PODŁOGI WINYLOWE LOOSE LAY: ŁATWE W MONTAŻU, PROSTAE W UTRZYMANIU, DOSKONAŁA DECYZJA

Podłoga winylowa Loose Lay jest stosunkowo nowym produktem w dziedzinie renowacji wnętrz, jednakże zdążyła już zdobyć szer…

czytaj więcej

PODŁOGI WINYLOWE LOOSE LAY: ŁATWE W MONTAŻU, PROSTAE W UTRZYMANIU, DOSKONAŁA DECYZJA

Podłoga winylowa Loose Lay jest stosunkowo nowym produktem w dziedzinie renowacji wnętrz, jednakże zdążyła już zdobyć szerokie uznanie i aprobatę. Najbardziej wyróżniającą cechą jest to, że podłoga winylowa może być zainstalowana niezwykle sprawnie oraz bez użycia kleju. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu nowoczesnego rozwiązania oraz rezygnacji z dotychczasowego systemu instalacji tj. w przypadku paneli winylowych klejonych czy na zakładkę.

 

Wspomniany komfort układania podłogi winylowej typu loose lay oznacza, że można bez wysiłku usunąć i wymienić poszczególne elementy, nie martwiąc się tym samym jakimikolwiek pozostałościami kleju. Podłoga winylowa Loose Lay posiada wiele kluczowych i niespotykanych wcześniej zalet w porównaniu z innymi typami podłóg. Jedną z nich jest niewiarygodnie łatwa instalacja i demontaż. W rzeczywistości wszystko, co musisz zrobić, to starannie ułożenie elementów obok siebie na ziemi, dzięki specjalnie zaprojektowanej powierzchni spodniej. Podłoga winylowa Loose Lay może pomóc Ci w prosty i szybki sposób osiągnąć idealny wygląd Twojej nowej, wymarzonej przestrzeni.

ŁATWA INSTALACJA, PROSTA KONSERWACJA, NIEWYMAGAJĄCY DEMONTAŻ: PODŁOGA WINYLOWA LOOSE LAY

Podłoga winylowa Loose Lay opiera się na najnowszej i niezwykle innowacyjnej technologii jeśli chodzi o system jej montażu, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze - w porównaniu do innych rozwiązań podłogowych. Mówiąc dokładniej, podłogi winylowe wykorzystują zaawansowane rozwiązania, aby pozostać na miejscu - bez użycia kleju lub innych środków klejących. Spodnia strona pokryta jest specjalnym materiałem, który ma bardzo wysoki współczynnik tarcia. W ten sposób, podłoga winylowa charakteryzuje się niezwykle silną przyczepnością względem podłoża. Jest to na tyle nowoczesne rozwiązanie, że można mieć trudności w odróżnieniu dotychczasowych paneli winylowych klejonych od paneli winylowych Loose Lay. Jednakże różnica staje się zauważalna nieco później, gdy trzeba usunąć lub wymienić poszczególne elementy. Podczas gdy płytki winylowe i deski z innymi systemami instalacji mogą pozostawiać za sobą resztki kleju, lub wymagają usunięcia całego rzędu tylko dla jednej deski - w tym przypadku nie ma to w ogóle miejsca. Dotychczasowe rozwiązania wiążą się również z pewnego rodzaju wysiłkiem, aby usunąć płytkę lub deskę. Jeśli chodzi o panele winylowe Loose Lay - cały proces trwa dosłownie chwilę. Ponadto, ze względu na cięższą i grubszą budowę, panele i płytki winylowe Loose Lay dają 100 % gwarancję, że pozostaną w miejscu i nie będą miały wpływu na jakiekolwiek różnice jeśli chodzi o parametry wilgotności lub temperatury w pomieszczeniu. Tak więc, nie trzeba będzie uwzględniać szczeliny dylatacyjnej między podłogą a ścianami.

