Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

FORBO ENDURO - KOLEKCJA KLEJONYCH PANELI WINYLOWYCH - POCZUJ SIĘ DOBRZE W SWOIM DOMU

Znalezienie odpowiedniej podłogi do Twojego domu jest zawsze trudną decyzją ze względu na szeroką gamę produktów dostępnych na rynku. Podłoga drewniana może emanować pewnego rodzaju ciepłem oraz naturalnością, jednakże pielęgnacja tak wrażliwych powierzchni może wiązać się ze sporym nakładem czasowym. Twarde płytki podłogowe charakteryzują się wysoką odpornością, lecz są niezwykle trudne w układaniu. Kolekcja Forbo Enduro łączy korzystne aspekty wynikające ze wszystkich dostępnych typów podłóg, bez żadnych problemów z instalacją.

Podłogi winylowe klejone charakteryzują się autentycznym wyglądem, który trudno odróżnić od ich naturalnych zamienników. Opierają się również na zaawansowanym staging technicznym. W trosce o środowisko otrzymujesz zrównoważony produkt, który możesz zainstalować i cieszyć się nim we wszystkich pomieszczeniach bez obawy o negatywny wpływ na ekosystem.

Dowiedz się więcej

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

FORBO ENDURO KLEJONA PODŁOGA WINYLOWA – DOSKONAŁY BOHATER KAŻDEGO DNIA

Klasyczna podłoga LVT to samoprzylepny winyl. Jest on przyklejony do całej powierzchni podłoża i tworzy jednorodną nawierzchnię, która zapewni wyjątkową trwałość. Oprócz wyjątkowej sprężystości cienkich paneli winylowych tworzy się dodatkowa bariera dla wilgoci, dlatego podłogę winylową można układać również w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak łazienka czy kuchnia. Klejona podłoga może być również wykorzystana w obszarach narażonych na duże zużycie. Dzieje się tak dzięki wyjątkowej wytrzymałości.

KLEJONA PODŁOGA WINYLOWA NA CAŁEJ POWIERZCHNI

Ponieważ klejone podłogi winylowe mają szczególnie niską wysokość montażu, podłoże musi spełniać określone wymagania. Aby uzyskać optymalny wygląd, należy pozbyć się wszelkich nierówności, a kurz lub inne drobne cząstki usunąć. W przeciwnym razie mogłyby pojawić się na cienkiej powierzchni, a w najgorszym przypadku pozostawić nieodwracalne szkody. Po całkowitym oczyszczeniu można nałożyć klej, a podłogę LVT osadzić w warstwie kleju na całej powierzchni. Rezultatem jest równa powierzchnia, która nie utraci sztywnego kształtu nawet pod dużym obciążeniem.

POMYSŁY NA WYKOŃCZENIE POKOJU - KLEJONA PODŁOGA WINYLOWA O AUTENTYCZNYM WZORNICTWIE

Aby odpowiedzieć na potrzeby wynikające z różnych stylów życia, kolekcja podłóg winylowych Forbo Enduro składa się z 20 unikalnych wzorów, które bazują na naturalnych strukturach drewna i kamienia. Dzięki autentycznemu tłoczeniu powierzchni, nawet w dotyku przypominają swoje optyczne modele. Poszczególne projekty są skoordynowane w taki sposób, że można je ze sobą łączyć, tworząc całościowo harmonijny obraz. Ponadto wszystkie wzory są dostępne w wersjach do montażu na klik lub klejone do podłoża. Pozwala to na swobodne dostosowanie odpowiedniego rodzaju winylu do wymagań danego pomieszczenia, bez konieczności pomijania prostych linii tego miejsca.

TWORZENIE KOMFORTU - KLEJONY WINYL O IMITACJI DREWNA

W kolekcji Forbo Enduro znajduje się około 17 wzorów drewna, pasujących do wystroju każdego wnętrza. O wymiarach 121.9 x 17.8 cm odpowiadają typowym kształcie deski z naturalnego drewna lub podłogi laminowanej. Oprócz wyważonego dębu w kolorze średni brąz, istnieją również inne wyjątkowe rodzaje.  Na przykład podłoga winylowa klejona Forbo Enduro w kolorze „szary dąb”. Ciemny odcień został wzbogacony poprzez dodanie szarego akcentu, dzięki czemu można go łączyć zarówno z jasnymi, jak i ciemniejszymi meblami. Miękkie ziarno dopełnia uniwersalny obraz i gwarantuje, że podłogę LVT można połączyć z niemal każdym pomieszczeniem bez nadmiernego przytłaczania.

