunięcia spoin czołowych" wynoszące co najmniej 30 cm w poszczególnych rzędach. Gdy dojdziesz do ostatniego rzędu, zmierz odległość między ścianą a układanym rzędem. Ostatni rząd układania powinien odpowiadać połowie szerokości panelu, jeśli to możliwe.

POMYŚL O SWOIM ZDROWIU - SKŁAD MATERIAŁU W 100% WOLNY OD FTALANÓW

Ponieważ kolekcja Tarkett Starfloor Click Ultimate tak bardzo dba o Twoje zdrowie, heterogeniczna podłoga z polichlorku winylu nie zawiera szkodliwych dla zdrowia plastyfikatorów. W związku z tym nie musisz się martwić o jakiekolwiek zagrożenia dla zdrowia. Jednocześnie, dzięki tej podłodze winylowej, możesz cieszyć się łatwością pielęgnacji na co dzień.

POSTAW NA NATURALNE AKCENTY DZIĘKI PODŁODZE TARKETT STARFLOOR CLICK ULTIMATE 30 - ODKRYJ SWOJĄ ULUBIONĄ PODŁOGĘ!

Jeśli chodzi o aranżację wnętrz, naturalność jest dla Ciebie priorytetem? W takim razie kolekcja Tarkett Starfloor Click Ultimate 30 jest właśnie dla Ciebie! Wybierz swojego faworyta już dziś, abyś mógł wkrótce rozpocząć prace renowacyjne! Oczywiście nasz przyjazny i kompetentny zespół pracowników chętnie odpowie na Państwa pytania telefonicznie, poprzez formularz kontaktowy lub e-mail. Z niecierpliwością czekamy na możliwość zaplanowania z Tobą projektu renowacji i chętnie poznamy Twoje kreatywne pomysły na przebudowę podłogi przy użyciu kolekcji Starfloor Click Ultimate marki Tarkett! Jeśli jeszcze się wahasz, zawsze możesz skorzystać z naszego serwisu darmowych próbek, aby zobaczyć jak na żywo wygląda dany dekor zanim złożysz zamówienie. Jeśli zdecydujesz się na zamówienie, nasza gwarancja najlepszej ceny zapewni Cię iż kupisz wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach! Zamów już dziś w BRICOFLOR!

Plus icon czytaj więcej