WINEO 400 MULTILAYER WINYL - ROZSZERZENIE ZAKRESU ZASTOSOWAŃ

Z kolekcją Wineo 400 Multilayer otrzymujesz podłogę winylo…

czytaj więcej
1 - 20 z 40 Produkty

WIĘCEJ WARSTW, MNIEJ ZMARTWIEŃ - WIELOWARSTWOWA KOLEKCJA WINYLOWA WINEO 400

Mniej znaczy więcej? NiemieckI producent Wineo udowadnia, że nie zawsze jest to prawdą, prezentując kolekcję Wineo 400 Multilayer! Poręczna podłoga winylowa z połączeniem typu click posiada wzmacniającą płytę rdzeniową HDF, która sprawia, że podłoga jest prawie dwukrotnie bardziej wytrzymała niż inne podłogi winylowe. A co najlepsze? Charakterystyczne zalety elastycznego materiału nie zostały utracone. Zamiast tracić właściwości techniczne z powodu wielowarstwowej konstrukcji, korzyści są tak samo rozłożone jak warstwy wielowarstwowego winylu!

HDF-WINYL Z CLICK CONNECTION - TECHNICZNA POTĘGA

Wszechstronny click winyl Wineo osiąga całkowitą grubość produktu 0,9 mm dzięki płycie bazowej HDF. Zwiększona konstrukcja sprawia, że elastyczne deski są znacznie bardziej stabilne bez utraty elastyczności. Wielorakie właściwości winylu zapewniają Państwu całkowity spokój i umożliwiają bezproblemową realizację nawet najbardziej nietypowych życzeń w zakresie wyposażenia wnętrz. Możliwości są nieograniczone, co pozwala na wyrażenie indywidualnych preferencji.

SZYBKI MONTAŻ, GOTOWY DO CHODZENIA - MONTAŻ CLICK WINYL Z PŁYTĄ HDF

Podczas gdy klejenie podłogi winylowej na całej powierzchni powinno być wykonane przez profesjonalistę, w przypadku winylu typu click nie jest to konieczne. Prosty system zatrzaskowy pozwala również rzemieślnikom domowym i hobbystom na osiągnięcie równomiernych rezultatów, które gwarantują piękny wygląd podłogi w długim okresie czasu. W przeciwieństwie do innych rodzajów winylu, winyl wielowarstwowy wyróżnia się wysokością montażową wynoszącą 9,0 mm. To, co w niektórych przypadkach może być postrzegane jako wada, w przypadku szczególnie nierównych powierzchni okazuje się łutem szczęścia. Płyta HDF ukrywa nierówności i otwory w podłożu, dzięki czemu nie trzeba ich kosztownie prostować. Ułatwia to montaż nawet w trudno dostępnych miejscach i może być wykonany w krótkim czasie.

IZOLACJA DŹWIĘKÓW UDERZENIOWYCH WIELOWARSTWOWEJ KOLEKCJI WINEO 400

Pośród wielu warstw wielowarstwowej podłogi winylowej znajduje się zazwyczaj również zintegrowana izolacja od dźwięków uderzeniowych. Winyle click z kolekcji Wineo 400 Multilayer posiadają antypoślizgową matę podkładową silentCOMFORT. W ten sposób uzyskuje się nie tylko bardziej intensywną przyczepność podłogi i odporność na poślizg, ale jednocześnie poprawia się ogólna akustyka pomieszczenia. Chodzenie po podłodze staje się przyjemnym doświadczeniem, ponieważ wszystkie dźwięki są pochłaniane i tłumione przez podkład.

CHROŃ SWOJE ZDROWIE DZIĘKI WINYLOM HDF WINEO

Podłogi winylowe Wineo click mogą dużo więcej niż tylko dobrze wyglądać. Instalacja podłogi winylowej HDF może mieć równie pozytywny wpływ na Twoje zdrowie. Miękkie podłoże idealnie dopasowuje się do wkładki i delikatnie ustępuje podczas chodzenia, dzięki czemu stawy są optymalnie chronione. Ponadto niemiecki nie stosuje żadnych szkodliwych zmiękczaczy. Podłogi winylowe click z kolekcji Wineo 400 Multilayer są całkowicie wolne od ftalanów, co oznacza, że nie musisz się martwić o szkodliwe emisje nawet w bardziej wrażliwych miejscach, takich jak pokój dziecięcy czy jadalnia!

