Quick-Step Livyn Ambient Glue Plus – jeszcze więcej elegancji w unikatowych wzorach

Trzy rodzaje zjawiskowego betonu i jeden elegancki, czarny łupek to desenie, które przygotował dla Ciebie producent…

czytaj więcej

Faktura paneli jest wyraźnie wyczuwalna, a dzięki systemowi 4 utwardzonych piór i rowków w kształcie litery V, podkreślony jest ich autentyczny charakter. Na naturalność paneli LVT z kolekcji Quick-Step Livyn Ambient Glue Plus wpływa wyrafinowane matowe wykończenie. Wszystkie panele mają długość 130,5 cm i szerokość 32,7 cm, a ich grubość to 2,5 mm. Klasa użyteczności wynosi 33, a więc nadają się nawet do dużego obciążenia w obiektach handlowych. W opakowaniu mieści się 9 sztuk, które wystarcza na urządzenie 3,841 m² powierzchni Twojego wyjątkowego wnętrza!

Quick-Step – zastosowane innowacje i korzenie belgijskiego producenta

Spółka Unilin została założona w 1960 roku, kiedy kilka rodzin działających w branży lniarskiej, rozpoczęło produkcję płyt lnianych. Firma kontynuowała swój prężny rozwój także w latach 70-tych. W związku z problemami z dostępnością lnu, producent zdecydował się na wykorzystanie drewna jako surowca. W 1990 roku, dzięki Quick-Step, spółka Unilin wprowadziła podłogi laminowane na rynek belgijski. Stała się tym samym pierwszym producentem podłóg winylowych, który zaoferował produkty pod własną marką. W roku 2001, Quick-Step odważnie wprowadził nową perspektywę, prezentując światu pierwszą podłogę o rowku V-kształtnym między deskami. W roku 2005, Quick-Step zaczął powlekać wszystkie podłogi laminowane trwałą warstwą antystatyczną, a na rok 2007 przypada stworzenie powłoki zapewniającej wodoodporność. Dziesięciolecia pełnego wigoru istnienia firmy są niewątpliwie potwierdzeniem jej skuteczności. Elegancja oraz ulepszenia technologiczne, to niepodważalne zalety podłóg LVT firmy Quick-Step. Wypróbuj już dziś, zamawiając bezpłatną próbkę dowolnego produktu w sklepie BRICOFLOR!

Dodatkowe zalety podłóg Quick-Step - powłoki Scratch Guard i Stain Guard

Panele winylowe to świetna inwestycja, ponieważ są wytrzymałe i odporne na zarysowania. Podłogi PCV firmy Quick-Step znakomicie spełniają swoją rolę przez bardzo długi czas, a gwarancja, którą daje producent obejmuje aż 25 lat użytkowania. Panele Quick-Step nie niszczą się łatwo, dzięki zabezpieczającym powłokom wierzchnim. Quick-Step Livyn Ambient Glue Plus to luksus na lata. Podwójne zabezpieczenie przed zarysowaniami zapewniają innowacyjne technologie. Powłoka Scratch Guard sprawia, że możesz cieszyć się swoją podłogą winylową o wiele dłużej niż wynosi przeciętny czas żywotności paneli. Dzięki Stain Guard panele są całkowicie szczelne i chronione przed brudem, plamami oraz zanieczyszczeniami. Do wszystkich czynności pielęgnacyjnych wystarczy produkt zalecany przez producenta.

Pielęgnacja jest ważna. Dowiedz się jak zapewnić długowieczność swoim podłogom Quick-Step

Radość użytkowania i wygoda, o to właśnie chodzi w luksusowych podłogach winylowych Quick-Step Livyn. Uszczelniona warstwa wierzchnia z technologią Stain Guard pomaga w ochronie przed brudem i plamami. Dzięki wodoodpornej warstwie powierzchniowej możesz bezpiecznie umyć podłogę mokrą szmatką. Aby utrzymać dobry stan podłogi przez wiele lat, należy uważać, aby nie dopuścić do zbytniego natężenia wilgotności mopa. Wtedy wilgoć nie będzie miała możliwości dostania się pod podłogę, co zaoszczędzi Ci późniejszych problemów. Podłogi winylowe Quick-Step Livyn są gotowe do użytku zaraz po zamontowaniu i nie wymagają specjalnego pokrycia. Po przyklejeniu podłogi należy jednak uwzględnić czas wymagany na wyschnięcie kleju. Do pierwszego mycia usuń wszelkie zabrudzenia z podłogi, korzystając najpierw z odkurzacza, a następnie z wilgotnego mopa z mikrofibry. Używaj wyłącznie wody i stosuj do momentu, aż na podłodze nie będzie żadnych zabrudzeń. Następnie wyczyść podłogę w normalny sposób, wykorzystując zalecany środek czyszczący Quick-Step Livyn rozpuszczony w wodzie. Dwie dodatkowe wskazówki od producenta. Zadrapania podłogi mogą powstać z powodu żwirku, piasku i przesuwania ciężkich mebli. Aby tego uniknąć pamiętaj o podnoszeniu mebli podczas przenoszenia, pod fotelem w biurze umieść dywanik, a pod meblami filc. Po drugie, umieść wycieraczki przy drzwiach prowadzących na zewnątrz. Dzięki temu ochronisz podłogę przed substancjami, które mogą powodować jej zadrapanie.

Montaż paneli klejonych Quick - Step Livyn Ambient Glue Plus – zajęcie dla profesjonalisty

Przed montażem nowej podłogi należy usunąć wszelkie zainstalowane uprzednio pokrycia podłogowe. Upewnij się, że podłoże jest odpowiednio wypoziomowane oraz zabezpiecz wszystkie luźne elementy przy pomocy gwoździ. W celu przygotowania idealnie gładkiego i porowatego podłoża, należy nałożyć wylewkę lub masę samopoziomującą. Porowata powierzchnia jest konieczna do uzyskania dobrego połączenia klejonego między podłogą oraz podłożem. Podłogową deskę warstwową należy przykryć sklejką o grubości co najmniej 6 mm i upewnić się, że podłoże jest całkowicie płaskie. Do wykonania montażu niezbędne są następujące standardowe narzędzia: taśma miernicza, okulary ochronne, rękawice oraz cienka linka lub ołówek. Poza tym zaleca się użycie noża do podłóg winylowych i narzędzia montażowego Quick-Step. Montaż paneli winylowych klejonych wymaga profesjonalizmu, dlatego najlepiej poprosić o pomoc specjalistę. Dzięki temu zagwarantujesz sobie lśniącą i trwałą podłogę na lata.

Zamów Quick-Step Livyn Ambient Glue Plus online w sklepie BRICOFLOR!

W BRICOFLOR znajdziesz najlepszą ofertę i największy wybór paneli winylowych onlineZamawiając panele Quick-Step, dostajesz, jakość i doświadczenie w cenie swoich paneli, ale również skorzystasz z wielu korzyści dla klientów, które zagwarantują Ci kompleksową obsługę. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego 0 61 660 15 09. Z kolei nasza usługa bezpłatnej próbki i gwarancja najlepszej ceny sprawiają, że zakupy w Bricoflor to czysta przyjemność. Kup już dziś panele marki Gerflor – to panele, które inspirują.

Plus icon czytaj więcej