NOWOCZESNY WYGLĄD - KLEJONA PODŁOGA WINYLOWA ZE WZOREM PŁYTKI

Dla tych, którzy wolą coś bardziej ekskluzywnego, w kolekcji Enduro Forbo dostępne są trzy wzory kamienne. Różne odcienie szarości o klasycznym uroku, są idealne do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Podczas, gdy płytki winylowe w połączeniu z białymi meblami emanują ponadczasową elegancją, mogą równie komfortowo wyglądać w połączeniu z jasnym drewnem. Płytki winylowe Forbo Enduro Glue wykonane z „lekkiego betonu” tworzą równą, pozornie gładką powierzchnię z lekkim ziarnem, co nadaje nowy wygląd nawet małym pomieszczeniom.

WYKORZYSTANIE PRAKTYCZNYCH FUNKCJONALNOŚCI - ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA FORBO

Kolekcja Forbo Enduro jest nie tylko imponująca pod względem wizualnym, ale ma również wiele do zaoferowania pod względem technicznym. Podłoga winylowa klejona ma wyjątkowo niską wysokość montażu wynoszącą zaledwie 2.0 mm. Posiada również warstwę użytkową o grubości 0.30 mm, która chroni podłogę winylową przed zarysowaniami i uszkodzeniami spowodowanymi ścieraniem. Oznacza to, że nawet po latach intensywnego użytkowania będziesz właścicielem wykładziny, która wygląda jak nowa, tak jak w pierwszym dniu jej montażu. Podszycie z włókniny szklanej pośrodku produktu ogranicza ilość wypełniacza. W rezultacie podłogi winylowe klejone są nie tylko znacznie lżejsze, ale mają również doskonałą stabilność wymiarową. W połączeniu z powłoką powierzchniową PUR, kompaktowa warstwa użytkowa zapewnia długą trwałość, a także ułatwia konserwację i czyszczenie.

KLASY UŻYTKOWE WINYLU KLEJONEGO FORBO ENDURO - ZWALCZA WSZELKIE NAPRĘŻENIA I ODKSZTAŁCENIA

Podobnie jak podłoga laminowana, nośność podłogi winylowej charakteryzuje się jej klasami użytkowymi. Certyfikat ten jest podzielony na trzy obszary: mieszkalny, handlowy i przemysłowy. W strefie mieszkalnej klasy użytkowe wahają się od 21 do 23, przy czym 23 są trwalsze. Strefa handlowa to 31-33–41-43. a strefa przemysłowa 41–43.

Podłogi winylowe klejone z kolekcji Forbo Enduro zostały opracowane specjalnie do użytku domowego. Dzięki temu posiada certyfikat najwyższej klasy użytkowej w strefie mieszkaniowej (23). Każdy, kto chciałby zastosować tę stylową podłogę w swoich lokalach o małym natężeniu ruchu, może zrobić to samo. Klasa użyteczności 31 udowadnia, że wszechstronne podłogi winylowe klejone mogą wytrzymać większe obciążenie.

OCHRONA ZASOBÓW NATURALNYCH - ZRÓWNOWAŻONY KLEJ WINYLOWY OD FORBO

Jako jeden z wiodących producentów, Forbo koncentruje się na trwałości swoich podłóg LVT, oprócz doskonałego wyglądu i wykonania technicznego. Zapewnia to nie tylko ostrożne wykorzystanie zasobów naturalnych, ale także całą produkcję skoncentrowaną na procesie przyjaznym względem środowiska. Tam gdzie tylko to możliwe, odpady winylowe są zawsze poddawane recyklingowi.

Ponadto klejone podłogi winylowe firmy Forbo nie zawierają żadnych szkodliwych zmiękczaczy. Producent marki jest całkowicie zaangażowany w stosowanie alternatyw biologicznych i substancji wolnych od ftalanów. Ma to nie tylko pozytywny wpływ na ochronę środowiska, ale także zapewnia Twojemu domowi ulepszony ekosystem.

FOBBO ENDURO KLEJONE PODŁOGI WINYLOWE - KUP ULTRA-NOWOCZESNĄ PODŁOGĘ WINYLOWĄ W BRICOFLOR!

Czy chciałbyś już dziś rozpocząć swój projekt renowacji? W takim razie przejrzyj szeroką gamę kolekcji Forbo Enduro w naszym sklepie internetowym BRICOFLOR. Aby pomóc Ci bezpośrednio, możesz skontaktować się z naszym przyjaznym i niezwykle pomocnym personelem przez e-mail, telefon lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

W przypadku zapotrzebowania na większą ilość w przypadku większego pokoju lub kilku, prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnej oferty. Spełnij swoje marzenia już dziś i zamów swoje ulubione produkty z BRICOFLOR!