WYSOKIEJ JAKOŚCI PODŁOGA WINYLOWA LOOSE LAY OD NAJLEPSZYCH PRODUCENTÓW: GERFLOR I FORBO

Jakość jest jedną z najważniejszych cech, na które wszyscy z nas zwracają uwagę przy zakupie podłóg podczas projektów remontowych. Doskonale zatem zdajemy sobie sprawę, jak duży wpływ może mieć jakość na Twoją decyzję jeśli chodzi o wybór poszczególnego produktu. Dlatego nasz sklep internetowy oferuje Państwu produkty z najwyższej półki, pochodzące od najlepszych producentów w Europie. Dwie wyróżniające się kolekcje podłóg winylowych Loose Lay pochodzą od takich producentów jak Gerflor i Forbo. Wspomniani producenci oferują szereg różnych wzorów oraz inspiracji, na które składają się drewno, ceramika, a nawet kamień. Nasza bogata kolekcja oferuje ponad 70 różnych stylów, aby mieć pewność, że będziesz w stanie znaleźć idealny wygląd nowego produktu, który idealnie pasuje do Twoich potrzeb i przestrzeni. Zarówno Forbo jak i Gerflor LVT posiadają prosty i łatwy system instalacji, doskonałą jakość produktu dzięki czemu możesz mieć pewność, że podłoga winylowa spełni Twoje oczekiwania przez długie lata.

 

PODŁOGI LOOSE LAY OD GERFLOR - WYGLĄD DREWNA, KAMIENIA I CERAMIKI. DOSKONAŁY STYL NA KAŻDY GUST

 

Kolekcje Gerflor Loose-Lay są dostępne w naszym sklepie internetowym w niezwykle imponujących odsłonach oraz realistycznych wzorach o doskonałej jakości technicznej. Wszystkie produkty są niezwykle łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu oraz mogą być wykorzystywane w różnych pomieszczeniach, licząc te o większym natężeniu wilgotności. Niezależnie od tego, czy szukasz tradycyjnego, ciepłego wzoru o imitacji drewna, czy eleganckiego wyglądu kamienia - produkty Gerflor zapewnią Ci szeroki wachlarz interesujących opcji. Chociaż kolekcja Gerflor Senso Adjust obejmuje tylko osiem różnych stylów, zachwycają swoją unikalnością projektu. Jesteśmy przekonani, że bez wątpienia będziesz w stanie odnaleźć odpowiedni projekt dla swojego domu oraz indywidualnego poczucia stylu. Jeśli szukasz pięknego wzoru drewna, możesz wybrać pomiędzy jasnymi, średnimi oraz ciemnymi odcieniami. Jeśli jednak bardziej odpowiada Ci kamień, gama Gerflor Senso Adjust ma do zaoferowania trzy piękne modele, również w jaśniejszych lub ciemniejszych odcieniach. Ta kolekcja może się również poszczycić niewiarygodnie wysokimi parametrami wytrzymałościowymi dzięki bardzo solidnej konstrukcji. Ze względu na mocną warstwę użytkową PUR+ o grubości 0,3 mm i całkowitej grubości 4 mm, podłogi winylowe dostępne w kolekcji Gerflor mogą wytrzymać większy nacisk niż zwykle, co czyni je doskonałym wyborem do użytku domowego - zwłaszcza tam, gdzie występuje nieco większe  natężenie ruchu lub nawet niektórych przestrzeni komercyjnych. Chcemy mieć pewność, że otrzymasz wysokiej jakości podłogę winylową, której szukasz dlatego jesteśmy, że kolekcje Gerflor Loose Lay to produkt dla Ciebie.

