Wineo 400 – Doskonałe wzory, doskonałe ceny

Kolekcja paneli winylowych Wineo 400 to prawdziwa perła wśród innych, równie doskonałych projektów in…

czytaj więcej
20 / 40 Produkty

Wineo 400 na click to sukces w mgnieniu oka

Podłoga winylowa od wineo jest naprawdę specjalna. Jest nie tylko dostępna w wielu, atrakcyjnych wzorach i kolorach, ale też ma wielorakie zastosowanie. Produkt ma bardzo imponujące właściwości techniczne, takie jak wysoka odporność na wodę i wilgoć czy jej właściwości antypoślizgowe. Pod względem klasy użycia, mieści się ona w 23 jak i 31, co oznacza, iż podłoga nadaje się do montażu w miejscach prywatnych – domy, mieszkania oraz w obszarach komercyjnych. Kolekcja ta jest również ognioodporna, co jest potwierdzone nadaną klasą Bfl-s1. Dodatkowo, panele winylowe są wyposażone w technologie antystatyczną oraz antychemiczną warstwę zapobiegającą uszkodzeniom spowodowymi przypadkowo rozlanymi substancjami chemicznymi. Posiadasz ogrzewanie podłogowe? Nie ma najmniejszego problemu, ponieważ podłoga jest z nią kompatybilna, o ile temperatura nie jest wyższa niż 27 C.

Szybka i prosta pielęgnacja to tylko jedna z wielu zalet

Panele winylowe click mogą być czyszczone codziennie lub w dłuższych okresach czasowych. Kurz lub mniejsze zanieczyszczenia powinny być usuwane za pomocą zmiotki i szczotki, odkurzacza lub wilgotnej ściereczki. W przypadku silnego zabrudzenia należy dodać specjalny środek czyszczący zalecany przez producenta do zastosowania przy powierzchniach z powłoka PU. Ale nie martw się! Panele Wineo są odporne na działania barwiących środków do dezynfikacji skór i ran, ale także farb do włosów czy nawet wybielaczy, które mogą spowodować nieodwracalne. Jednak, w przypadku braku pewności co do substacji chemicznych barwiących czy żywności, warto się zapoznać z instrukcją załączoną przez producenta paneli. Z kolei, możliwe zarysownaia utworzone przez buty na wysokim obcasie, zostaną usunięte za pomocą obrotowego urzędzenia tarczowego z miękką podkładką.

Instalacja w mig

Aby dokonać instalacji zakupionych paneli Wineo nie potrzebujesz poświęcić ani dużo czasu ani energii. Dzięki systemowi pióra i wpustu, w jeden dzień możesz wyremontować cały pokój! Nie musisz miec doświadczenia w układaniu podłogi. Wszystkie kolekcje paneli winylowyc są określane jako "przyjazne remontom", ponieważ zrywanie poprzedniej podłogi nie jest konieczne! Przed montażem, wazne jest aby pozostawic panele na 24 godziny w remontowanym omieszczeniu, aby deski mogły się zaaklimatyzować do temperatury panującej w pomieszczeniu. Wystarczy się upewnić, że stara podłoga jest odpowiednio wyczyszczona i wygładzona. Wybierz panele lub płytki w systemie montażu click i odmień swoje wnętrze w kilka chwil. Podłoga jest gotowa do użytku natychmiast po instalacji!

Zamów już dziś swoje panele Wineo 400

Zdecydowałeś się na zakup paneli Wineo 400? Zamów je już dziś w sklepie internetowym Bricoflor! Wraz z nimi otrzymasz gwarancję najniższej ceny. A może najpierw chciałbyś przetestować te panele? Możesz zamówić usługę darmowej próbki wybranych przez siebie wzorów i przekonac się, że pasuja one do Twoich wnętrz. W razie pytań, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo! Czekamy na zarówne Twoje pytania jak i zamówienie!

Plus icon czytaj więcej