ODPORNY CLICK WINYL Z PŁYTĄ HDF - WYTRZYMUJE TRUDY EKSPLOATACJI

Uszczelniacz powierzchniowy PU zwiększa sprężystość i chroni dekor przed uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami. Warstwa użytkowa o grubości 0,30 mm sprawia, że ślady po nacisku znikają, więc na miękkiej podłodze winylowej HDF można postawić nawet najcięższe szafki. Wyróżniona klasą ścieralności 23, praktyczna wielowarstwowa podłoga winylowa nadaje się szczególnie do pomieszczeń mieszkalnych o dużym natężeniu ruchu. Dzięki temu możesz z łatwością wyposażyć często uczęszczany przedpokój lub jadalnię w atrakcyjne wzory kolekcji Wineo 400 Multilayer.

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI DZIĘKI WIELOWARSTWOWEJ KOLEKCJI WINEO 400

Wineo opracowało różne gamy dekorów, które obejmują szeroki zakres wzorów. Dzięki eleganckim dekorom drewnianym w najróżniejszych odcieniach i słojach można realizować tak samo wiele stylów wyposażenia wnętrz, jak w przypadku nowoczesnych reprodukcji płytek. Daj się zaskoczyć różnorodnością i przeglądaj różne wzory z kolekcji Wineo 400 Multilayer.

WINEO 400 WOOD WIELOWARSTWOWA PODŁOGA WINYLOWA CLICK

Proste czy ekstrawaganckie - najróżniejsze efekty można osiągnąć dzięki imitacjom drewna z wielowarstwowej kolekcji Wineo 400. Wineo 400 wood wielowarstwowy winyl reprezentuje wzorcową symbiozę usłojenia z odcieniem drewna. Szczególnie w połączeniu z silnym oddziaływaniem światła powstają wyjątkowe efekty, które zadziwią każdego.

ZASKAKUJĄCA ALTERNATYWA DLA PŁYTEK CERAMICZNYCH

Dzięki sprytnemu połączeniu autentycznego wzoru płytek i korzystnego winylu z płytą HDF nie musisz już zadowalać się wadami twardych płytek! Nie musisz obawiać się szarego obrazu wyglądu zewnętrznego dachówki. Niemiecki producent marki pokazuje, że dekory paneli mogą być młodzieńcze i świeże. Delikatny szary odcień wydaje się lekki i beztroski, nadając całemu pomieszczeniu wrażenie większej otwartości.

WINEO 400 MULTILAYER VINYL - KUP UNIWERSALNY WINYL HDF W BRICOFLOR!

Liczne zalety winylowych podłóg click z wielowarstwowej kolekcji Wineo 400 sprawiły, że nie możesz doczekać się swojej nowej podłogi? Praktyczną podłogę winylową można nabyć w naszym sklepie internetowym BRICOFLOR za pomocą kilku kliknięć. W przypadku dalszych pytań, nasz kompetentny i przyjazny personel obsługi chętnie udzieli Państwu pomocy. Możesz się z nami łatwo skontaktować telefonicznie, mailowo lub poprzez nasz formularz kontaktowy! Jeśli chcieliby Państwo wyłożyć większe powierzchnie poręcznym winylem HDF z kolekcji Wineo 400, prosimy o kontakt w celu uzyskania indywidualnej oferty. W ten sposób możesz również skorzystać z naszej gwarancji najlepszej ceny. Zakończ poszukiwania towarzysza remontu i wybierz swoją wymarzoną podłogę z bogatej oferty wielowarstwowej kolekcji Wineo 400 w BRICOFLOR!

Plus icon czytaj więcej