 

PODŁOGI WINYLOWE LOOSE LAY OD FORBO - EKSKLUZYWNA KOLEKCJA DLA KONESERÓW PIĘKNA

 

Forbo oferuje trzy kolekcje podłóg winylowych loose-lay, dając Ci 36 różnych kolorów i wzorów do wyboru. Oprócz klasycznych wzorów imitujących wygląd drewna oraz kamienia, kolekcje Forbo cechuje również unikalne wzornictwo tj. nowoczesne tekstylia, metalowe elementy czy grafitowe akcenty kolorystyczne. Wszystkie te odsłony sprawiają, że podłogi winylowe Forbo to wyjątkowy i ekscytujący wybór dla każdej przestrzeni. Szczególnie dzięki optyce tekstyliów, metalu i grafitu można stworzyć wyjątkową atmosferę przekształcając swoją przestrzeń w nieco miejski styl. Podłogi winylowe Loose Lay od Forbo zapewniają łatwą i prostą instalację, którą może wykonać niemal każdy. Producent znany jest z unikalnej kolekcji oraz posiada jedne z najwyższej jakości produktów na rynku. Forbo dba również o środowisko oraz zrównoważoną produkcję podłóg, które są dobre dla ludzi, budynków i naszego otoczenia. Trwałość tych produktów jest wyjątkowa dzięki połączeniu struktury włókniny szklanej i wykorzystaniu wielu warstw.

SZEROKA GAMA KORZYŚCI: PODŁOGI WINYLOWE I ICH ZALETY

Podłogi winylowe Loose Lay to przede wszystkim obecność wielu zalet w porównaniu do tradycyjnych podłóg drewnianych. Oprócz tego, że jest to najbardziej opłacalna alternatywa, podłoga winylowa wyposażona jest również w dodatkowe, niezwykle znaczące cechy techniczne, takie jak wysoka odporność na zużycie, ciepło i ogień. Podłogi te utrzymują się w temperaturze pokojowej, więc są ciepłe w dotyku, a ponieważ podczas instalacji nie używa się kleju - również przyjazne dla zdrowia i środowiska. Nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji. Podłogi winylowe Loose Lay są również w 100% podatne procesom recyklingowym po zakończeniu ich użytkowania. Rosnąca świadomość ekologiczna przyczyniła się do produkcji coraz większej ilości materiałów przyjaznych dla środowiska, również wśród najpopularniejszych producentów. Podłogi winylowe mogą być instalowane z łatwością w domach, biurach, a nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Tego rodzaju podłoga winylowa, będzie z powodzeniem pasować do każdego pomieszczenia, stylu i indywidualnych potrzeb. Kolejną zaletą Loose Lay LVT jest jej doskonała trwałość oraz wytrzymałość. Dlatego też jej unikalne parametry techniczne zapobiegają powstawaniu wgnieceń lub głębokich zadrapań. Jest to zatem podłoga, która będzie idealnym rozwiązaniem przez długi czas, ponieważ nie wymaga specjalnej konserwacji. Te wysokiej jakości podłogi winylowe są odporne na czynniki zewnętrzne, w tym wodę i odzwierciedlają niezwykle realistyczny wygląd ich naturalnych odpowiedników.

PODŁOGI WINYLOWE LOOSE LAY: JUŻ TERAZ W BRICOFLOR

Podłogi winylowe Loose Lay łączą w sobie styl i cenioną praktyczność, pozwalając na realizację twórczych pragnień przy zachowaniu łatwości realizacji wszystkich projektów remontowych. Obecność poszczególnych parametrów technicznych, które pozwalają na wykorzystanie tych innowacyjnych podłóg winylowych w każdej przestrzeni, w tym w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego, gwarantuje wytrzymałość i długowieczność. W BRICOFLOR znajdą Państwo unikalną i szeroką gamę luksusowych podłóg winylowych, aby osiągnąć rezultat, który najbardziej jest wpisany w indywidualne preferencje oraz gust. Mamy najlepsze produkty pod względem jakościowym na rynku, ale i również cenowym. Skontaktuj się z nami, a nasz przyjazny zespół pomoże Ci dobrać idealny dla siebie produkt, zgodnie z Twoimi wymaganiami oraz oczekiwaniami.

Plus icon czytaj więcej