Joka 555 Design to panele winylowe, które odmienią Twoje życie

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Montaż podłogi loose-lay w pomieszczeniu średniej wielkości zajmie Ci jeden wieczór! W ten prosty sposób możesz odmienić swoje pomieszczenie bez wysiłku i straty cennego czasu. Kolekcja Joka 555 Design łączy w sobie technologię, autentyczny wygląd i komfort.

Samoukładające się panele Joka to szybki sposób na nowe wnętrza

Na rynku wykładzin podłogowych jest wiele dostępnych wzorów i dekorów paneli winylowych. Oprócz klasycznych dekoracji drewnianych, które kochają wszyscy, w ciągu ostatnich kilku lat, także panele inspirowane kamieniem, minerałami i ceramiką zdobyły dużą popularność. Pokrycia podłóg w kamiennych dekorach można znaleźć w niezliczonej ilości kolekcji, w wielu ciekawych odcieniach, które tworzą niepowtarzalne wzory w pomieszczeniach. Panele loose-lay Joka z kolekcji 555 Design to doskonały przykład na to, jak szybko i łatwo nadać pomieszczeniom zupełnie nowego, eleganckiego wyglądu. Dzięki przepięknym dekoracjom sosnowym czy dębowym, a także betonowym czy metalowym, Twoja nowa podłoga będzie miała niepowtarzalny, realistyczny wygląd. Te estetyczne i dopracowane w najmniejszym szczególe deski będą długo zdobić Twoje wnętrze oraz nierzadko wzbudzać zachwyt wśród odwiedzających.

Podejmij właściwy wybór i urządź wnętrza tak jak chcesz

Dzięki panelom winylowym z kolekcji 555 Design możesz wybrać nie tylko atrakcyjny wzór, który dopasujesz do własnego gustu, ale przede wszystkim możesz stworzyć indywidualną koncepcję pomieszczenia. Jesteśmy zdania, że nie tylko szata zdobi człowieka. Zdobią go także pomieszczenia, w których przebywa. Dzięki podłogom Joka szybko wprowadzisz wyjątkową atmosferę do wnętrz, które są dla Ciebie szczególnie ważne. Firma Joka pozostawia do Twojej dyspozycji wiele ciekawych opcji kolorystycznych. Na przykład możesz zdecydować się na ciepły wariant Joka 555 Design "5605 Wild Oak". Dzięki prostocie, elegancji i blasku, łatwo skomponujesz ten odcień z ciemnymi meblami. Każdy pokój może uzyskać klasyczny efekt przestrzenny, który dodatkowo wprost emanuje przytulnością i łagodnością. Oprócz tego, kolekcja obejmuje szarawy odcień Joka 555 Design "5606 Ivory Elm", który przypadnie do gustu miłośnikom skandynawskich wnętrz. Dzięki tym i wielu innym atrakcyjnym wzorom, możesz stworzyć swoją wymarzoną przestrzeń szybciej niż myślisz!

Joka 555 Design to prawdziwy multitalent dla wielu pomieszczeń

Podłogi winylowe z kolekcji Joka 555 Desing stwarzają prawie nieograniczone możliwości zastosowania i montażu. Dzięki powierzchni ścieralnej 0,55 mm; podłogi mają wysoką klasę użytkową 42, która dotyczy bezpośrednio pomieszczeń przemysłowych. Dzięki temu, te panele można zamontować nawet w magazynach i warsztatach. Podłoga sprawdzi się w obiektach komercyjnych o dużym natężeniu ruchu, np. w galeriach, na lotniskach, restauracjach czy hotelach.Dzięki temu masz cały szereg możliwości instalacji, który nie ogranicza się jedynie do sypialni czy domowego gabinetu. Panele są wyposażone w czterostronną fazę krawędzi, która znacznie podnosi autentyczność ich wyglądu. Każda z desek ma grubość 3 mm, dlatego bardzo dobrze pokryje oraz wyciszy całe pomieszczenie.

Panele winylowe Joka 555 Design - układanie pójdzie Ci jak z płatka

Podłogi winylowe w systemie loose-lay to ogromna innowacja, która ułatwi Ci remont, a w efekcie - także i życie. Podłogi tego typu znalazły już wiele fanów na zachodzie Europy, którzy wybierają je do swoich domów oraz firm. Panele te, dzięki zwiększonej wadze, mogą być po prostu umieszczone na podłodze, bez konieczności łączenia ich ze sobą czy klejenia. To sprawia, że remont jest nie tylko łatwy, ale przede wszystkim szybki! To pokrycie jest wprost idealne dla osób, które często zmieniają koncepcję pomieszczeń lub na wypadek częstych przeprowadzek. To doskonałe rozwiązanie także na targi czy okazyjne, promocyjne wystawy – podłogę loose-lay złożysz jeszcze szybciej, niż ją zamontujesz. Ułóż, zaprezentuj i złóż, a panele zachowaj na następną okazję. Jak zamontować panele w systemie loose-lay? Do montażu nie potrzebujesz kleju, ale powinieneś najpierw odpowiednio przygotować podłoże. Upewnij się, że remontowana podłoga jest wolna od uszkodzeń, kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Wszelkie nierówności powinny być usunięte przed przystąpieniem do montażu. Panele należy układać blisko siebie tak, aby nie było widać żadnej szczeliny między nimi. Podłogę należy dostosować do wymiarów remontowanego pomieszczenia, docinając deski to odpowiedniego wymiaru. Gdy tylko ułożysz wszystkie panele, Twój remont jest zakończony! Nie musisz czekać na zawiązanie się kleju i od razu możesz rozpocząć korzystanie z Twojej nowej podłogi.

Dowiedz się więcej o tych niezwykłych panelach LVT

Dzięki praktycznemu i ergonomicznemu formatowi deski, panele winylowe Joka 555 Deisgn to oszczędność dla portfela oraz środowiska. Łatwiej dopasujesz je do niestandarowych wymiarów pomieszczenia, tracąc przy tym mniej zakupionego materiału i produkując mniej śmieci. Produkty Joka zostały stworzone w części z materiałów pochodzących z recyklingu, a cała produkcja jest wolna od szkodliwych ftalanów. Panele 555 Design posiadają wiele innych ważnych cech technicznych, które są niezwykle istotne przy podejmowaniu właściwej decyzji. Powierzchnia jest trudnopalna (klasyfikacja ogniowa Bfl-s1) oraz antypoślizgowa (DS/R9). Do tego panele możesz zainstalować na ogrzewaniu podłogowym, aby zapewnić sobie maksymalny komfort użytkowania. Joka 555 Design to dobry wybór także dla biur oraz gabinetów, w których na co dzień używa się mebli na kółkach. Wytrzymała powierzchnia nie zmieni się pod wpływem szorowania czy zarysowań.

Zamów panele z kolekcji Joka 555 Design w sklepie BRICOFLOR

Jeśli przekonałeś się do tego nowoczesnego rozwiązania jakim jest podłoga winylowa loose-lay, to serdecznie zapraszamy Cię do wygodnego zamówienia w naszym sklepie. Obejrzyj całą kolekcję Joka 555 Design i wybierz swój ulubiony wzór i zamów z dostawą do domu! Nie jesteś pewny odcienia? Zamów w naszym sklepie darmową próbkę wybranego dekoru. W BRICOFLOR stawiamy na jakość i Twoją satysfakcję, dlatego układamy też indywidualne oferty i gwarantujemy naszym klientom najniższą cenę online! W razie dodatkowych pytań, napisz do nas lub zadzwoń! Z chęcią pomożemy Ci zrealizować zamówienie. 

Plus icon czytaj więcej